Єдиний податок за ІІІ квартал

Вiталій (адміністратор)

ДФС повідомляє, що декларація єдиного податку для фізичних осіб за ІІІ квартал повинна подаватися у старому форматі - F0103304:
"До уваги фізичних осіб – підприємців - платників єдиного податку третьої групи"

ПС. У Сонаті стара версія буде доступна на наступному тижні (версія 0.13.1).

irisska2011

Чому я не можу здати податкову декларацію єдиного податку за 3 квартал 2015 року?? Приходе квитанція № 1 не прийнято. Виявлені помилки: Порушено вимоги наказу Міндоходів України від 29.11.2013 №729, а саме: Форма відсутня в Довіднику звітних документів - код: F0103304, форма не приймається в періоді: 'III Квартал,2015 р.'.

Валерій, Павло (партнер розробника)

потому что период указываете неправильный, нужно не "3 квартал" а другое, например "9 месяцев". В Сонате если формировать отчет - даже нет возможности поставить неправильный период "3 квартал"

Олексій Доронін (партнер розробника)

Декларація по ЄП подається наростаючим підсумком, в нашому випадку - за 9 місяців. Читайте порядок заповнення деларації.

Вiталій (адміністратор)

Очевидно, звіт створений в іншій програмі та імпортований до Сонати.
Вам треба звернутися до підтримки програми, в якій було створено звіт.

val_kot#8882

Уже и новая версия Сонаты вышла, а отчет по Единому налогу все так-же в новой редакции и его не принимают. Подскажите, как лучше поступить? Может в очередном обновлении исправят эту ошибку.

Вiталій (адміністратор)

Відкрив Сонату 0.13.1 - там стара версія звіту (F0103304). Можливо, вам треба перевстановити програму. Або у вас некоректна дата на комп'ютері.

як сдати ед. податок за 9 місяців 2015 року юр. особі 3 гр. Пише документ 0103506 не принято . невірний підпис. одновременно отправлен отчет есв- все подписано, отчет принято, ошибок нет. Как может тогда быть "неверній підпис"??

Вiталій (адміністратор)

Добрый день, у меня бесплатная версия программы. Я импортирую отчет (декларацию по единому налогу за 3 кв.) из 1с в сонату, но просмотреть ее не могу. Нажимаю открыть - "Перегляд імпортованого звіту не доступний без ліцензії", а раньше был доступен. Почему? Получается я не могу проверить правильность импорта перед отправкой?

Валерій, Павло (партнер розробника)

в соседней теме ответ

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua