Вийшла нова версія програми 0.15.0.2

Вiталій (адміністратор)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.15.0.2:

Додано:

 • Соната-лайт - новий тип ліцензії для фізичних осіб-підприємців, що звітують за І або ІІ групою системи єдиного податку. Ця ліцензія вдвічі дешевша від повної та має обмеження на звіти, що не стосуються єдиного податку.
 • Майстер єдиного податку - зручна форма швидкого створення та заповнення Декларації з єдиного податку та щорічного ЄСВ для спрощеної системи. Майстер відкривається через "Меню - Створити - Майстер Єдиного податку".
 • Контакти партнера - до інформації про ліцензію підприємства додано контактні дані партнера, у якого ви придбали дану ліцензію, або головного офісу.
 • Корисні посилання - на Домашній сторінці програми додано блок з посиланнями на державні ресурси, які можуть стати у пригоді користувачам.
 • Підписання Заяви про ЕЦП - для Заяви про реєстрацію ЕЦП (J/F1391102) передбачено можливість додати довільну кількість додаткових підписів. Для цього при виборі даного документу з'являється кнопка (та пункт контекстного меню) "Накласти додатковий підпис". Для реєстрації кількох підписів треба вказати їх усіх у табличній частині Заяви, потім накласти їх підписи описаним вище чином, а потім вже підписати звичайним способом та відправити.
 • Довідники для J/F01471 - у даному документі додано ряд специфічних довідників.
 • Сертифікати Мін'юсту - додано нові технологічні сертифікати АЦСК Міністерства юстиції.
 • Запити - до "запитів та витягів" додано новий запит J/F1302301; для нього додано швидкі кнопки на відповідних сторінках.

Виправлено:

 • Видалення накладних - помилка, за якої неможливо було видалити непідписані податкові накладні.
 • Отримані накладні - помилка, за якої неможливо було виділити кілька отриманих податкових накладних за допомогою Shift або Ctrl.
 • Статус отриманого РК - помилка, за якої у деяких випадках статус РК, отриманого від контрагента, ставав "прийнятим", що унеможливлювало подальше його підписання та відправлення.
 • Ключі ФО - при спробі встановити до Сонати ключі фізичної особи (не підприємця) виникала помилка: Код організації власника ключа "" не співпадає з кодом профілю "хххххххх".
 • Менеджер профілів - якщо профіль підприємства за якоїсь причини не мав назви, то його рядок у менеджері профілів був дуже вузьким.
 • Декларація з ПДВ - помилка, за якої до декларації з ПДВ (рядки 2.1, 2.2) не консолідувалися дані з накладних, що мають дві ставки.

Змінено:

 • Домашня сторінка - повністю перероблено Домашню сторінку програми: посилання замінені кнопками щоб уникнути проблем, викликаних IE; додано блок останніх новин з офіційного сайту Сонати; додано інформацію про ліцензію поточного підприємства, а також про встановлені ключі та їх строк дії.
 • Створення накладних - створення податкових накладних зроблено більш зручним для мінімізації дій користувача.

Перейти до сторінки завантаження

Посилання для завантаження зі стороннього ресурсу

Предновогоднее обновление 0.15.0 - без лицензии не открывает квитанции о регистрации налоговой накладной, а также Витяги J1401206. Отправлять налоговые на регистрацию и Запити щодо суми податку, на яку платник податку на додану вартість має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних можно, А ПОТОМ НИЧЕГО НЕЛЬЗЯ ОТКРЫТЬ.

Будет изменение по открытию Витяга?

Квитанции вообще не открываются в программе. Просмотреть можно только через экспорт в pdf.

P.S. Вытяг тоже что-то типа квитанции.

Либо новые лицензионные ограничения, либо глюк в связи с добавлением нового типа лицензии.

Вiталій (адміністратор)

Так, протягом години буде виправлення.

Вiталій (адміністратор)

Соната оновилася до 0.15.0.2.

Юрий Ракитянський

Будь-ласка, надайте повний перелік звітів, доступних в LITE версії. Ліцензія обмежена в часі?

Вiталій (адміністратор)

Додали перелік чаркодів до списку можливостей Лайт-версії - http://sonata.biz.ua/download

disposible

"Ця ліцензія вдвічі дешевша від повної та має обмеження на звіти, що не стосуються єдиного податку."

Фізична особа-підприємець "Повна" 200.00 грн./12 міс. Фізична особа-підприємець "Лайт" 100.00 грн./6 міс.

Це жарт чи помилка?

Це жарт чи помилка?

Ну тут же все ясно. Если лицензия будет на год, то взяв её, к примеру 15 января, можно отчитатся за 2 года. Для такой группы плательщиков понятно, почему лиценция меньше года. Могли и 7-8 месяцев дать. результат тот же.

Створення звітів з єдиного податку (F01034, F05001, E05, E06)

Единственное, чего я не понял, нафига им 1ДФ (F05001) отчет -то )))))

Елена Владимировна

Сегодня обновила программу до 0.15.0.2. Лицензия в действии до конца января.Я на второй группе.В мастере единого налога создала два отчета в налоговую и пенсионный фонд. Проверила корректность заполнения,сохранила,подписала и отправила. С налоговой приходит квитанция (Документ не може бути прийнятий - не знайдено файл шаблона 'F0103403.ZTP', або файл порожній, або некоректний. ) Почему? При создании в пенсионный фонд не подтягивает из настроек номер договора страхования и Ф.И.О на додаток. Внесла все в ручную, проверила, подписала и отправила. Приходит (Помилка Таблиця 2 додатку 5. У таблиці заповнено хоч один із реквізитів "№ договору про добровільну участь", "Дата укладання договору", "Дата початку дії договору", "Дата закінчення дії договору", "Дата розірвання договору", але не заповнено жоден з видів страхування в якому ЗО бере участь на добровільних засадах.) Хотя при этом все заполнено.Все проверяла с прошлогодним отчетом.

Олексій Доронін (партнер розробника)

Единственное, чего я не понял, нафига им 1ДФ (F05001) отчет -то ))))) А что Вы будете делать если вдруг появится договор ЦПХ (разовый)?

Олексій Доронін (партнер розробника)

motorolca, это связано скорее всего с работами на шлюзе ДФС. http://sonata.biz.ua/forum/topic/1445

storvadim

попытался сегодня отправить отчёт по единому налогу III группы. Заполнил новую форму F0103305 (старую шлюз ДФС не пропустил) . В результате - отчёт не принят , фрмулировка ошибки - "Документ не може бути прийнятий - не знайдено файл шаблона 'F0103305.ZTP', або файл порожній, або некоректний". Что это за фокус? Отчёт корректен.

Елена Владимировна

Добрый день. 1.При создании E05T00I, в строке 3. Код територіального фіскального органу, до якого подається звіт код виден.При экспорте в PDF, эта строка пустая. 2.Тоже самое происходит и в E05T02I,у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні з тимчасової втрати працездатності

                                     **у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні від нещасного випадку на виробництві**

Исправьте пожайлуста. Приходит квитанция (Помилка Таблиця 2 додатку 5. У таблиці заповнено хоч один із реквізитів "№ договору про добровільну участь", "Дата укладання договору", "Дата початку дії договору", "Дата закінчення дії договору", "Дата розірвання договору", але не заповнено жоден з видів страхування в якому ЗО бере участь на добровільних засадах.)

Елена Владимировна

После создания F0103403, для его проверки НЕЛЬЗЯ экспортировать в PDF.Исправьте пожалуйста.

Вiталій (адміністратор)

storvadim, адресуйте це питання до Фіскальної служби, будь ласка. Якщо шлюз пише, що у нього немає такого шаблону, то які можуть бути претензії до Сонати? Очевидно, що на шлюзі робота із впровадженням нових форм тільки починається.

Елена Владимировна, помилки при експорті у PDF ми виправимо у одній з наступних версій Сонати. Проте вони ніяк не впливають на сам звіт та помилку в квитанції, яку ви навели. Вона означає, що ви не заповнили всі необхідні поля звіту Е05 (біля "беру участь на добровільних засадах:").

Единственное, чего я не понял, нафига им 1ДФ (F05001) отчет -то ))))) А что Вы будете делать если вдруг появится договор ЦПХ (разовый)?

Так тогда и Е04І нужен будет. А вот f01001 вообще просто необходим. Вдруг человек работал сезонно. Этот отчет обязательно нужен.

При создании ПН в окне "Вибір бланку" нет 2016 года. Приходится создавать накладную за 2015, а потом через свойства менять период.

storvadim

В мене нема претензій до СОНАТИ. Просто було незрозуміло в чому справа. Як що образив - вибачте!

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua