Вийшла нова версія програми 0.15.5.2

Вiталій (адміністратор)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.15.5.2

Додано:

 • Звіти до Держстату - нові форми статистичної звітності: S0403508, S0602116, S0602126.
 • Логіка звітів до ДФС - перевірка, розрахунок та консолідація до нової декларації сільськогосподарського підприємства з додатками: J0100514, J0150304, J0150603, J0151304, J0151404, J0151504, J0151604, J0151705, J0151802, J0152802.
 • Логіка звітів до Держстату - перевірка, розрахунок та консолідація до нових форм: S0403508, S0602116, S0602126.
 • Логіка ЄСВ - перевірка, розрахунок та консолідація у звіті ЄСВ Е04 за новими нормами для нарахувань, що починаються з січня 2016 року.
 • Експорт у PDF - шаблони для експорту або друку звітів у PDF-форматі: S0403508, S0602116, S0602126.
 • Кількість інвалідів у ЄСВ - автоматичне заповнення кількості осіб, яким встановлено інвалідність, у таблиці 1 звіту ЄСВ Е04.
 • Сортування в 1ДФ - автоматичне сортування записів за податковим номером під час консолідації з довідника співробітників у звіті 1ДФ (J/F0500105).
 • Контакти дилера - додано можливість копіювати контактну інформацію дилера з головної сторінки Сонати.

Виправлено:

 • Помилки у логіці звітів - помилки у перевірці, розрахунку чи консолідації звітів: F0100108, F0100208, J0810501, S0400116.
 • Розшифрування квитанцій - помилка "Сертифікат не знайдено" під час розшифрування квитанцій від Держстату.
 • Додавання сторінок у ЄСВ - помилка, за якої було неможливо додати більше одного аркушу до таблиць звітів ЄСВ.
 • Помилка при розшифровці - помилка "Access Violation" у деяких випадках при розшифровці квитанцій.
 • Закриття програми - помилка, за якої при наявності у налаштуваннях автоматичного резервування профілю Соната спочатку робила резервну копію, а потім зберігала відкриті документи.
 • Галки у звіті J0103802 - некоректна поведінка галок, що визначають тип декларації єдиного податку четвертої групи (J0103802).
 • Сума у таблиці 8 ЄСВ - некоректний формат автоматичної суми у таблиці 8 звіту ЄСВ Е04.
 • Фільтр запитів - некоректна робота користувацького фільтру на сторінці запитів та витягів при виборі типу періоду "місяць".
 • Оновлення списку звітів - відсутність оновлення списку звітів після ручного розшифрування квитанцій.

Змінено:

 • Довідник Держстату - оновлено довідник районних відділень Держстату.

Перейти до сторінки завантаження

Посилання для завантаження зі стороннього ресурсу

_Андрій_

Дана версія перестала імпортувати річний звіт з ЄСВ з інших програм (перевірено на FreeZvit та Єдиному вікні) Помилка "Невідповідний формат файлу. Зверніться до розробників ..."

_Андрій_

Ще з'явилася проблема з профілем "Не відповідає версія профілю і програми. Необхідно встановити оновлену програму", хоча на працездатніть поки не впливає, звіти і підписує, і відсилає.

volckanina

добрый день, у меня платная программа сонаты, обновление версии 0.15.5 не устанавливается, пишет загрузка опасна для компьютера и может нанести вред, что делать, сроки здачи отчетовы, напишите пожалуйста

Ще з'явилася проблема з профілем "Не відповідає версія профілю і програми. Необхідно встановити оновлену програму", хоча на працездатніть поки не впливає, звіти і підписує, і відсилає.

+1

>Ще з'явилася проблема з профілем "Не відповідає версія профілю і програми. Необхідно встановити оновлену програму", хоча на працездатніть поки не впливає, звіти і підписує, і відсилає.>

+1

office#7657

Ще з'явилася проблема з профілем "Не відповідає версія профілю і програми. Необхідно встановити оновлену програму", хоча на працездатніть поки не впливає, звіти і підписує, і відсилає.

+1

Андрій 02 Лютий, 2016 22:30

Дана версія перестала імпортувати річний звіт з ЄСВ з інших програм (перевірено на FreeZvit та Єдиному вікні) Помилка "Невідповідний формат файлу. Зверніться до розробників ..." Підтверджую

Вiталій (адміністратор)

Проблема з невідповідністю версій полягала у некоректному та недоречному повідомленні. Виправлено версією 0.15.5.1.

обновление версии 0.15.5 не устанавливается, пишет загрузка опасна для компьютера и может нанести вред

Це ваш антивірус або браузер пише, а не оновлення. До того ж він помиляється, у оновленні немає нічого небезпечного.

Дана версія перестала імпортувати річний звіт з ЄСВ з інших програм (перевірено на FreeZvit та Єдиному вікні) Помилка "Невідповідний формат файлу. Зверніться до розробників ..."

Перевірив на імпорті з Медка та Арт-звіта - все коректно працює. Певно, вам треба звернутися до розробників цих програм.
ПС. Фрізвіт - "любительська" програма, написана ентузіастом, тому на неї взагалі спиратися не треба.

Віталій Міхов ПС. Фрізвіт - "любительська" програма, написана ентузіастом, тому на неї взагалі спиратися не треба.

Вибачте, але Ваша програма далеко не попереду від freezvit (не беремо до уваги кількість звітів), виходячи з кількості нових помилок у нових версіях, а їх кількість (нових версій) приблизно дорівнює кількості нових помилок у цих версіях, що призводить до замкнутого циклу, і після того, як за таке пз Ви берете плату за ліцензію з користувачів за те що вони знаходять там помилки та неточності, Ви називаєте своє пз "не любительським" і написане не ентузіастом? Браво!

Нехай Фрізвіт любительська, проте до поновлення сонати до 1.15.5 ЄСВ звіти імпортувалися і здавалися без проблем, версія 1.15.5.2 не вирішила даної проблеми. На комп'ютері іншого підприємця стоїть попередня версія Сонати і ЄСВ звіти чудово імпортуються і здаються. Чи можливо якось відкотити версію до попередньої?

romul01, Чи можливо якось відкотити версію до попередньої?

Просто встановіть попередню версію, якщо у вас залишився дистрибутив.

Встановити не проблема, всю базу (звіти, квитанції, налаштування) з нової версії до старої перемістити - ось проблема. Залишається чекати, доки розробники виправлять цю прикру неполадку. Щоб створити річний ЄСВ в тій же "професійній" Соті онлайн потрібно добре помучитись із заповненням нікому не потрібної інформації при створенні карточки.

office#7657

Встановити не проблема, всю базу (звіти, квитанції, налаштування) з нової версії до старої перемістити>

Да просто выполнить-запустить дистрибутив старой версии и установить в тот же каталог, где установлена Соната - и ничего не изменится, только версия будет старая. А еще (вариант два) есть резервная копия, из которой можно восстановить данные.

Вiталій (адміністратор)

Чи можливо якось відкотити версію до попередньої?

Ні.

Залишається чекати, доки розробники виправлять цю прикру неполадку.

Якщо ви про розробників Сонати, то з нашого боку неполадок у цьому функціоналі немає.

Щоб створити річний ЄСВ в тій же "професійній" Соті онлайн потрібно добре помучитись із заповненням нікому не потрібної інформації при створенні карточки.

Придбайте ліцензію та створюйте ЄСВ в Сонаті. Створення профілю у нас займає зовсім небагато часу.

Доброго вечора. Заповнюю 1ДФ Податковий розрахунок..., в Розділі 1, стовбчик 1 порядковий номер не активний, не можу туди вписати нумерацію списку.

при проверке почты пишет:Помилка при роботі зі сервером обміну документів: Требуется строковый литерал, но не найдена открывающая кавычка.

Line: 20

    <span><H1>Ошибка сервера в п Как быть
ФОП Трикур Василь Васильович (партнер розробника)

Таж сама проблема з повідомленнями від серверу....плюс ненадходять квитанції про реєстрацію ПН...

Те же проблемы с получением квитанций после обновления Сонаты до 0.15.5.2 Требуется строковый литерал, но не найдена открывающая кавычка. Line: 20

Ошибка сервера в п Что нужно сделать?

Вiталій (адміністратор)

Доброго вечора. Заповнюю 1ДФ Податковий розрахунок..., в Розділі 1, стовбчик 1 порядковий номер не активний, не можу туди вписати нумерацію списку.

Електронна форма цього звіту не передбачає внесення номеру рядка. Це пережиток паперового звіту.

Помилка при роботі зі сервером обміну документів

Сервер обміну ДФС не працює, від того і помилка. Вона не заважає прийняттю квитанцій. Якщо ви не отримуєте РК від своїх контрагентів через цей сервер обміну, тоді у параметрах профілю на сторінці "Поштові налаштування" зніміть галку "Отримувати розрахунки коригування з серверу ДФС".

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua