Вийшла нова версія програми 0.15.4.3

Вiталій (адміністратор)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.15.4.3:

Додано:

  • УКТЗЕД у накладних - додано попередження у разі незаповненої графи УКТЗЕД в податкових накладних та розрахунках коригування.

Виправлено:

  • Помилки у логіці звітів - помилки у перевірці, розрахунку чи консолідації звітів: S0100212, S0400116.
  • Розшифрування квитанцій - на сторінках виданих та отриманих накладних для зашифрованих квитанцій був неактивним пункт "Зняти підпис".
  • Прочитані / не прочитані - помилки "прочитаності" та "не прочитаності" на сторінках звітів, накладних та квитанцій.
  • Зайві сторінки в ЄСВ - помилка, за якої у деяких випадках при натисненні Enter створювалися нові аркуші таблиць у звітах ЄСВ.
  • Рентна плата по воді - помилка, яка заважала відправленню Розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води (J/F0810501) із порожнім рядком 4 (спеціальний дозвіл).
  • Помилки у шаблонах звітів - виправлено ряд помилок звітів до ДФС та ДКС, пов'язаних зі змінами шаблонів документів.

Перейти до сторінки завантаження

Посилання для завантаження зі стороннього ресурсу

Звіт J0602005 -Податок на землю: Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:

  • Поле 'р. 2 гр. 8'. Числові дані, 4 знаки після коми..
Вiталій (адміністратор)

Так, виправиться у наступній версії на цьому тижні.

R01G8 поле должно быть 4 знака после запятой. Проверено эмпирически. Можете исправить в XML файле вручную.

Добрый день , в программе старая форма отчета по статистике S0602125 , сейчас на сайте статистики это S0602126 . Очень нужна срок 4 февраля.

prosyanuk

Доброго вечора! Має місце така ситуація: 14.01.2016 відправлялися звіти по єдиному податку і ЄСВ. 15.01.2016 закінчився срок дії ключів. Квитанції я зміг прийняти, при цьому Статус документу змінився на "Прийнятий". Але самі квитанції звісно, що я не зміг відкрити. Сьогодні на нові ключі я відправив Картку приєднання і Договір. Оскільки Картка приєднання обробилася автоматично, то я спробував відкрити прийняті раніше квитанції по ЄСВ. Але видало наступне: при звичайному відкритті квитанцій пише "Квитанція не містить даних. Можливо вона зашифрована."; коли ж натискаю на кнопку "Зняти підпис", видає наступне "Власник особистого ключа відсутній у списку отримувачів зашифрованих даних." Чи правильно я розумію, що новими ключами я вже не зможу відкрити квитанції звітів ні ЄСВ, ні єдиного податку, які відправлялися при старих ключах і були прийняті ще до отримання нових ключів? Якщо це так, то це не зовсім логічно. Бажано б щоб була можливість відкривати квитанції, що відправлялися ще старими ключами.

Переведите дату на компьютере в зону действия старых ключей, установите их и расшифруйте квитанции. Потом все верните обратно. Мне тоже не нравиться этот момент, когда Соната не может расшифровать просроченным ключом, но отлично это делает, если перевести дату.

Вiталій (адміністратор)

Добрый день , в программе старая форма отчета по статистике S0602125 , сейчас на сайте статистики это S0602126 . Очень нужна срок 4 февраля.

Буде у сьогоднішньому оновленні.

Мне тоже не нравиться этот момент, когда Соната не может расшифровать просроченным ключом, но отлично это делает, если перевести дату.

Соната тут не може нічого зробити. Так працює стандарт криптозахисту в Україні. Системи, які роблять інакше, не будуть сертифіковані для цифрового підписання.

prosyanuk

На жаль, старі ключі я повидаляв навіть з комп'ютера. А от нові навідріз відмовляються розшифровувати квитанції звітів, які були відправлені і, виходить що, зашифровані старими ключами. Добре було б якби Соната дала можливість зробити це, але вже новими ключами.

SOS!!!! Почему то после обновления до новой версии удаляются квитанции : получила от контрагента корректировку НН, подписала, отправила на регистрацию увидела что пришли квитанции но они самопроизвольно удалились вместе с РК, открыть и прочитать не успела Вижу в журнале-"" було"". А где?? Как решить проблему?

Вiталій (адміністратор)

ПН та квитанції не видаляються.
Можливо, у вас встановлено фільтр.

где это увидеть? До обновления все было нормально, правда решили воспользоваться демо лицензией на 1 мес.? В этом причина?

Добре було б якби Соната дала можливість зробити це, але вже новими ключами.

Это технически невозможно. Все равно что вы в Windows сменили пароль, а потом хотите зайти по старому паролю. Ключи всегда работают в паре. Когда налоговая формировала Вам квитанцию, они налаживали на неё свой закрытый ключ и ваш открытый. А Вы когда расшифровываете используете свой закрытый и налоговский открытый. Если эти пары нарушены, расшифровка не произойдет.

Віталій Міхов, а новая форма по пенсионному будет в новой версии?

prosyanuk

ЕЕх погано одначе... Нову форму вони туди навряд чи вставлять, оскільки з відповіді податкової, то немає нового бланку як такого. Єдине що як рекомендацію вони порадили заповнювати звіт без зазначення тих реквізитів, які скасовані. Стало бути вносити потрібні цифри вручну. Тут добре було б якби Соната для Додатку 4 внесла замість відсотків по класам ризиків єдиний процент 22% і якось прибрала б заповнення рядків 4 і 5 в таблиці 1, а також колонки з утриманнями в таблиці 6. і тоді б хоча б таким чином можна було б перечекати до появи нового бланку.

Я это и имел в виду.

SUBJECT=Квитанція №2 (не прийнято)

EDRPOU=

RCV_EDRPOU=

RESULT=1

FINKVT=1

Откройте зашифрованную квитанцию блокнотом и посмотрите. Если RESULT=1, то не принято, если RESULT=0, то принято.

Вiталій (адміністратор)

где это увидеть? До обновления все было нормально, правда решили воспользоваться демо лицензией на 1 мес.? В этом причина?

Ліцензії не мають відношення до видимості документів. Фільтр над таблицею документів праворуч, треба обрати "Всі накладні".

а новая форма по пенсионному будет в новой версии?

Нової електронної форми ЄСВ ще немає у природі. За січень будемо подавати на старій формі за новими ставками. Принаймні, нам так сказали у ПФУ. Нові правила розрахунку та перевірки будуть у сьогоднішньому оновленні.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua