Звіт до ФСС з ТВП форма 4

celina-plus (автор теми)

Який чаркод звіту Ф4-ФСС з ТВП ? А може його немає в Сонате?

Ольга#1446 (адміністратор)

За допомогою програмного забезпечення Соната Ви можете подавати звітність до ДФС, ПФУ (звіти ЄСВ) а також до Держстату. Короткий огляд можливостей програми Ви знайдете на сторінці Можливості програми
На жаль, в Сонаті звіти до ФСС відсутні.

Сергій Пригожий

Планируется ли в Сонате отчетность в ФСС?

Вiталій (адміністратор)

Наразі не можу про це нічого конкретного відповісти, тому що ФСС не публікує усієї інформації, потрібної для цього (на зразок стандартів ДФС). Якщо вони змінять цю ситуацію, то підтримка такої звітності у Сонаті буде можливою.

А як тоді розуміти таку інформацію на офіційному сайті ФСС: Електронна адреса для подання звітності страхувальниками відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 27.04.2011 № 23 «Про затвердження порядку подання страхувальниками електронних документів до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності» EZVIT@FSSU.GOV.UA Тобто, електронну адресу для подачі звітів встановлено, а механізму подачі звітності чи заяв-розрахунків до ФСС до цього часу не розроблено? Вже 21 століття набирає обертів, в якому столітті дочекаємось якихось рухів в напрямку подачі електронної звітності від ФСС?

Вiталій (адміністратор)

А як тоді розуміти таку інформацію на офіційному сайті ФСС: Електронна адреса для подання звітності страхувальниками відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 27.04.2011 № 23 «Про затвердження порядку подання страхувальниками електронних документів до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності» EZVIT@FSSU.GOV.UA Тобто, електронну адресу для подачі звітів встановлено, а механізму подачі звітності чи заяв-розрахунків до ФСС до цього часу не розроблено?

obrys@ukr.net

Прочитайте, будь ласка, моє повідомлення уважніше. Я написав, що "ФСС не публікує усієї інформації, потрібної для цього (на зразок стандартів ДФС)". Там не написано, що таких механізмів та стандартів не існує - вони недоступні широкому загалу.
Електронної скриньки замало для організації документообігу - потрібне узгодження протоколів, формати даних, параметри накладання ЕЦП і т.д.

Вже 21 століття набирає обертів, в якому столітті дочекаємось якихось рухів в напрямку подачі електронної звітності від ФСС?

obrys@ukr.net

Це питання вам краще задати до ФСС. Технічних проблем тут не багато. Потрібно тільки бажання від чиновників зробити електронне звітування широкодоступним, а не заточеним під одного постачальника ПЗ.

Подивіться як добре працює електронний документообіг із Держстатом. Можливо ФСС варто було б запозичити досвід цієї установи? Взагалі, Ви зверталися із листом до ФСС з пропозицією про співпрацю в запровадженні електронного документообігу? Якщо ні, то, можливо це варто було б зробити - требе ж із чогось починати.

lena@shevgota.com
04.10.2018, 22:51 (Відредаговано: 04.10.2018, 22:52)

На сайті Дебету -кредиту з'явилася стаття, де зазначено:

Описи структур та форматів даних інформаційних вихідних файлів по формах заяви-розрахунку, повідомлення про виплату коштів застрахованим особам та квитанцій розробники клієнтського спеціалізованого програмного забезпечення для подання електронних документів можна отримати в департаменті інформаційних систем та електронних реєстрів виконавчої дирекції Фонду соцстрахування (e-mail: yrp@fssu.gov.ua, телефон: (044) 206-04-24).

Чи планується зробити звітність до ФСС в Сонаті?

Вiталій (адміністратор)
Вiталій (адміністратор)
05.10.2018, 11:24 (Відредаговано: 05.10.2018, 11:25)

ПС.

можна отримати в департаменті

lena@shevgota.com (lena@shevgota.ru)

А можна і не отримати, якщо ви цьому департаменту якось не сподобались, чи ще щось не так, якщо ви мене розумієте.
А за законом ці формати повинні бути оприлюднені на офіційному сайті ФСС, для усіх і без варіантів.

Олександр Д

Добрий день. чи буде реалізований звіт ф4-фсс з ТВП.

Вiталій (адміністратор)

Такий звіт в електронному вигляді не подається, наскільки мемі відомо, тому і реалізовувати його немає сенсу.
ФСС приймає тільки Повідомлення та Заяву-розрахунок.

Доброго дня! Підкажіть будь ласка коли ФСС буде приймати Повідомлення? При спробі відправити Соната видає таке повідомлення:

Не вдалося відправити документ по прямому з'єднанню через помилку: Інтерфейс віддаленого доступу до шлюзу недоступний.

Бажаєте відправити документи, що залишилися, електронною поштою vilena2tov@gmail.com?

Вiталій (адміністратор)
31.12.2021, 17:07 (Відредаговано: 31.12.2021, 17:08)

Відповідь на це питання невідома, сервер прямого з'єднання ФСС наразі не працює, на наше звернення щодо цього там поки ніхто не відповів.
Спробуйте відправити звіт електронною поштою, як і радить програма.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua