не працює імпорт документу

ssp555wrk (автор теми)

Необхідно завантажити для наступної відправки в Сонату запит до ЄРПН. При імпорті написано завантажено вдало - але документ в реєстрі звітів не зявляється. Що вдалося відслідкувати так це те що в журналі подій зявляється напис: "Збереження звіту Звіт модифіковано :"Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру..." Допоможіть будьласка.

Ольга#1446 (адміністратор)

Вам необхідно перейти до вкладки "Податкові накладні". Там Ви знайдете окрему вкладку "Запити та Витяги"до якої було імпортовано Ваш Запит, та до якої будуть потрапляти відповіді на нього.

ssp555wrk (автор теми)
Ольга Попенко - дякую Вам щиро прещиро - все запрацювало

Добрий день! Неможу імпортувати звіт ЄСВ у сонату. Але в медок онлайн втягується без проблем. Після імпорта, коли хочу відкрити звіт пише: Неможливо завантажити XML-документ. Бланк документу E04T00I0 не знайдено.

Вiталій (адміністратор)

Бланк документу E04T00I0 не знайдено.

Тому що такого бланку немає серед тих, що розповсюджує ПФУ. Бланк повинен мати назву (а відповідно і структуру) E04T00I.

shavintoly
28.12.2021, 18:32 (Відредаговано: 28.12.2021, 18:34)

Доброго вечора. Хочу запитати чому не можна імпортувати файл звіту (ЗВІТ ПРО ПЛОЩІ ТА ВАЛОВІ ЗБОРИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР, ПЛОДІВ, ЯГІД І ВИНОГРАДУ) S2702914 (29с/г). Файл квитанції про прийняття з успіхом завантажується, а от даний файл самого звіту ні. Тому не можу зберегти даний файл у теку звітності. Дякую. Можливо після чергового оновлення все наладиться?

Вiталій (адміністратор)

Я підозрюю, що вам треба не імпортувати, а експортувати - адже певно цей звіт уже у вашій Сонаті, раз є квитанція. Окрім того гадаю, ви хочете експортувати його саме у форматі PDF, а не якось інакше, при цьому отримуєте помилку "шаблон не знайдено".
Описуйте, будь ласка, свою ситуацію докладніше (що саме натискаєте у програмі; що відбувається чи не відбувається; який текст помилки, якщо вона є), щоб не треба було вгадувати.
Експорт цього звіту у форматі PDF ще не готовий, з'явиться у наступних оновленнях. Коли установи публікують велику кількість нових звітів, то спочатку у програмі додаються самі бланки, а потім можливість експорту в PDF.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua