Автоматичний розрахунок до ПН та РКЕ

shavintoly (автор теми)

Проблема у тому, що коли створюється ПН або РКЕ то у розрахунку відбувається щось не те, вірніше конрагенти потребують розрахунку суми не більше як дві цифри після коми.А для досягнення правильної суми (основної) потрібно вводити кілька цифр.(навіть буває п'яти значне після коми.) Потрібно розробникам це врахувати. Не всі контрагенти приймають такі документи.Автоматичний розрахунок при цьому у налаштування програми виключений.Повідомляють що у програмі m.doc розрахунок проводиться із заокругленням..... Коли не проводити перевірку або розрахунок ввівши суму вручну з двома цифрами після коми, ПН або РКЕ збурігається некоректна тобто "чернетка" а такий документ не приймається ДФС от що робити в такому разі ???

Вiталій (адміністратор)

Щоб змінити правила розрахунку ПН/РК одного бажання деяких контрагентів замало.
Потрібно обґрунтування такого округлення законодавчими документами.

shavintoly (автор теми)

Так вони (контрагенти) зробили розрахунки сум коригування по своїх розрахунках а тепер від нас хочуть РК, які у нас не йдуть з двома цифрами після коми. Так що нічого не можна зробити.

Вiталій (адміністратор)

"За своїми розрахунками" можна будь що зробити. Чи ви вважаєте, що Соната повинна все міняти для тисяч користувачів через те, що якісь контрагенти роблять саме так, бо у них на фірмі так прийнято? Самі подумайте.
Ви так само, як і я, маєте право затребувати від цих контрагентів обґрунтування таких розрахунків.

shavintoly (автор теми)

Соната програма класна, мені подобається, і з Вами цілком згідний щодо деяких контрагентів....в принципі, ми надсилали їм запитання про такі розрахунки, відповідь однозначна....у вас повинно так розрахувати...так от ми написали їм що зробили розрахунки із своєї сторони правильно, зробіть нам зразок, яку ви хочете РКЕ...надіслали, але на простому бланку в форматі doc., відповіді конкретної немає....калькулятор простий і то не пробиває дані суми, отже вони напевне теж не можуть вийти на дану суму в своїй програмі програмі а від нас вимагають....Головне, що всіх задовольняють наші розрахунки по ПН та РК а от одна фірма тупо вперлася....зробили свої розрахунки "навиворіт".Будемо щось вирішувати, якщо підуть на компроміс..... Велике дякую за діалог та пояснення.

Вiталій (адміністратор)

І вам дякуємо за розуміння.

shavintoly (автор теми)

До речі, через деякий час "контрагент" зробив розрахунок "правильний" і СОНАТА все вірно розрахувала, отже все добре. РКЕ зареєстрували без ніяких ускладнень а то мені пишуть всілякі речі про програму, що вона не така як медок і все таке.....мені подобається набагато більше ніж медок.......

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua