Витяг з єдиного реєстру податкових накладних

kapa1 (автор теми)

Пользуюсь бессплатной версией. Не могу загрузить вытяг.

Загружается как квитанция. Подскажите в чем проблема, и проблема ли это

enter image description here

Ольга#1446 (адміністратор)

Витяг є відповіддю на Запит, і розцінюється як квитанція. Ви все робите вірно. Витяг буде відображатися на вкладці "Звіти".

sanyk_tmp

Підкажіть, будь-ласка, чи можна в безкоштовній версії програмі отримувати витяги з ЄРПН? Судячи з першого посту в цій темі ця можливість є, але в мене для запиту вимагає ліцензію.

Валерій, Павло (партнер розробника)

Для бесплатной версии недоступно формирование отчетов/запросов, в т.ч. запроса на получение выписки из ЕДРНН, возможно только подписание уже готовых документов, сформированных в других программах.

Вiталій (адміністратор)

Судячи з першого посту в цій темі ця можливість є, але в мене для запиту вимагає ліцензію.

Ліцензія вимагається у вас для створення Запиту, а не для отримання Витягу. Отримання безкоштовне.

Добрый день! Подскажите пожалуйста, как полученный вытяг можно выгрузить из Сонаты (предварительно раскрыв его) в формате XML. Сколько не пробую получаются .KVT

Вiталій (адміністратор)

Це дещо помилковий експорт Сонати, виправимо згодом. Це файл XML просто з некоректним розширенням. Можете змінити його уручну.

В електронному кабінеті платника податків бачу зареєстровані контрагентами вхідні податкові накладні. Формую запит J1300103 щодо відомостей... по датам реєстрації ПН, накладні в Сонату не підтягуються, роблю запит за списком - той самий від'ємний результат. Галочку Імпорт документу з квитанцією ставлю. Не підкажете в чому справа? Дуже погано підтягуються ПН з СЕА ПДВ.

Вiталій (адміністратор)

Це означає, що шлюз ДФС наразі переживає якісь негаразди. Затримка в отриманні файлів накладних після запиту - це перша ознака технічних проблем на шлюзі. Це відбувається для усіх програм.
Ми з вами в такому випадку можемо тільки чекати, поки шлюз запрацює, як треба. Спробуйте повторити запити завтра вранці.

В витязі з реєстру податкових накладних є отримана податкова накладна. Галочка імпорт документу з квитанціями стоить! Податкова накладна в Сонату не загружається. І так весь час. Великі складнощі з загрузкою отриманих податкових накладних з реєстру в Сонату.

Вiталій (адміністратор)
14.08.2019, 14:30 (Відредаговано: 14.08.2019, 14:31)

Не тільки до Сонати, а до будь-якої іншої програми. Адже накладні розсилає сервер ДФС, незалежно від того, у якій програмі було зроблено запит.
Я вичерпно відповів на цю проблему у повідомленні як раз перед вашим.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua