Уточнюючій звіт

khatko.dima (автор теми)

Подаю уточнюючій звіт за 9 місяців. Не приймається Помилка - За звітний (податковий) період, що уточнюється, не подано «Звітний» («Звітний новий») документ Але звіт подано фізично, і коли подаю «Звітний» система реагує - Вже є прийняті і оброблені звіти за вказаний період Що можна зробити? Дякую

Вiталій (адміністратор)

Переконайтеся, що у всіх випадках ви обирали "9 місяців", а не "3 квартал", це розповсюджена помилка.
Якщо дійсно періоди однакові і на звітний приходить "вже прийнятий", а на уточнюючий "не подано" - у такому разі треба дзвонити до місцевої ДПІ. Нехай вони дивляться у своїй системі, що не так, і порадять, що вам робити.

korfad_buhgalter

Не правильно заполняется Уточнюючий розрахунок з ПДВ. Что делать?

Вiталій (адміністратор)

Що саме не правильно?

korfad_buhgalter

У гр.4 ставится показатель, который уточн., в гр.5 правильный показат, гр.6 должна показывать разницу. Конечный результат должен вычисляться как в декларации. В программе считается все не так.

Вiталій (адміністратор)

Розглянемо це у понеділок. За наявності помилок - вони будуть виправлені у наступному оновленні.

Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - реквізит "Стан документу" з імені файлу має значення '1-звітний документ'.

Але встановлено реквізит "Уточнюючий документ" . Це помилка. Пришла ошибка в додатке Д2 в составе уточненного расчета, стоят правильная галочка, что это "Уточнюючий" Как исправить эту ошибку? Спасибо.

Вiталій (адміністратор)

Пришла ошибка в додатке Д2 в составе уточненного расчета, стоят правильная галочка, что это "Уточнюючий"

Додатки уточнюючого розрахунку з ПДВ повинні мати стан "Звітний".
Створіть дублікат всього пакету документів, збережіть, та через властивості змініть стан додатків. Усередині галки теж повинні стояти на "звітному".

korfad_buhgalter

Уточнюючий розрахунок - звітний, а додатки до нього - уточнюючи.

Вiталій (адміністратор)

Справді, переплутав; дякую, що поправили.
Отже, як і вказано вище, сам розрахунок повинен бути "звітним", а додатки до нього "уточнюючими".
Якщо у вас все так і є (дивитися треба не на галки, а на стан кожного документу його властивостях), тоді вам треба звернутися до ДФС за поясненнями.
Якщо дійсно додаток у вас має стан "Звітний" (у властивостях), то це означає, що ви неправильно його сформували (можливо, робили в іншій програмі).

madam.bezuglowa2013

Добрый день! Скидываю уточненную декларацию по сельхоз (скор) период январь 2017 (за ноябрь 2016) . Пишет: Документ не може бути прийнятий - закінчення дії форми - грудень 2016 р..

Вiталій (адміністратор)

Переконайтеся, що при створенні цього звіту ви обрали стан "уточнюючий" (у таблиці звітів колонка "стан звіту").

madam.bezuglowa2013

Добрый день! Скидываю уточненную декларацию по сельхоз (скор) период январь 2017 (за декабрь 2016) . Пишет: Документ не може бути прийнятий - закінчення дії форми - грудень 2016 р..

madam.bezuglowa2013

стан "уточнюючий" есть

Вiталій (адміністратор)

Тоді нам треба бачити сам звіт та його параметри.
Зателефонуйте до нашої тех.підтримки за одним з номерів - http://sonata.biz.ua/help/support. Скоріше за все знадобиться підключитися до вашого комп'ютера віддаленим доступом.

balkooffice

Доброго дня. Мені необхідно подати уточнюючу декларацію з орендної плати за земельні ділянки (у зв'язку з підписанням нового договору оренди). При створенні вказала період - рік 2017р., стан звіту - уточнюючий; теж саме в самому звіті - уточнююча за 2017р. починаючи з 24.04. Після відправки приходить 1 квитанція про не прийняття: "Документ не може бути прийнятий - для уточнюючого звіта не визначений період уточнення." Підкажіть, будь ласка, в чому помилка?

Вiталій (адміністратор)

Наскільки я знаю, для уточнення треба заповнити поля "з урахуванням уточнень з".

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua