Вийшла нова версія програми 0.14.2.1

Вiталій (адміністратор)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.14.2.1:

Додано:

 • Нові форми ДФС - додано нові форми Договору про визнання електронних документів (J/F1391004) та Заяви про реєстрацію ЕЦП (J/F1391102) до Фіскальної служби.
 • Колонки у списках накладних - для кращого контролю за підписанням на сторінках виданих та отриманих податкових накладних додано колонки "Складено" та "Підписано". У першій з них зазначається ПІБ особи, яка склала цю ПН (з тіла самої накладної); у другій колонці вказується ПІБ особи, яка підписала цю накладну (якщо вона підписана).
 • Довідник у J01115 - додано довідник країн світу у шапці звіту J01115.
 • Попередження у таблиці 1 ЄСВ - у таблиці 1 звіту ЄСВ Е04 додано попередження на значення полів "Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період" та "Штатна чисельність працівників"; вони повинні бути більшими за 0.
 • Подання "нульового" ЄСВ - можливість подання коректного звіту ЄСВ Е04 без 6-ї таблиці.
 • Сортування при імпорті в ЄСВ - сортування за ПІБ при імпорті з довідника співробітників до таблиць 5, 6, 7 звіту ЄСВ Е04.

Виправлено:

 • Відправлення РК контрагенту - помилки "Не удается установить связь с сервером..." та "Не удается найти указанный файл..." при спробі відправлення розрахунків коригування контрагенту через сервер обміну ДФС.
 • Звіти ДФС - помилки у розрахунку, перевірці та консолідації звітів J01801, J01803, J01816, J01817, J/F02170
 • Збереження пакету - за наявності у пакеті документів кількох однакових додатків деякі з них "випадали" з пакету під час повторного збереження.
 • Довідник у J01802 - перенесення до звіту із довідника контрагентів коді ІПН замість ЄДРПОУ.
 • Уточнюючий J01817 - помилкова наявність галки "уточнюючий" у звіті J01817.
 • Довідник у J01128 - помилкові дані при обранні значення з довідника контрагентів у таблиці 2 звіту J01128.
 • Функція "Згорнути всі" - у деяких випадках Соната не реагувала на команду згортання у контекстному меню списків звітів, накладних та запитів.
 • Система оподаткування - помилка при створенні нового профілю, за якої поле системи оподаткування залишалося порожнім за замовчуванням.
 • Ставка податку для J01116 - значення основної ставки податку у цьому звіті (рядок 5 графа 1) автоматично заповнювалося без цифр після коми, як того вимагає схема документу, що викликало помилку.

Змінено:

 • Звітність ЄСВ - значно перероблено модуль роботи з багатоаркушними звітами ЄСВ; знижено витрати системної пам'яті та час завантаження звіту, завдяки чому стало можливою робота зі звітами, що мають кілька сотень аркушів і більше (контрольне тестування проводилося на 900 аркушах). Оптимізовано імпорт великих обсягів даних з DBF до таблиць ЄСВ.
 • Довідники - "пласка" структура довідників КЗЕП та НПП перетворена на деревовидну.

Перейти до сторінки завантаження

Альтернативне посилання для завантаження оновлення

Посилання для завантаження зі стороннього ресурсу (поки недоступно)

вибиває після створення податкової "Бракує простору в сховищі для оброблення цієї команди" і не можу закрити цього вікна, приходиться виключати сонату диспетчером задач.... що робити

Вiталій (адміністратор)

Ця проблема вже вирішується і буде закрита наступною версією..

Сергей_

Похоже, что проблема того же класса: При импорте налоговых и их подписании комп практически виснет. С трудом удается закрыть Сонату, но другие проги уже не работают и приходится перегружать комп.

Вiталій (адміністратор)

Так, помилка "з тієї ж серії".

ПС. Можна у диспетчері завдань Віндовса зупинити процес Сонати, тоді перезавантажуватись не доведеться.

Вiталій (адміністратор)

Вийшла нова версія http://forum.sonata.biz.ua/forum/topic/1421

Сергей_

В версии 0.14.3 подобных проблем не замечено. Спасибо!

Нові форми ДФС - додано нові форми Договору про визнання електронних документів (J/F1391004) та Заяви про реєстрацію ЕЦП (J/F1391102) до Фіскальної служби.

Добрый вечер! После "долгожданного" выхода Заяви про реєстрацію ЕЦП (J/F1391102) можно узнать - не будет ли инструкции по коректному заполнению онной от Вас. Очень интересует пример заполнения типа подписи "Печатка" (для ЮО или ФОП).

Заранее спасибо за ответ!

Вiталій (адміністратор)

не будет ли инструкции по коректному заполнению онной от Вас

Одразу після опублікування такої інструкції від ДФС.
Не ми запровадили цей сервіс і не ми розробили цю Заяву.
На даний момент вона у Сонаті заповнюється як і раніше - у таблиці вказується новий ключ, у профілі він встановлюється на місці 4-го підпису (підпис працівника). Підписується та відправляється.

ПС. Печатка не вказується у табличній частині Заяви взагалі, наскільки я знаю.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua