Помилка при перевірці налаштувань вихідного серверу

nadya379 (автор теми)

При выдправленні звіту виникає помилка - Помилка при перевірці налаштувань вихідного серверу: The signature of the certificate cannot be verified. Поштова адреса не змінювалась, раніше звіти відправлялись нормально.

В мене те саме. Виникла помилка при отриманні інформ. про сертифікат. Опис: помилка при роботі з файловим сховищем сертиф. та свс.

до цього часу все працювало норм. вже рік

Віталій Міхов (адміністратор)

The signature of the certificate cannot be verified

Це означає, що ваш поштовий сервіс (поштовою скринькою якого ви користуєтеся для відправлення звітності) перейшов на нову версію SSL-сертифікатів, які не підтримуються вашою операційною системою. Соната у даному випадку використовує сертифікати віндовса, тому вам треба встановити на свою систему всі офіційні оновлення, щоб уникнути такої проблеми.

nadya379 (автор теми)

а як це правильно зробити, чи є інший вихід?

Валерий, Павел (партнер розробника)

Системні вимоги: Windows XP SP3 (укр./рос.) або вище - обновить ОС до минимальной необходимой версии (а лучше установить хотя бы Win7)

Який ще вихід існує з цієї ситуації? Без переустановки віндовса? Наскільки все складно......

Валерий, Павел (партнер розробника)

можно попробовать обойтись без переустановки ОС

встановити на свою систему всі офіційні оновлення

PS. все версии Windows XP (даже последняя SP3) уже год как официально не поддерживаются Microsoft ...

В мене офіційна Windows 10. Міняти шило на мило. Ліцензійну 10-ку на невідому 7-ку...

Віталій Міхов (адміністратор)

Ніхто не каже встановлювати старішу версію.
Зрозумійте, що проблема до Сонати відношення не має. Вона спричинена неузгодженністю між розробниками ОС та поштовим сервісом.
Можете спробувати перейти на іншу пошту для звітування.

Зрозумійте, що проблема до Сонати відношення не має.

Тобто Соната не відправляє і не приймає повідомлення, а цим займається зовсім інша програма до якої Ваша команда не має ніякого відношення, і з іншої сторони поштовий сервіс ukr.net не може порозумітися з розробниками ОС - якщо так, то, звісно, це все пояснює і нам треба писати в службу підтримки ukr.net та розробникам ОС.

Віталій Міхов (адміністратор)

При роботі з поштою, яка потребує SSL-шифрування, Соната використовує системну бібліотеку (файл зі складу операційної системи) для роботи з SSL-сертифікатами. Якщо поштовий сервер вимагає використовувати SSL-сертифікат, який не підтримується вашої версією цієї бібліотеки, тоді ви отримуєте помилку "The signature of the certificate cannot be verified".

Якщо поштовий сервер вимагає використовувати SSL-сертифікат, який не підтримується вашої версією цієї бібліотеки, тоді ви отримуєте помилку "The signature of the certificate cannot be verified".

Але поштова програма нормально працює з ukr.net на цій же ш машині, шо й соната. Ясно одне, що всі запитання з цього приводу треба задавати розробникам ос та поштовому сервісу.

Віталій Міхов (адміністратор)

Тому що ця поштова програма, напевно, використовує власні вбудовані SSL замість системних.

Тому що ця поштова програма, напевно, використовує власні вбудовані SSL замість системних.

От вам і відповідь, дистрибутив у вас і так не маленький, тож додайте до нього ще кілька Мб SSL для нормальної роботи пошти, як результат - менше запитань "чому вчора працювало, а сьогодні ні".

Віталій Міхов (адміністратор)

Такі плани є на майбутнє, щоб перестрахуватися від особливостей ОС, але строків назвати не можу. Тому поки найкращий варіант - оновити SSL у віндовсі.

"Тому поки найкращий варіант - оновити SSL у віндовсі." Підкажіть будь ласка як це зробити.

Питання вирішено.

Віталій Міхов (адміністратор)

Підкажіть будь ласка як це зробити.

Встановити всі рекомендовані оновлення від Microsoft.

serg#9811
19.05.2016, 13:55 (Відредаговано: 20.05.2016, 08:54)

Я так понимаю, вот эта проблема (для Win2003 и Win XP) https://support.microsoft.com/uk-ua/kb/938397 https://support.microsoft.com/uk-ua/kb/968730

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua