Глюк при создании отчета по НДС

Юрий_Н (автор теми)

Добрый день! Возникла такая проблема. Создал "Новий звітний" по НДС, заполнил саму декларацию и три приложения. По очереди сохранял и закрывал (что бы не мешали) приложения. В итоге, в разделе "Звіти", отражаеться только приложение 5. Сама деларация и два приложения, где то испарились. В "Журнале" отражено, что декларация и все приложения были сохранены. И как сюда загрузить скрины экрана, что бы показать что и как.

Віталій Міхов (адміністратор)

Якщо біля декларації у списку є "+", то натисніть на нього і з'являться додатки.
Почитайте також загальну довідку до програми - http://sonata.biz.ua/help/znajomstvo_zvity.html

ПС. Як викласти скріншот на форум

Юрий_Н (автор теми)

Только добрался. Виталий Михов, вместо того, что бы нормально объяснить как в данную тему выложить скриншот, вы даете ссылку на поисковик гугла, где объясняют как выкладывать скрины на какой угодно форум, только не на форум программы "Соната". Это говори о вашей не компетентности, как специалиста. В любом, уважающем себя, форуме, есть возможность заливать фото, как со своего компьютера, так и через "радикал", как рекомендуют специалисты других форумов, но эта функция уже строена должна быть. Это во первых. Во вторых! Внимательно прочитайте, еще раз, то о чем я писал. Где я должен был увидеть "+" рядом с декларацией, если её физически не было в разделе "Отчет". С таким отношением к делу "МеДок"вам не подвинуть. Ну это уже на усмотрение вашего руководства! Фото глюков программы "Соната" прилагаються! вставте опис до зображення

Юрий_Н (автор теми)
23.06.2016, 23:41 (Відредаговано: 23.06.2016, 23:49)

Отразилось только приложение 5 вставте опис до зображення

Юрий_Н (автор теми)

Когда я, повторно сдела отчет по НДС, сохранил, благо он сохранился, и отправил, то после проверки, электронной почты на наличие квитанций о доставке и приеме отчета, вместе с квитанциями, на повторно сформированный отчет по НДС, появилось приложение 2 с квитанцией о достваке данного приложения в ДФС. Вот вам и "+". Разберитесь шо к чему. вставте опис до зображення

Віталій Міхов (адміністратор)

Создал "Новий звітний" по НДС, заполнил саму декларацию и три приложения. По очереди сохранял и закрывал (что бы не мешали) приложения.

Як саме ви створювали декларацію та додатки до неї? Один раз натиснули "Новий звіт" та обрали декларацію і додатки галками чи для кожного документу окремо відкривали вікно створення звіту?

ПС. У вас там стоїть фільтр, причому його умови не видно зі скріншоту. Можливо, усі "загублені" документи з'являться, якщо прибрати фільтр.
Більш конкретно по цій ситуації можна буде щось сказати, якщо ви зв'яжетеся з найближчим до вас спеціалістом нашої техпідтримки (телефони є тут - http://sonata.biz.ua/help/support).

В любом, уважающем себя, форуме, есть возможность заливать фото

Призначення даного форуму - обговорення поширених проблем та інформування користувачів про нагальні проблеми. Для цього його функціонал цілком достатній. Вирішення конкретних проблемних ситуації користувачів відбувається безпосередньо через спеціалістів техпідтримки за телефоном.

Юрий_Н (автор теми)

Ви повинні знати, що звіт з ПДВ формується тільки пакетом, бо якщо декларація та додатки будуть сформовані окремо, то податкова не прийме такий звіт. Навіть якщо я відкривав та зберігав декларацію та додатки окремими документами, вони повинні були зберегтися в Звітах. З мого скріншоту інтуїтивно зрозуміло, що умова фільтру обирає документи звітів за весь 2016 рік. Так як Ви не змогли цього побачити та зрозуміти, роблю вашим програмістам пропозицію - щоб було зрозуміло який фільтр обраний кліентом, зробіть цей фільтр більш наглядним (наприклад: два віконця, в яких обиратимуть період та рік для фільтрації звітів). Вважаю, що це також буде зручно користувачам програми "Соната". Тепер стосовно самого фільтру документів звіту. Якщо я прибираю фільтр, то зниклі документи не відображаються.

Віталій Міхов (адміністратор)

Ви повинні знати, що звіт з ПДВ формується тільки пакетом, бо якщо декларація та додатки будуть сформовані окремо, то податкова не прийме такий звіт.

Я вас запитав, не як треба формувати, а як саме ви зробили у цій конкретній ситуації, щоб відкинути зайві варіанти.

З мого скріншоту інтуїтивно зрозуміло, що умова фільтру обирає документи звітів за весь 2016 рік

Проблему не можна вирішити, опираючись на догадки, інтуїцію та назву фільтру. Потрібно чітко знати, що "за кулісами".

Так як Ви не змогли цього побачити та зрозуміти

Не хаміть, будь ласка, людям, які намагаються уточнити дані, щоб вам допомогти.


Як я вже писав, оскільки попередні питання ситуацію не прояснили, то вам треба звернутися до нашої тех.підтримки за телефонами, які є тут - http://sonata.biz.ua/help/support. При цьому, скоріше за все, знадобиться віддалене підключення спеціаліста до вашого комп'ютера.

Юрий_Н (автор теми)

Я вас запитав, не як треба формувати, а як саме ви зробили у цій конкретній ситуації, щоб відкинути зайві варіанти.

Це зрозуміло, але декларація з ПДВ приймається пакетом вже декілька років поспіль, і ніяк інакше. Питання було зайвим.

Проблему не можна вирішити, опираючись на догадки, інтуїцію та назву фільтру. Потрібно чітко знати, що "за кулісами".

Зробіть більш простий та інформативний фільтр.

Не хаміть, будь ласка, людям, які намагаються уточнити дані, щоб вам допомогти.

Де Ви побачили хамство я не знаю. Але то вже на Вашій совісті!

На цьому завершую. Буде бажання розібратися в цій помилці добре, всі вхідні діні я вам дав.

І ще, Ваша технічна підтримка не змогла в телефонному режимі дати відповідь на питання чому так вийшло, і порадили запитати на форумі.

Висновки робіть самі).

Віталій Міхов (адміністратор)

Ваша технічна підтримка не змогла в телефонному режимі дати відповідь на питання чому так вийшло, і порадили запитати на форумі.

Вкажіть, будь ласка, за яким саме телефоном ви дзвонили.

shavintoly

При обробці звітів по ПДВ повністю відсутня правильність консолідації звітів. Тобто вона є, але суми подвоює (взяті із реєстру) і взагалі кидає зовсім не ті розрахунки, це сталося після двох останніх оновленнь. Попередній місяць все було в нормі. Прийшлося заповняти звіт повністю вручну, без консолідації. В чому причина, навіщо було щось змінювати?

Віталій Міхов (адміністратор)

Консолідація ПДВ працює правильно.
Я гадаю, у вас збережено два реєстри за відповідний період. Можливо, один з них висить некоректний (чернетка).

ofsetdruk

Доброго дня! Створила 14.07 реєстр податкових накладних за червень 2016 р. і зберегла його. Зараз його у переліку немає, але консолідація відбувається на даних того реєстру. Де його можна знайти?

Віталій Міхов (адміністратор)

Перевірте, чи не стоїть у вас якийсь фільтр у звітах, що приховує реєстр.
Якщо ні, тоді надішліть нам на support@sonata.biz.ua резервну копію свого профілю з коротким описом проблеми.

ofsetdruk

дуже великий файл. не можу відправити

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua