Експорт отриманих накладних

deva (автор теми)

Ситуація: потрібно експортувати отримані накладні (підписані) і потім в любий час їх імпортувати назад (і щоб підписанти були). Як це зробити?

Вiталій (адміністратор)

Таке можна зробити тільки для виданих накладних.

Навіщо вам така ситуація? Можливо, є простіший варіант вирішення початкової проблеми.

deva (автор теми)

Простий варіант є - це архів профілю, але треба щоб була можливість дістати один документ. Податкові накладні та розрахунки коригування до податкових накладних, складені в електронній формі, повинні зберігатися платниками податку на електронних носіях інформації у формі, що дає змогу здійснити перевірку їх цілісності на цих носіях.

Вiталій (адміністратор)

у формі, що дає змогу здійснити перевірку їх цілісності на цих носіях.

Доволі нечітке формулювання, звичайно, тут не вказано, що документи обов'язково повинні бути підписаними. Бо у законі про ЕДО сказано "Перевірка цілісності електронного документа може проводитися шляхом перевірки електронного цифрового підпису." Але не будемо на цьому зупинятися.

Гадаю, що у одній з наступних версій ми додамо для всіх видів документів варіант експорту з підписами без шифрування - такий формат повинен підійти до чинного законодавства. Поки що ви можете робити регулярні резервні копії - так і ризик стратити інші дані зменшується.

deva (автор теми)

Добрий день. Питання по експорту в PDF: розмір експортованих файлів(.pdf) значно виріс. Майже у 10 раз. Чому так сталось? і чи розглядається в перспективі питання зменшити розмір (.pdf) файлів?

deva (автор теми)
12.10.2016, 13:46 (Відредаговано: 12.10.2016, 15:01)

Мова йде не тільки про отримані накладні.

Вiталій (адміністратор)

Не треба дублювати повідомлення, будь ласка - http://sonata.biz.ua/topic/1221?page=2#end

CHTetiana

Завантажили в Сонату РК підписану в IT-користувач. Злетіла печатка, підтягнути печатку заново не можемо, видає помилку: (Access violation at address 0040BADD in module 'sonata.exe'. Read of address 00000004).

Вiталій (адміністратор)
  1. Що значить злетіла? Щезла з налаштувань профілю, зникла з підписів РК чи ще щось?
  2. Якщо печатка пропала з профілю, то яка саме проблема тоді з підписаним у Користувачі РК?
  3. При виникненні помилки "Access violation..." натисніть "Відправити розробнику", щоб ми могли подивитися, де саме вона виникає.
CHTetiana

Отримали підписаний розрахунок коригування відємний від контрагента на email. Контрагент РК зробив в "МЕДОК". Ми не можемо підтягнути до "Сонати",вона має інший формат(00A5B59867C74E3B8697755B846C6631). Як нам підтягнути дану РК?
Чи можливо щоб РК з "МЕДОК" в "СОНАТА" підтягувалися автоматично через сервер ДФС?

Вiталій (адміністратор)

Ми не можемо підтягнути до "Сонати",вона має інший формат(00A5B59867C74E3B8697755B846C6631)

Нехай спробують експортувати з Медка цю РК у інших форматах. Там повинен бути коректний варіант.

Чи можливо щоб РК з "МЕДОК" в "СОНАТА" підтягувалися автоматично через сервер ДФС?

Можливо і підтягується. Для цього контрагент повинен відправити її з Медка через сервер обміну ДФС (не власний сервер документообігу Медка). У поштових налаштуваннях профілю Сонати при цьому повинно бути відмічено "Отримувати розрахунки коригування з серверу ДФС".

CHTetiana

Вийшла нова версія . У ній можливий варіант став недоступним.

CHTetiana

Ще запитання. Отримали РК-відємну підписану за допомогою ІТ-користувач ЦСК, формат (17160005523808J1201208100000001611020161716.XML.p7s). Підтягнули в сонату, підписи бачимо. Ми його вивантажуємо через експорт ---підписаних даних. Підтягуємо до Сонати знову - ключів немає. Вивантажили через експорт ---для зберігання, підтягнули в Сонату ключі бачимо, до підписали, відправили на ДФС, РК не прийнята. ДФС пише: "Виявлені помилки: Документ не може бути прийнятий Підписи документа: -Порушення вимог п.5постанови КМУ від 29 грудня 2010 №1246 "Про затвердження порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних" із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 30 січня 2015 №20, а саме: невірна послідовність накладання підписів. Відправник: Відправник:Автоматизована система"Єдине вікно подання електронної звітності"ДФС Україн".

Вiталій (адміністратор)

Не треба так багато разів імпортувати-експортувати.
Імпортуйте файл, отриманий від користувача, підпишіть зверху в Сонаті своїми підписами і відправте на реєстрацію. Оце й усе, повинно бути коректно.

CHTetiana

Імпортувати даний файл ми змогли лише доті, коли попередньо загрузили в Сонату їхні сертифікати. Без сертифікатів видає помилку .

CHTetiana

цитата

Не треба так багато разів імпортувати-експортувати.
Імпортуйте файл, отриманий від користувача, підпишіть зверху в Сонаті своїми підписами і відправте на реєстрацію. Оце й усе, повинно бути коректно.

Віталій Міхов

Імпортували напряму, те саме рк не прийнята, та ж помилка.

Вiталій (адміністратор)

Можливо, РК був некоректно підписаний контрагентом.
Я спробував підписати РК у Користувачі, імпортував до Сонати - підпис на місці. Потім підписав зверху власними підписами - все коректно: у властивостях спочатку стоїть підпис контрагента, а потім підписи поточного профілю.

nataha_os

Добрий день.Скажіть будьласка чи можна із Сонати експортувати вхідні податкові в 1 с 8,3

Вiталій (адміністратор)

Соната експортує накладні у вигляді файлів XML, що відповідають стандарту ДФС.
Отже, якщо 1С підтримує такі формати - то перенести їх можливо. Щодо можливостей функціоналу 1С у нас, на жаль, немає інформації.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua