Договір про визнання електронних документів

Олександра#6187 (автор теми)

Доброго дня! Мене цікавить чи потрібно кожного року складати і відправляти договір про визнання електронних документів? Чи тільки при зміні електронних ключів? Тому що відправила сьогодні декілька звітів. Немає ні повідомлень ні квитанцій. У налаштуваннях поштової скриньки нічого не змінювалось. Дякую.

Договір подається при виготовленні нових сертифікатів (ключів) і діє впродовж терміну дії ключів.

Вiталій (адміністратор)

Тому що відправила сьогодні декілька звітів. Немає ні повідомлень ні квитанцій

Якщо проблема була би у договорі, вам обов'язково надійшла би квитанція з відповідної помилкою.

sonatazvitromanov

У меня тоже проблема с договором. Ключи закончились, в начале января получил новые. Пытаюсь отправить F1391004 уже неделю - не принимает, пишет, что ошибка в "адресе". Даже не уточняет - в адресе моем или получателя. Адрес вводил и с сайта налоговой (Схидна ОДПИ Харькова) и из договора двухлетней давности, который был принят (адреса разные) - результат один - "поле Адрес содержит некорректные данные". Боюсь получу штрафы, поскольку нахожусь за рубежом и подойти в налоговую ближайшие месяцы не получится.

Вiталій (адміністратор)

не принимает, пишет, что ошибка в "адресе"

Хто пише? Соната у вікні з помилкою чи податкова у квитанції? І наведіть, будь ласка, точний текст помилки.

sonatazvitromanov

Хто пише? Соната у вікні з помилкою чи податкова у квитанції? І наведіть, будь ласка, точний текст помилки.

"Документ не може бути прийнятий - Поле "Адреса" містить некоректні дані. " - это в квитанции приходит.

Кстати, я отправил через таксер договор на электронную отчетность, после того, как неделю из сонаты не получалось, там написало, что договор принят, но отправляю через Сонату отчеты по налогам - ответ приходит, что нет договора.

Вiталій (адміністратор)

Така помилка може бути, якщо некоректно вказана адреса податкової або ви реєструєте договір з електронною поштою у сегменті .ru

ПС. Зараз є деякі проблеми у податковій із новими договорами (поданими у новому році або наприкінці грудня). Техпідтримка шлюзу ДФС каже, що у них все гаразд і треба дзвонити до місцевої ДПІ, питати чому не активований ваш Договір.

Добрий день. Прохання внести виправлення при внесенні даних до договору. При створенні договору на ДПІ 2024 вноситься адреса ДПІ 2008 Вовчанськ а не 2026 Куп'янськ. Крім того у Салтівській ОДПІ 2026 є тільки Вовчанське відділення. Шевченківське відділення вже є "САЛТIВСЬКА ОБ'ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У ХАРКIВСЬКIЙ ОБЛАСТI (ШЕВЧЕНКIВСЬКИЙ Р-Н)" згідно оновленого довідника територіальних органів ДФС як і інші колишні відділення.

Вiталій (адміністратор)

Добрий день. Прохання внести виправлення при внесенні даних до договору. При створенні договору на ДПІ 2024 вноситься адреса ДПІ 2008 Вовчанськ а не 2026 Куп'янськ.

voa.post@ukr.net

Поправимо.

Крім того у Салтівській ОДПІ 2026 є тільки Вовчанське відділення. Шевченківське відділення вже є "САЛТIВСЬКА ОБ'ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У ХАРКIВСЬКIЙ ОБЛАСТI (ШЕВЧЕНКIВСЬКИЙ Р-Н)" згідно оновленого довідника територіальних органів ДФС як і інші колишні відділення.

voa.post@ukr.net

Добре, перейменуємо "відділення" на "район", якщо це так принципово.

Luchuk.sergey#2028

Квитанція №2 Підприємство: 2527518119 ЛУЧУК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ Документ: F1391004 Договір про визнання електронних документів 26542527518119F1391004100000000710320172654.XML Реєстраційний номер документу: 9074428824 ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. в Єдиному державному реєстрi вiдсутнi вiдомостi, якi пiдлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, ст.18, 19 Закону України Про державну реєстрацiю юридичних осiб та фiзичних осiб i пiдприємцiв вiд 15 травня 2003 року N 755-IV Якщо вiдомостi, якi пiдлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, не були до нього внесенi, вони не можуть бути використанi в спорi з третьою особою, крiм випадкiв, коли третя особа знала або могла знати цi вiдомостi (Код: 1) Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.12.9

Luchuk.sergey#2028

Віталій, надайте будь-ласка мені відповідь на цей лист

Вiталій (адміністратор)
26.04.2017, 15:37 (Відредаговано: 26.04.2017, 15:37)
  1. Ми займаємося технічною підтримкою програми "Соната", тому, по-перше, не уповноважені надавати відповіді на "листи" ДФС, а по-друге, це не входить до наших обов'язків.
  2. Будь-яку квитанцію формує ДФС, тому, якщо вам щось не зрозуміло у її тексті - треба звернутися за консультацією до податкової. Соната до цього тексту не має жодного відношення.
  3. У квитанції сказано "в Єдиному державному реєстрі відсутні відомості, які підлягають внесенню...", напевно, щось не так із реєстрацією вашого ФОП. Як я вже писав вище, за більш докладною інформацією треба звернутися до податкової.
korpovtvk

Добрий день! Договір приєднання у податкову надсилали і прийшла відповідь: Квитанція №2 ........ ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. Для укладення Договору про визнання електронних документiв необхiдно виконати вимоги Роздiлу 3 Iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011 Роздiл III iнструкцiї з пiдготовки та подання податкових документiв в електронному виглядi засобами телекомунiкацiйного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України вiд 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Мiнюстi України 16.04.2008 № 320/15011 (Код: 1) Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.12.10 В чому причина?

Вiталій (адміністратор)
27.04.2017, 20:19 (Відредаговано: 27.04.2017, 20:20)

Прочитайте, будь ласка, уважніше, моє попереднє повідомлення. А саме:

Будь-яку квитанцію формує ДФС, тому, якщо вам щось не зрозуміло у її тексті - треба звернутися за консультацією до податкової. Соната до цього тексту не має жодного відношення.

Віталій Міхов

Це не наша примха або зарозумілість. Просто, нас ніхто з ДФС не повідомляє про точні причини подібних незрозумілих текстів у квитанціях, томи і вам ми не можемо нічого тут пояснити. Дзвоніть до податкової та питайте, що не так.
Як на мене, щось некоректно заповнено у реквізитах Договору - назва, адреса, посада, ПІБ тощо.

Підскажіть, відправила заяву про реєстрацію ЕЦП? в квитанції пише:Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - В документі присутні рядки, для яких не знайдені відповідні підписи. Документ не підписаний усіма ЕЦП, які необхідно зареєструвати. що це означає? В сторки внесла себе і начальника, наклала ЕЦП, звіт відправився. І чи треба взвгвлі відправляти заяву про реєстрацію ЕЦП?

Вiталій (адміністратор)

Заява відправляється тільки, якщо ви змінюєте ключ бухгалтера, а всі інші залишаються старими.
Або, якщо у старі ключі у вас ще не закінчилися, а вже є нові.
Якщо змінився ключ директора, і старий ключ вже не дійсний - вам треба подавати Договір.

superzos74

Добрий вечір.Відправляю договір про визнання електронних документів а мені приходить квитанція з таким змістом Документ не може бути прийнятий - не знайдено файл шаблона 'F1391004.ZTP', або файл порожній, або некоректний.Я створюю і підписую все в сонаті.Підскажіть що не так?

Вiталій (адміністратор)

Наразі замість Договору F1391004 треба подавати Заяву F1392001.
https://sonata.biz.ua/topic/2046?page=2#end

superzos74

Дякую.

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua