Клас професійного ризику для бюджетних установ

zolocz (автор теми)

Доброго дня! При налаштуванні профілю організації виникла проблема у пункті Пенсійний фонд: не можливо вибрати клас професійного ризику для бюджетних установ. В довіднику починається відлік від 36,76%, а для бюджетних установ має бути 36.3%. Можливо я упустив десь якісь налаштування, але все робив згідно офіційних довідок Пенсійного фонду. Хтось з цим вже мав справу? Підкажіть будь-ласка як вирішити це питання. Дякую!

Ольга#1446 (адміністратор)

Для бюджетних установ слід ставити окрему галочку на рядку "Бюджетна установа" під класом професійного ризику. Після цього дані будуть розраховуватися за відповідним відсотком 36,3%

zolocz (автор теми)

Річ у тім, що рядок "Бюджетна установа" під класом професійного ризику взагалі не спостерігається. Версія програми 0.11.0.1

zolocz (автор теми)

Все розібрався:) Це в самому звіті? Дякую за допомогу

zolocz (автор теми)

Але не все гараз...після відмітки "Бюджетна установа" ... перестає рахувати по працюючим інвалідам...

Ольга#1446 (адміністратор)

Зараз і справді не враховуються коди ЗО "2" та "32" з відміткою "Бюджетна установа". Дана помилка вже виправлена, та буде врахована в найближчому оновленні.
Ви можете провести розрахунок самостійно, або ж почекати декілька днів на оновлення.

voynashivskasl

Доброго дня підскажіть будь-ласка, де і як поставити чи активувати пункт бюджетна установа, облазив увесь профіль, але ніде не знайшов його, і не можу зрозуміти де він знаходиться. Дякую.

Віталій Міхов (адміністратор)

Це у самому звіті ЄСВ у таблиці 1.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua