Не загружаются входящие НН и РК вместе с вытягом

390357778 (автор теми)

Добрый день! После установки последнего обновления перестали загружаться входящие НН и РК вместе с вытягом. В Вытяге присутсвует РК, но в xml она не приходит. В чем может быть проблема?

390357778 (автор теми)

С задержкой в 2 часа пришла РК. Видимо так работает сервер ГФС.

Віталій М (адміністратор)

Саме так, і 2 години - це ще майже нічого.

slavutich.ch

Не приходят квитанции к налоговым накладным, не могу их открыть и смотреть. Это новшество с нового года для бесплатного пользователя?

Віталій М (адміністратор)

Так вони до вас не приходять, чи приходять, але ви не можете їх подивитися? Це різні речі.

slavutich.ch

Податкові приходять,Раніше вони приходили з квитанцією і розшифровувались.Я могла їх відкрити і подивитися.Зараз вони приходять без квитанцій і відкрити і подивитися я їх не можу.

Віталій М (адміністратор)
  1. Видані податкові не приходять. Ви їх самі відправляєте не реєстрацію та отримуєте зі шлюзу квитанції у відповідь. Якщо у даному випадку квитанцій немає - http://sonata.biz.ua/help/problemy_ne_pryhodjat_kvytanziji.html.
  2. Отримані накладні приходять до вас, але ніяких квитанцій для них не передбачено, за винятком від'ємних РК.
  3. Можливий варіант, коли ви отримуєте видані та отримані податкові накладні у відповідь на Запит до ЄДРПН, але тоді вони теж надходять без квитанцій.
slavutich.ch
  1. Видані приходять і розшифровуються, і відкриваються. Я бачу повідомлення і квитанцію № 1 про прийняття або неприйняття накладної до ЕДРПН. Тут запитань нема!
  2. Отримані накладні я могла відкрити як документ, прочитати всі реквізити, суми і т.д. В цьому році я не можу цього робити. Сталося це після нового року і, мабуть, після оновлення програми.
  3. Так, отримую у відповідь на запит. В запиті є помітка "з квитанціями", раніше вони і надходили з квитанціями. Як я зможу помітити помилку, наприклад, в реквізитах, у номенклатурі, або ще щось, якщо я не можу відкрити накладну і переглянути її ? Відкрийте секрет, якщо знаєте.
Віталій М (адміністратор)
  1. Так, для безкоштовної версії Сонати введено обмеження на відкриття звітів та накладних.
  2. Наскільки я знаю, квитанції разом з накладними ніколи не надходили у відповідь на Запит, незважаючи на назву галки. Надходили самі накладні.

Як я зможу помітити помилку, наприклад, в реквізитах, у номенклатурі, або ще щось, якщо я не можу відкрити накладну і переглянути її ?

Ви можете купити ліцензію на Сонату і не мати зайвого клопоту, або вийти із ситуації якимось іншим чином.

slavutich.ch

Спасибо за совет по покупке лицензионной программы. Обязательно воспользуюсь, но не для покупки Сонаты.

Віталій М (адміністратор)

Будь ласка.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua