Вийшла нова версія програми 0.13.2

Вiталій (адміністратор)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.13.2:

Додано:

 • Нові звіти ДФС - додано нові звіти до Фіскальної служби: J/F0302002, J/F0320102, J/F0320202, J/F0320302, J/F0320402, J/F0320502, J/F0320602, J/F0602005, J/F0803404, J/F0834102, J/F0834202.
 • Зберігання документів - з'явилася нова функція експорту документів (звітів, накладних, квитанцій) з Сонати для забезпечення виконання ст.13 Закону "Про електронні документи та електронний документообіг". Тепер Ви можете зберегти будь-який звіт чи накладну у будь-яке місце на своєму комп'ютері у вигляді окремого файлу з підписами, які були на нього накладені. Для цього просто скористайтеся новим пунктом контекстного меню у списках документів: "Експорт - Для зберігання". Також ця функція доступна у відкритому підписаному звіті за допомогою кнопки Додатково".
 • Нові довідники - додано вибір даних з довідників у звітах J/F02966 та J/F02965
 • Імпорт додаткових даних профілю - додана можливість імпортувати з інших програм відсутні у Сонаті дані профілю, навіть за умови, що такий профіль вже існує. При цьому існуючі дані залишаються. Імпорт профілів з інших програм тепер відбувається так само, як і раніше, але завжди доступні усі галки** - тобто Ви можете імпортувати додаткові дані з інших програм стільки разів, скільки вам потрібно. Також додано імпорт контрагентів, співробітників та документів (щоправда, на жаль це можливо не для всіх програм).
 • Сортування довідників у профілі - при відкритті довідників Співробітників чи Контрагентів дані в них автоматично сортуються за ФІО/Назвою.

Виправлено:

 • Закриття налаштувань - помилка, за якої можна було закрити вікно загальних налаштувань програми без попереджень та зберігання, не зважаючи на те, що якісь параметри були змінені.
 • Діалоги повідомлень - вікна з різноманітними повідомленнями, помилками та запитаннями програми тепер не будуть занадто високими та не виходитимуть за межі екрану.
 • Помилка зміни дати ПН - помилка реєстрації податкової накладної, у якої вручну було змінено дату складання.
 • Некоректний КВЕД - помилка, за якої можна було створити новий профіль з некоректним КВЕД-кодом.
 • Довідковий F0103304 - виправлено помилки розрахунку і перевірки у довідковій декларації платника єдиного податку - ФОП.
 • Звіти до ДФС - виправлено помилки у розрахунку та перевірці звітів J0108101, J0209307, J/F0299808.
 • Звіти до Держстату - виправлено помилки у розрахунку та перевірці звітів S1201111, S0100212, S1101012.
 • Помилка періоду J0103506 - у квитанції на J0103506 за три квартали іноді надходила помилка "Період, за який створено документ, не відповідає зазначеному у документі типу звітного періоду".
 • Запити з порожньою поштою - помилка, за якої при відсутності поштового акаунту у профілі, запити до ЄДРПН відсилалися з порожнім обов'язковим полем електронної пошти.
 • Помилки інтерфейсу - деякі помилки та неточності у відображенні вікон програми.
 • Відправлення РК контрагенту - помилка, за якої не можна було відправити РК контрагенту без поштової адреси навіть через сервер ДФС.
 • Некоректний профіль - при спробі відкриття пошкодженої бази даних профілю залишався файл ".db".

Змінено:

 • Тривалість у таблиці 7 ЄСВ - у таблиці 7 звіту ЄСВ Е04 максимальне значення графи 12 обмежено до 31.
 • Автоматична таблиця 1 у ЄСВ - тепер при ручному створенні звіту ЄСВ Е04 автоматично створюється таблиця 1.
 • Помітні кнопки - кнопки на панелі відкритого звіту та у списках документів (звіти, накладні, квитанції) виділені шрифтом для зручності.
 • Швидкий фільтр накладних - зі списку швидких запрограмованих фільтрів на сторінці податкових накладних прибрано пункти "Видані" та "Отримані" (інших у кожній вкладці і бути не може). Крім того додано нові швидкі фільтри "ПНЕ" та "РКЕ"для відображення накладних та розрахунків відповідно.

Перейти до сторінки завантаження

Альтернативне посилання для завантаження оновлення

Посилання для завантаження зі стороннього ресурсу

Під час завантаження у вікні програми зверху посередині присутній елемент у вигляді кнопки "Button1", після натискання якої відкривається діалогове вікно "FormDialog", після закриття якого елементи вікна довантажуються. Також якщо кнопку не натискати вона пропадає сама після повного завантаження всіх елементів вікна програми.

вставте опис до зображення

Вiталій (адміністратор)

Є таке діло) Поправимо.

Юрій#9655

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ НАКАЗ від 25 вересня 2015 року N 219. Нові форми???

Юрій#9655

Помітив глюк: При відкритій вкладці Податкові накладні після їх імпорту(отримання з витягом на запит до ЄРПН), ПН не відображалися в реєстрі. Після закриття-відкриття вкладки ПН вже були в реєстрі.

Вiталій (адміністратор)

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ НАКАЗ від 25 вересня 2015 року N 219. Нові форми???

Навіщо так панікуєте? Ці звіти будуть подаватися у 2016 році.
До речі, ще не опублікована жодна електронна форма статистичної звітності 2016-го року - http://www.ukrstat.gov.ua/elektr_zvit/formi.htm

При відкритій вкладці Податкові накладні після їх імпорту(отримання з витягом на запит до ЄРПН), ПН не відображалися в реєстрі. Після закриття-відкриття вкладки ПН вже були в реєстрі.

У реєстрі - це у списку накладних? Перевіримо цю ситуацію.

Юрій#9655

Статистику уточнив, так це 2016, дякую. А на рахунок ПН - це у списку отриманих ПН.

Вiталій (адміністратор)

Спробуйте ще раз у новій версії 0.13.3.

Сергей_

При відкритій вкладці Податкові накладні після їх імпорту(отримання з витягом на запит до ЄРПН), ПН не відображалися в реєстрі. Після закриття-відкриття вкладки ПН вже були в реєстрі.

В версии 0.13.3 ничего не поменялось

Вiталій (адміністратор)

Добре (хоча по суті недобре), будемо аналізувати та виправляти.

Юрій#9655

В версии 0.13.3 ничего не поменялось

Підтверджую.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua