Вийшла нова версія програми 0.12.1

Вiталій (адміністратор)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.12.1:

Виправлено:

  • Звіти до ДФС - виправлено помилки у розрахунку та перевірці звітів J01405, J01406, J01408.
  • Перевірка накладної - повідомлення про помилку у податкових накладних та розрахунках коригування, коли документ був коректно заповнений.
  • Підрахунок квитанцій - підрахунок прийнятих квитанцій та витягів у вікні прийняття пошти вівся некоректно, якщо документи стосувалися іншого профілю.
  • Перевірка кількості рядків ЄСВ - виправлено максимальну кількість рядків на аркуші деяких таблиць звіту Е04, а також некоректна помилка кількості рядків при поданні скасовуючого ЄСВ.
  • Перевірка декларації з ПДВ - враховано лист ДФС від 07.08.2015 №29168 щодо заповнення Розділу ІV Декларації та подання Додатку 2.
  • Стан квитанцій у списку звітів - помилка стану "Прочитана/Не прочитана" квитанцій на сторінці "Звіти" після їх відкриття.
  • Кнопка створення запиту про стан рахунку - кнопка автоматичного створення запиту про стан рахунку з ПДВ відкривала запит попередньої версії.
  • Стан ПН/РК після отримання витягу - при наявності у профілі кількох отриманих накладних чи розрахунків коригування за один період з однаковими номерами, але різними контрагентами, відбувалася помилка при отриманні інформації у витягу з ЄДРПН щодо них. А саме - документ, не вказаний у витягу, ставав "Не зареєстрованим".

Перейти до сторінки завантаження

Альтернативне посилання для завантаження оновлення

Посилання для завантаження зі стороннього ресурсу

natalilive

чи є можливість у даній версії створювати повідомлення про прийняття працівника на роботу, бо щось не можу знайти

barash_vn@ukr.net

Де можна побачити копію бази ????

Валерій, Павло (партнер розробника)

natalilive : давно уже - Фіскальна служба - Заяви та запити - J3001001 ПОВІДОМЛЕННЯ про прийняття працівника на роботу. Если нет - проверьте актуальность версии (на сегодня 12,1)

barash_vn: там, где сохраняется автоматически - Меню - Налаштування - вкладка Резервне копіювання - там см. и вкл/выкл автосохранение резервной копии и путь куда сохраняется.

Вiталій (адміністратор)

natalilive, у вікні створення звіту праворуч зверху є пошук. Введіть туди частину назви документу (наприклад "працівника") і натисніть кнопку пошуку або Enter - потрібний звіт одразу з'явиться, шукати по розділам не потрібно.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua