Відправка договору до ПФУ

Чайка Сергій (адміністратор)
  1. Натискаємо Звіти - Новий звіт.

  2. Зліва вибираемо Пенсійний фонд - Договори, і там праворуч відкриваємо Картка приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі подання електронних звітів до ПФУ.

  3. Договір вже заповнений даними з профілю.

  4. Зверху натискаємо Підписати, а потім Відправити.

bratash80

Не має в списку Пенсійного фонду, тільки Міндоходів

Чайка Сергій (адміністратор)

Нужно в профиле указать данные вашего отделения ПФУ.

vikysikmih

Я отправила Картку приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі електронних звітів до ПФУ. В ответ я получила Повідомлення и Квітанція №1. Подскажите, пожалуйста,мне нужно дождаться Квітанцію №2 (прошло уже два дня)?

Чайка Сергій (адміністратор)

Нет, вторую квитанцию ждать не нужно. После получения 1й уже можно сдавать отчеты

vikysikmih

Спасибо за быстрый ответ.

Електронний документ «Картка приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі подання електронних звітів до Пенсійного фонду України»

Невідповідний формат файлу. Некоректний формат XML - в документі вказано код філії (03193), що не співпадає з кодом філії в імені файла ()

Чайка Сергій (адміністратор)

Пришлите нам на support@sonata.biz.ua файл договора и квитанцию.

где смотреть квитанции?!

Вiталій (адміністратор)

У головному вікні програми натисніть "Квитанції" або "Звіти". Перед тим квитанції треба прийняти.

trofimenko_dasha

подскажите пожалуйста,договор подписала и не могу отправить,помилка аутентифікації невірний пароль або їм*я,где мне нужно исправить

Вiталій (адміністратор)

Вам треба налаштувати поштову скриньку http://sonata.biz.ua/add_email

Отчет сформрован в ОПЗ аотправляю через сонату, приходит квитанция, что отчет не принят, Виявлені помилки: Блок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів (ЄДРПОУ: '2095800169', серійний №: '2D5F76F127CCC8400400000015250E006F7A0F00', виданий 'Мороз Надія Іванівна').

Чайка Сергій (адміністратор)

Это означает что Вам нужно отправить договор с Миндох. и обязательно дождаться 2ю квитанцию http://sonata.biz.ua/forum/topic/3

kremerlera#5363

Подскажите, пожалуйста. Отправила "Картки приєднання до договору ел. звітів до ПФУ" по 3 предприятиям. По одному пришло Повідомлення и Квитанція №1. Если я правильно поняла Квитанцию №2 ждать не нужно. А по двум другим предприятиям уже полдня не приходит ничего. Подскажите в чем может быть дело?

Вiталій (адміністратор)

Ви заходили в ці профілі і в кожному з них натискали "Отримати квитанції"?

Я являюсь ФЛП 3 группы. При формировании договора он не полностью заполняется данными из профиля, а именно не заполнены следующие позиции:

  1. Свідоцтво про державну реєстрацію особи (№, дата, ким виданий)
  2. Код філії
  3. № свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ/ Індивідуальний податковий номер
  4. № документа про оподаткування особи на умовах інших, ніж загальні

Их оставить незаполненными?

Ольга#1446 (адміністратор)

Вам потрібно заповнювати ті графи, які стосуються саме Вас.

>3.№ свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ/ Індивідуальний податковий номер

Заповнюється за умови, що Ви зареєстровані як платник Податку на додану вартість;

>4.№ документа про оподаткування особи на умовах інших, ніж загальні

Заповнюється, якщо Ви, наприклад, обрали спрощену систему оподаткування.

Вопросы по пунктам: 1. Не заполняется, так как свидетельство сейчас не выдают, а только выписку из реестра, да? 2. Что такое "Код філії"? 3. Не заполняется, так как Я неплательщик НДС, правильно? 4. Вытяг из налоговой имеет на обратной стороне шестизначное число, это и есть № документа?

Ольга#1446 (адміністратор)
  1. Якщо у Вас наявна Виписка, вписуйте дані з неї.
  2. Код філії до Вас ніякого відношення не має, він стосується деяких юридичних осіб, які мають філії.
  3. Якщо не платник ПДВ - звісно не заповнюєте.
  4. Ви на загальній системі оподаткування? Якщо так, нічого не проставляєте. А якщо обрали "Єдиний податок" - впишіть дані зі свого свідоцтва платника єдиного податку.

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua