29-сг

dubovik58 (автор теми)

Коли буде нова бланка 29-сг. В Медке уже є.

velichko_nata

Добрый день. В продолжение предыдущего вопроса. Отчет S2702908, форма 29-сг должна быть утверждена приказом Госстат от 25.09.2016 № 219(с изменениями). Ждем ОБНОВЛЕНИЯ. Спасибо.

Вiталій (адміністратор)

Паперова форма справді затверджена у вересні, але електронний її формат ми отримали тільки позавчора.
Буде у наступному оновленні Сонати, яке вийде у п'ятницю.

SvitlanaY

Доброго дня. Наше господарство зареєстровано в Херсонській обл., а має землі в обробітку в Херсонській та Запорізькій обл.. При здачі звіту 29-сг до Запорізької обл. виникає проблема - звіт потрапляє у відбраковку в Запорізькій статистиці і вважається неприйнятим тому, що з карти підприємства в Сонаті в звіт 29-сг підтягується КОАТУУ Херсонської обл. (КОАТУУ реєстрації господарства). У властивостях отримувача звіту можна змінити, а от КОАТУУ ні. Його можна редагувати тільки у картці, але ж так можна заплутатися. Так само в звіті 4-сг виникає та сама проблема. (В кв. №2 звіту 4-сг було таке:Звіт відповідає формату, визначеному Держстатом України. Електронні цифрові підписи перевірено. Звіт прийнято для подальшої обробки. У випадку виявлення помилок при здійсненні обробки даних звіту в органах державної статистики та(або) необхідності надання уточнень Вам буде повідомлено додатково. Попередження: Переконайтесь у правильності обраного коду за КОАТУУ в картці підприємства). Додайте, будьласка, функцію вибору КОАТУУ для здачі цих звітів.

Вiталій (адміністратор)

Це проблематично через дві причини:

  • КОАТУУ не є універсальним параметром для усієї звітності, а зробити щось спеціально "під кілька звітів" не завжди є можливим;
  • цей код часто прописується у прихованих полях звітів Держстату (які не містяться на бланку, але повинні бути в електронній формі відповідно до формату), тому змінити його не так просто.

Гадаю, найкращим варіантом для вас наразі буде тимчасова зміна КОАТУУ в профілі підприємства. Щоб зміни подіяли на вже створений звіт, треба у ньому натиснути "Додатково - Оновити поля документу".

SvitlanaY

Зрозуміло. Нажаль іншого виходу на даний час немає, як "гратися" зі зміною КОАТУУ в профілі. Дякую вам за відповідь. Великий "привіт" розробникам статистичної звітності, які звіт придумали, а до тями його не довели. Статистика нажаль не далеко пішла від податкової в цьому питанні. Наче руки в них, вибачте, не звідти ростуть, звідки мають. Залишається лише сподіватися, на якісь позитивні зміни в майбутньому, а поки все як завжи. Вибачте за ліричний відступ. Просто накипіло. Ще раз дякую за відповідь!

Вiталій (адміністратор)

Вибачте за ліричний відступ. Просто накипіло.

svetlana-yarmola@yandex.ru

Нічого, це зрозуміло :)
Розробники спробують щось зробити із цим КОАТУУ, якщо вийде.

Володя

Доброго дня чи є нове оновлення звітності № 29-сг (річна) ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Держстату 08 червня 2022 р. № 165

Вiталій (адміністратор)

Ця форма в роботі, вийде у Сонаті десь після 15 грудня, як дозволить ситуація в енергетиці. Але до Нового року вона точно буде.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua