1-ПВ місячна

g.rusina (автор теми)

Документ не принимается, чтобы это значило? "В НАСЛІДОК ПОМИЛОК ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО І НЕ ЗБЕРЕЖЕНО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. Виявлені помилки: - помилка виконання скрипта: Subroutine 'MODIFY' not found "

Вiталій (адміністратор)

Це тимчасові (я сподіваюся) проблеми на шлюзі Держстату. У інших користувачів теж такі помилки виникають. Ми можемо тільки чекати, поки виправлять.

g.rusina (автор теми)

Дякую,будемо чекати, але залишилось обмаль часу

Вiталій (адміністратор)

але залишилось обмаль часу

Я розумію, але ми до цього не маємо ніякого відношення.

avto-laif2007

А где новый бланк отчета?! Завтра срок!!!

Вiталій (адміністратор)

Який новий?
Наразі актуальна версія цього звіту - S0301009 http://www.ukrstat.gov.ua/elektr_zvit/zvitn/2015.htm
Вона є у Сонаті вже давно. Може вам треба оновити програму до останньої версії.

g.rusina (автор теми)

Сегодня всё ушло, спасибо за ответы

zvitdpiiau

Доброго ранку! Будь ласочка, допоможіть!!! Видає от таку помилку, коли намагаюсь отримати квитанцію від Держстату Access violation at address 005CB6F0 in module 'sonata.exe'. Read of address 00000000 і не завантажує квитанцію. Я вже хвилюююсь чи прийнят звіт, чи ні, бо сьогодні останнє число. Плиз, плиз, плиз :((

Вiталій (адміністратор)

По-перше, переконайтеся, що у вас остання версія Сонати 0.12.2, якщо ні - завантажте з нашого сайту та встановіть останню версію.
Якщо не допоможе, тоді треба з Сонати відіслати нам дані - "Меню - Допомога - Надіслати інформацію розробнику".

Відправив ще зранку 1-ПВ і жодної реакції. Видно, в статистиці якісь проблеми? перевірка повідомлень видає:

Отримано повідомлення з додатком від "Microsoft Outlook" MicrosoftExchange329e71ec88ae4615bbc36ab6ce41109e@ukrstat.local: Помилка при імпорті файлу (): Некоректне ім'я файлу:

Чи таке тільки в мене?

natali.sh4

В мене те саме. На пошту прийшло вовідомлення "Доставку таким одержувачам або групам відкладено: elzvit@ukrstat.gov.ua Тема: Це повідомлення ще не доставлено. Спроби доставки триватимуть. Сервер продовжуватиме спроби доставити це повідомлення протягом 1 дн., 19 год. і 58 хв. Якщо повідомлення не вдасться доставити до цього часу, вам буде надіслано сповіщення."

Да, статистика завмерла.((( Сьогодні відправив звіт по ЄСВ - то все гуд.

оце номер - сьогодні звіт прийняли і ще:

Зауваження: - Кінцевий термін подання форми - 07.09.2015. Звіт подається із запізненням, що є порушенням вимог чинного законодавства стосовно подання статистичної звітності. Надання органам державної статистики даних для проведення державних статистичних спостережень із запізненням тягне за собою відповідальність, яка встановлена статтею 186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вам необхідно з'явитись до відповідного органу державної статистики для складання адміністративного протоколу протягом 5 (п'яти) робочих днів з дати отримання квитанції №2.

Хоча звіт відправив вчора ще в 10:33, а статистика лише прислала що "Доставку таким одержувачам або групам відкладено.......". Не ту страну назвали Гондурасом((((

zvitdpiiau

Доброго ранку. Учора зранку відправила у статистику 1-ПВ- досі нема навіть кв.№ 1. Ви не знаєте чому? Починаю нервуватись.

Вiталій (адміністратор)

Інформації про причини цього у нас немає. Інші користувачі зранку теж скаржилися на це, але зараз ніби почали надходити квитанції.
Раджу вам почекати до вечора, а потім дзвонити до Держстату, якщо не буде квитанцій.

Добрий день. При подачі звіту № 1 ПВ (місячний) "Звіт з праці" J0301014 автоматично заповнюється поле "Вид економічної діяльності структурного підрозділу" та код "Код виду економічної діяльності за КВЕД структурного підрозділу " з даних профілю організації. Разом з тим в Сонаті код КВЕД 81.29 внесено як "Інші види діяльності з прибирання ", а на сайті Держастатистики "Інші види діяльності із прибирання " (тобто там "з" а там "із"). У зв'язку з цим виникає помилка при подачі звіту "якщо заповнено вид економічної діяльності , щодо якого подається звіт, то повинно автоматично відповідати коду виду економічної діяльності за КВЕД". Раніше допомагало вручну дописати "і", зараз уже не допомагає. Виправте , будь ласка .

Вiталій (адміністратор)

На сайті Держстату є два файли - PDF та XLS, у яких два різні варіанти написання цієї позиції КВЕД.
Тому і виникла плутанина. У наступному оновленні поправимо довідник.
ПС. Додавання літери "і" вручну допомагає, я щойно перевірив. Можливо, ви поставили англійську, а не українську "і".

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua