Помилка IMAP протоколу: invalid mailbox name

beroal (автор теми)

Коли я натискаю «Перевірити пошту», «Соната» видає «Помилка при отриманні повідомлень: Помилка IMAP протоколу (20): a0011 no invalid mailbox name», але приймає пошту. Mozilla Thunderbird працює без проблем. Поштовий сервер «beroal.in.ua» наданий веб-хостером «1gb.ua». Я власник домену. Я можу надати додаткову інформацію про помилку і налаштування «Сонати», якщо потрібно.

Віталій Міхов (адміністратор)

Для перевірки пошти використовується стандартне ім'я вхідної папки "INBOX". Можливо, у вашого хостера якісь специфічні налаштування для цього.

beroal (автор теми)

Нічого такого в налаштуваннях не бачу. Як це перевірити?

Віталій Міхов (адміністратор)

Це залежить від системи управління вашим поштовим сервером, тому я, на даль, не можу знати, як це перевірити чи змінити. Може бути, що це взагалі неможливо змінити на 1gb.ua. Тоді вам доведеться або не зважати на помилку, якщо квитанції надходять без проблем, або користуватися для звітності іншим, більш розповсюдженим, сервісом; наприклад, ukr.net або gmail.
ПС. Також, ви можете взагалі обходитися без пошти, якщо не надсилаєте звітів до Держстату - для цього скористайтеся прямим з'єднанням.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua