РК и Медок

elena#9788 (автор теми)

Подскажите пожалуйста, минусовое РК по-прежнему можно отправлять контрагенту с Медком только через медок-онлайн ( в котором я не могу зарегистрироваться, никто не может объяснить, почему)? Возможно, с 1 июля наконец-то что-то изменилось? Я и так уже попала на определенную сумму, не хочется новых попаданий, от минусовых РК никуда не деться, к сожалению.

Віталій Міхов (адміністратор)

минусовое РК по-прежнему можно отправлять контрагенту с Медком только через медок-онлайн

Поки що так.
Наразі ми готуємо підтримку централізованого серверу обміну документами від ДФС, десь за тиждень орієнтовно повинні бути результати. Якщо цей сервер буде працювати так, як обіцяє податкова, то питання обміну ПН/РК зніметься з порядку денного.

Юрий Ракитянський

Розповідаю як це все робиться.

  1. Рееструєтесь в програмі СОТА (безкоштовно, аналог МЕДОК-онлайн)
  2. якщо ключі від Податкової то:

а: створюєте каталог (наприклад "КЛЮЧИ")

б: в каталозі "КЛЮЧИ" створюєте підкаталог "ДИРЕКТОР"

в: в підкаталогі "ДИРЕКТОР" розміщаєте 3!!!! файла - два сертифіката і ключ key6.dat

г: те саме робите з катологами "ПЕЧАТКА" і "БУХГАЛТЕР"

  1. При установці програми СОТА встановлюється окремо криптосервер. В налаштуваннях цього криптосервера необхідно вказати каталог з ключами "КЛЮЧИ" (нагадую, який містить 2-3 підкаталога по 3 файли кожний)

Все. Далі отримуєте від МЕДКОВського контрагенра РК, повторно підписуєте (перед цим обовязково перевірте стан Казначейського рахунку - щоб там було достатньо коштів!) і відправляєте в ДержРеестр

Віталій Міхов (адміністратор)

ПС. Якщо криптосервер Медка та Соната використовують одну бібліотеку (папку) сертифікатів, то при оновленні Сонати можуть бути помилки на кшталт "Отказано в доступе...". У такому випадку треба перед оновленням Сонати вимикати криптосервер Медка.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua