Вийшла нова версія програми 0.21.9.2

Віталій Міхов (адміністратор)
07.06.2017, 12:43 (Відредаговано: 13.06.2017, 12:47)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.21.9.2

Додано:

  • Нові бланки ДФС - нові бланки форм №1-ОА та №1-ОТ, а також перевірка та друк за допомогою PDF до них: J/F0208206, J/F0208405.
  • Нові бланки ДФС - нова форма декларації екологічного податку з додатками, а також розрахунок, перевірка та друк за допомогою PDF до них: J/F0302003, J/F0320103, J/F0320203, J/F0320303, J/F0320403, J/F0320503, J/F0320603 (активні з 01.07.2017).
  • Пряме з'єднання - механізм обходу помилки шлюзу ДФС "помилка при перевірці підпису".
  • Довідники - коректна обробка ситуації, коли у довіднику співробітників чи контрагентів у назві, ПІБ, адресі тощо присутні граничні пробіли та символи табуляції.

Виправлено:

  • Опечатка на бланку - некоректна назва галки на бланку J/F1310107.
  • Інспекції ДФС - внесено деякі зміни відповідно до нових реквізитів відділень ДФС.
  • Пільги - оновлено довідник пільг.
  • Створення РК - при створенні розрахунку коригування на основі податкової накладної не переносилися деякі дані (код послуги, ознака імпортованого товару тощо).
  • Консолідація ПДВ - у випадку консолідації уточнюючого розрахунку з декларації РДВ за минулі періоди не всі дані переносилися до коректних рядків.
  • Довідник товарів та послуг - можливість створення позицій з однаковим кодом; закриття довідника за подвійним кліком миші, коли довідник відкритий для редагування через меню.

Перейти до сторінки завантаження

Завантажити зі стороннього ресурсу

dar.maryana

При заповненні податкової накладної не працює автоматичний розрахунок. Щоб підрахувало суму ПДВ потрібно спочатку самостійно підрахувати і заповнити гр.10.

Віталій Міхов (адміністратор)

Розрахунок працює.
Певно, ви неправильно заповнюєте накладну. Зверніть увагу, що для зведених накладних та накладних, складених за щоденним підсумком операцій, графи 6 та 7 не заповнюються. Відповідно і обсяг у графі 10 треба вказати самостійно.

olkravets
09.06.2017, 19:08 (Відредаговано: 09.06.2017, 19:17)

Можливо співпало, але сьогодні, після оновлення, перестало відсилати будь-які запити. Вискакує повідомлення: "Виникла помилка при роботі з файловим сховищем сертифікатів та СВС"

Напевне дійсно співпало... Відновив дані криптобібліотеки, усе запрацювало.

kirpa.oksana

В обновленной форме 1-ОА нет кода пива 84 .

Віталій Міхов (адміністратор)

Він не передбачений у цій формі.
Знизу звіту зеленим кольором надруковано пояснення, які там можуть бути коди.

svalentina2

У меня не лицензионная Соната. Но когда импортирую отчёт ЕСВ с Free Zvit / то пишет что поточна ліцензія не дозволяє імпортувати звіти ЕСВ. Пожалуйста подскажите, что єто такое.

После обновления проблема с приёмом почты: Помилка при роботі із сервером обміну ДФС: Операция прервана по таймауту - URL:http://109.237.89.107/ - SOAPAction:http://swined/Check Відсутній доступ до сервера обміну ДФС

Віталій Міхов (адміністратор)

У меня не лицензионная Соната. Но когда импортирую отчёт ЕСВ с Free Zvit / то пишет что поточна ліцензія не дозволяє імпортувати звіти ЕСВ. Пожалуйста подскажите, что єто такое.

svalentina2@ukr.net

Зміни у безкоштовній Сонаті

После обновления проблема с приёмом почты: Помилка при роботі із сервером обміну ДФС: Операция прервана по таймауту - URL:http://109.237.89.107/ - SOAPAction:http://swined/Check Відсутній доступ до сервера обміну ДФС

fagot_k@yahoo.com

Ця проблема виникла не через оновлення, а через імовірну зміну IP-адреси серверу обміну ДФС. Скоріше за все, незабаром вийде нова версія Сонати з новими параметрами.

kirpa.oksana

По отчету 1-ОА пиво указывать под каким кодом, если теперь нет 84 кода? Или продавцы пива имеющие оптовую лицензию. не сдают этот отчет, в связи с отсутствием кода?

Віталій Міхов (адміністратор)

Ці питання - не до нас, а до податкової. Ми впроваджуємо офіційні зміни у звітності та надаємо можливість подати звіт.
Що стосується методології заповнення звітності - зверніться, будь ласка, до відповідних бухгалтерський консультацій або інспекторів ДФС.

kirpa.oksana

Налоговая ответила, что в Меdoc добавили код пива 84 в отчет 1-ОА, добавьте пожалуйста и в Сонату.

capitoshechka

Яка податкова "продвинута"-все вони знають: хто шо в медку добавив. Аби вони ще так знали про своє "Єдине вікно"...

Віталій Міхов (адміністратор)

А до чого тут Медок?
Формат звіту встановлює ДФС. Поки вони його не змінять, то скільки б ми чи медок туди кодів не додавали, вони все-одно прийматися не будуть.
Якщо ДФС оновила формат цього звіту, то згадані коди будуть доступні у Сонаті після наступного оновлення.

vv.2012
16.06.2017, 13:50 (Відредаговано: 16.06.2017, 13:53)

Добрий день!
Не приходять отримані накладні, тільки виписки.
У віконці пише: " Підключення до сервера обміну ДФС
Помилка при роботі із сервером обміну ДФС: DTD запрещен.

Line: 1 <!DOCTYPE html> Відсутній доступ до сервера обміну ДФС "

Може щось в налаштуваннях потрібно змінити?

Віталій Міхов (адміністратор)

Добрий день!
Не приходять отримані накладні, тільки виписки.

vv.2012

http://sonata.biz.ua/topic/1307?page=3#end

У віконці пише: " Підключення до сервера обміну ДФС Помилка при роботі із сервером обміну ДФС: DTD запрещен. Line: 1 <!DOCTYPE html> Відсутній доступ до сервера обміну ДФС "

vv.2012

http://sonata.biz.ua/topic/1435?page=2#end

Податкова декларація з ПДВ (в налаштуваннях обрано безпосередньо з накладних), маємо Додаток №5, який формується на підставі ПН, де-які контрагенти реєструють ПН після кінцевого терміну, тобто такі ПН ми не маємо права включати у поточному звітному, а Соната включає в поточний. Дані з Додатка №5 необхідно консолідувати до декларації з ПДВ, але програма підтягує безпосередньо з ПН, а не з додатка №5.

Віталій Міхов (адміністратор)

Податкова декларація з ПДВ (в налаштуваннях обрано безпосередньо з накладних), маємо Додаток №5, який формується на підставі ПН, де-які контрагенти реєструють ПН після кінцевого терміну, тобто такі ПН ми не маємо права включати у поточному звітному, а Соната включає в поточний.

Наразі така проблема є і вирішена вона буде у великому оновленні версії 0.22. Поки що ви можете виправити дані вручну та не зважати на помилки у програмі щодо цих сум.

Дані з Додатка №5 необхідно консолідувати до декларації з ПДВ, але програма підтягує безпосередньо з ПН, а не з додатка №5.

З додатка 5 (Д5) до декларації неможливо консолідувати усі дані. Якщо ви звернули увагу, у Д5 немає розподілу бази оподаткування для різних ставок ПДВ (7% та 20%), а до декларації вони повинні йти окремо. Якщо ж використовувати відновлення бази оподаткування на основі суми ПДВ, то у такому випадку неодмінно будуть похибки округлення на копійку. Тому Соната і тягне у декларації тільки з першоджерела (з накладних або з реєстру).

ПС. До речі, ви можете спробувати встановити у налаштуваннях програми консолідацію ПДВ з реєстру накладних, сформувати такий реєстр, виключити з нього непотрібні накладні, а потім вже сформувати декларацію з додатками.

Довідник товарів та послуг, у багатьох, під однім і тім же кодом та кодом УКТЗЕД, але різним найменуванням присутні різні позиції товарів, після оновлення неможливо створити або редагувати під однім кодом.

Віталій Міхов (адміністратор)
21.06.2017, 20:16 (Відредаговано: 21.06.2017, 20:17)

Ви плутаєте поля "Код" та "Код за УКТЗЕД".
Поле "Код" - це внутрішній ідентифікатор товару у Сонаті, він повинен бути унікальним (єдиним) для того, щоб програма та користувач не мали проблем з чітким упізнаванням позицій. Значення цього поля не вказується у накладних, і взагалі у звітності не використовується, тому воно може бути яким завгодно.
У свою чергу, поле "Код за УКТЗЕД" не повинно бути унікальним у будь-якій версії Сонати.
Отже, ви можете створити безліч товарів з одним кодом УКТЗЕД, різними назвами та (обов'язково) різними значеннями у полі "Код".

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua