Фінансовий звіт S0110010

kamenskay77 (автор теми)

...вже третій раз відправила звіт,а квитанції не має, приходить відповідь відсутній доступ до серверу обміну ДФС...як виправити помилку?

Вiталій (адміністратор)
  1. "відсутній доступ до серверу обміну ДФС" - це не відповідь вам, а повідомлення при спробі доступу до серверу обміну. Якщо ви не користуєтеся обміном РК між контрагентами, то у поштових налаштуваннях профілю зніміть галку "Отримувати розрахунки коригування з серверу ДФС". Тоді таких повідомлень не буде.
  2. Відсутність квитанцій від Держстату від цього не вирішиться, оскільки не має до серверу ДФС ніякого відношення. Треба почекати, подивитися у скриньці... - http://sonata.biz.ua/help/problemy_ne_pryhodjat_kvytanziji.html
aelena_ch

Простите мой английский... у меня вообще этого отчета нет. Нет ничего, кроме фискальной службы.

Сегодня обновила Сонату. Нетъ (

Подскажите плз, где искать.

Валерій, Павло (партнер розробника)

в разделе Допомога искать http://sonata.biz.ua/help/problemy_nemae_zvitiv.html

Заполнил отчет, отправил, затем экспортировал неподписанные данные, посмотрел, а в xml суммы в 1000 раз больше. Сумма 450 грн, указывается в тысячах - 0.45, округлилось до 0.5. А отправилось 500.0!!! Хотя в распечатке 0.5. Как проверить, какая сумма попала в статистику и налоговую? Не посчитают ли они, что 500.0 = 500 тысяч?

Вiталій (адміністратор)

Заполнил отчет, отправил, затем экспортировал неподписанные данные, посмотрел, а в xml суммы в 1000 раз больше.

Так і повинно бути. В xml мають міститися дані у гривнях. Принаймні, такою була вимога Держстату донедавна.

Посмотрели в налоговой принятый отчет, в отчете указано 500. Поскольку в тысячах, значит 500 тысяч. Пересмотрите правильность формирования. Если в бланке написано в тысячах, с какого перепугу в xml должно формировать в гривнах??? Уверен, что многие этого просто не видели, распечатано ведь правильно. И никому потом не докажешь, что Соната неправильно отправила.

Вiталій (адміністратор)

Посмотрели в налоговой принятый отчет, в отчете указано 500.

У податковій подивилися звіт де? У якійсь програмі, у податковому блоці, у xml-файлі? Не факт, що податкова відображає ці дані, поділивши їх на 1000, як треба.

Пересмотрите правильность формирования.

Це зроблено було ще кілька років тому, коли Держстат увів таку систему.

Если в бланке написано в тысячах, с какого перепугу в xml должно формировать в гривнах???

Питання до Держстату, не до нас.

У податковій подивилися звіт де?

И в налоговом блоке и в архиве звитности. Отображается сумма 500. То есть заокругленная при вводе, а затем умноженная на 1000.

Вiталій (адміністратор)

У податковому блоці не звіт відображається, а дані з нього.
Тобто, у податковій бачуть ,що ви подали 500 грн. - так і повинно бути.

У податковому блоці не звіт відображається, а дані з нього.

Тут Вы ошибаетесь. Я увидел полностью отчет, смог его распечатать. И то, что на бумаге было изначально, отличается от данных блока в 1000 раз. Но если так и должно быть, то ладно.. А чем Вы руководствовались, когда в xml делали формирование в гривнах? Чтоб был ответ на претензии инспектора, если они будут.

Вiталій (адміністратор)

Тут Вы ошибаетесь. Я увидел полностью отчет, смог его распечатать.

Ви бачили тільки інтерпретацію звіту у податковому блоці. Для електронних документів, звіту як такого на екрані чи на папері не існує взагалі. Є набір даних у xml-файлі - ось це електронний звіт. А все, що можна побачити - його інтерпретація у якійсь формі. При чому інтерпретувати можна по-різному. Соната, ось наприклад, (та й інші програми) деякі значення показує у тисячах.

А чем Вы руководствовались, когда в xml делали формирование в гривнах?

Вказівками з Держстату. Документально-нормативної бази у них немає, але якщо не притримуватися цього - будуть подані некоректні дані у Держстат.

Я считаю, что нужно хотя бы предупреждать каким-нибудь непачатаемым шрифтом, что данные будут отправлены в гривнах. Или вводить в гривнах. Так получается, тоже некорректные данные ушли. Нужно 450 грн, а ушло 500. Прямое искажение данных.

Вiталій (адміністратор)

Я считаю, что нужно хотя бы предупреждать каким-нибудь непачатаемым шрифтом, что данные будут отправлены в гривнах.

Я вважаю, що користувачеві це не потрібно, оскільки зміни стосуються тільки транспорту звіту (за умови коректного перетворення з обох боків).

Или вводить в гривнах.

Тоді Держстат отримає дані у десятках копійок.

Нужно 450 грн, а ушло 500. Прямое искажение данных.

Не викривлення, а обмеження. У будь-якому звіті, якщо ви внесете суму, що не відповідаю форматові поля, то вона округлиться до найближчого дозволеного значення. Інакше такий звіт не буде прийнято взагалі на шлюзі.
На бланку сказано "Одиниця вимiру: тис. грн з одним десятковим знаком". Яким це дивом ви хочете туди 0,45 тис. вставити?

ПС. Я не бачу сенсу у цій дискусії.
Соната формує звіти єдиним доступним способом, який нам залишає Держстат. Усі інші варіанти або не приймуться, або будуть помилковими. Адресуйте, будь ласка, свої подальші претензії Державній службі статистики.

При чем тут статистика? Я отправляю отчет в налоговую, на шлюз ГФС. Отчет Соната отправляет, увеличив указанные суммы в 1000 раз, не в тис. грн з одним десятковим знаком, а в ГРН з одним десятковим знаком . ГФС интерпретирует его правильно, отображая принятые суммы без каких-либо арифметических операций. Если Вы не видите разницы между тыс.грн., как указано в бланке, и грн, как отправляет соната, то дискуссия действительно бесполезна.

EDZV почему-то не искажает данные. И отправляет все суммы, как указано. И почему претензии надо отправлять к статистике, если данные искажает Соната при отправке?

Вiталій (адміністратор)

При чем тут статистика? Я отправляю отчет в налоговую, на шлюз ГФС

http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro/povidomlennya-platnikam-pod/178008.html
Наразі неможливо подати ряд фін.звітів (у тому числі той, про який іде мова у даній темі) тільки до ДФС - вони автоматично переадресовуються з податкового шлюзу до Держстату.

EDZV почему-то не искажает данные.

Воно взагалі не призначене для звітування у робочому режимі:
http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/
"Програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення... (дослідна експлуатація)"

автоматично переадресовуються з податкового шлюзу до Держстату.

Я не об этом говорил, а о переформатировании данных без уведомления пользователей. И просил ссылку на письмо Госстата, в котором указана эта необходимость. По первой ссылке указано, что фин.отчетность будет передаваться через EDZV. Вы хотите сказать, что рекомендованное на официальном сайте ГФС программное обеспечение, пусть даже и в "дослидной эксплуатации" неправильно отправляет отчеты, так же как и кабинет платника, ведь там тоже "дослидна"? Их отправить сложно, но реально. Из-за сложности я посоветовал своим клиентам сонату, о чем теперь сожалею. Ваш "не любительский" подход к работе доставляет много хлопот пользователям, не только демо-версии, но и оплатившим лицензию.

Вiталій (адміністратор)

И просил ссылку на письмо Госстата, в котором указана эта необходимость.

Такого офіційного листа не існує, наскільки я знаю. Але по-іншому звітність до Держстату не працює. Ситуація аналогічна до прихованих полів фінансової звітності: наприклад, у тілі xml балансу є поля OBL та RAY, яких немає на бланку звіту. Якщо виходити лише з нормативної бази, їх заповнювати не треба, але у такому разі звіт вважається на шлюзі некоректним.

Вы хотите сказать, что рекомендованное на официальном сайте ГФС программное обеспечение, пусть даже и в "дослидной эксплуатации" неправильно отправляет отчеты

Звичайно. Наприклад, деякі з прихованих полів, згаданих вище, ЕДЗВ не заповнює, через це звіт подати до Держстату неможливо.

Подскажите, после отправки баланса приходит квитанция только от статистики. Как отправить его в налоговую? Какой адрес этого единого окна?

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua