Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Олена#9005 (автор теми)

Відправила за вересень "Повідомлення про прийняття працівника на роботу" в вересні за формою J300100. Прийшла квітанція - Звіт не прийнято: [J3001001] Форма(або вказана версія форми) не подається в цьому звітному періоді. Чи змінювалась форма повідомлення або чому не приймається звіт?

попробуйте ще раз послати. Останнім часом таке спостерігається не тільки по повідомленню, а й по 1ра і 1рт

Валерій, Павло (партнер розробника)

период также нужно ставить текущий месяц - вересень

Олена#9005 (автор теми)

Спасибо. Ставила вересень, но почему то прошел отчет со второго раза.

Останнім часом (і при тому досить часто) по кв№2 видає повідомлення про те що "Форма(або вказана версія форми) не подається в цьому звітному періоді" по наступних звітах (Повідомлення про прийняття...., 1-ра, 1-рт або розрах.книжках). Тому надсилайте ще раз той звіт. Чого таке видає, - без поняття. Нам ніхто нічого не каже і дозвонитися в ДФС неможливо.

Евгения

Добрый день. В отчёте "ПОВІДОМЛЕННЯ про прийняття працівника на роботу / укладення гіг-контракту" не подставляется автоматически код "категорії ЗО" гр.5 из карточки сотрудника. При этом, это поле в карточке сотрудника заполнено.

Вiталій (адміністратор)

Це різні поняття.
"Категорія застрахованої особи (ЗО)" з картки працівника стосується звітності ЄСВ.
А "Категорія особи" з графи 5 звіту J/F3001003 стосується тільки цього повідомлення, там інші категорії - вони зазначені під таблицею.
ПС. У наступних оновленнях зробимо так, щоб цю категорію можна було обирати зі списку в таблиці, але автоматично вона заповнюватись не буде.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua