Декларація по ПДВ

Ярослава Уніченко (автор теми)

не приходят квитанции по декларации по НДС, а сегодня последний день сдачи.

Вiталій (адміністратор)

Наразі майже нікому не надходять квитанції через технічні проблеми у ДФС - https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm730448.aspx?hlt=y#730448

irabond28

Доброго дня. Я новий користувач програми Соната. Підкажіть будьласка, в Декларацію ПДВ всі данні необхідно додавати вручну, чі можна стровити звіт на основі реєстру отриманих та виданих податкових накладних? Чи є можливість заповнити реєстр отриманих та виданих податкових накладних автоматично? Дякую.

Вiталій (адміністратор)

Соната може автоматично заповнити декларацію чи додатки із накладних, які у ній збережені - для цього треба натиснути "Консолідацію" у додатку чи декларації.
Дещо про ПДВ є тут - http://sonata.biz.ua/topic/1171
Реєстр так само може заповнитися Консолідацією, якщо відповідні накладні є у Сонаті.

Обновив програму до версії 0.21.11.1 Зараз хочу відправити декларацію ПДВ.Створюю декларацію ПДВ і додаток 5. При підписанні пише: Виникла помилка при роботі з файловим сховищем сертифікатів та СВС. Що це значить? Прошу відповісти як скоріше.

Вже розібрався зробив "Меню-Криптобібліотека-Відновити стандартні налаштування" і документ підписало. Але чому виникла ця проблема?

Вiталій (адміністратор)

Іноді виникає після оновлення, у якому змінювалися файли криптобібліотеки.

Відправили декларацію по ПДВ в 9-00. Досі немає ні квитанцій, навіть повідомлень. Запити так і висять в статусі "Відправлені". Хтось чув, що там в ДФС сталось? Сервер знову накрився?

Мабуть, пора панікувати ))))

Вiталій (адміністратор)

http://sonata.biz.ua/topic/500?page=4#end
Від ДФС наразі не надходило жодної інформації щодо цього.

Сформував за допомогою консолідації реєстр податкових накладних. Хочу додати ще кілька чеків, щоб потім на основі відкоригованого реєстру сформувати декларацію з ПДВ, але не можу додати рядок до реєстру. Реєстр в програмі не редагується? Як мені тоді внести чеки?

Вiталій (адміністратор)

Ви раніше працювали із Сонатою? Рядки до подібних таблиць додаються відповідною кнопкою "Додати рядок" у правому нижньому куті таблиці.
Якщо ця кнопка у вас не працює, то проблема може полягати у налаштуваннях браузера Internet Explorer - спробуйте перевстановити його або скинути його налаштування до стандартних.

Я працюю з Сонатою вже не один рік. Хочу зауважити, що в інших таблицях, наприклад, додаток 5 до декларації з ПДВ кнопка "Додати рядок" є, а в реєстрі такої кнопки немає і неможливо редагувати саме цей звіт.

Вiталій (адміністратор)
19.07.2017, 10:21 (Відредаговано: 19.07.2017, 10:21)

Може ви підписали цей реєстр?
У реєстрі, доступному для редагування (непідписаному) усі кнопки є:

вставте опис до зображення

Я імпортував реєстр з програми 1С в форматі XML. І саме в тому місці, де Ви обвели червоним кнопки "додати рядок" немає.

Вiталій (адміністратор)

Ця кнопка може бути знизу таблиці, якщо вона не порожня.
Зателефонуйте до нашої техпідтримки за одним з телефонів: http://sonata.biz.ua/help/support, наш спеціаліст підключиться віддаленим доступом та розбереться, що там не так.

litv-anna

Добрый день! У меня за май 2017г. были "Звітна" и "Звітна нова" декларации. При создании июньской декларации программа берет данные р.19 из "Звітной". И когда я меняю это значение выдает ошибку (красным) что-то можно сделать или подписывать как есть?

Вiталій (адміністратор)
20.07.2017, 09:38 (Відредаговано: 20.07.2017, 09:38)

Так, за умови подання нових звітних чи уточнюючих документів механізм перенесення з попереднього періоду може працювати некоректно.
Наразі це трохи проблематично виправити, але, я сподіваюся, це буде зроблено в одному з наступних оновлень.
Ви можете подавати звіт, не зважаючи на цю помилку.

добрый день, подскажите, пожалуйста, соната на данный момент работает на отправку прием отчета по ндс за июнь? уже час нет ни одной квитанции или не стоит даже ждать хоть одной квитанции?

Вiталій (адміністратор)

работает на отправку прием отчета

sun

Цієї фрази я не зрозумів, уточніть, будь ласка, що маєте на увазі.

ПС.Одна година без квитанцій - наразі це дуже мало. Протягом останніх тижнів бували періоди, коли цілими днями квитанції не надходили. А взагалі щодо цього у нас окрема стаття - http://sonata.biz.ua/help/problemy_ne_pryhodjat_kvytanziji.html

уточнюю: раніше отримували через сонату шкидко повідомлення про доставку звітів до дфс та перші квитанції, а от другі вже приходили через триваліший час. Зараз же, майже все ПЗ щодо подачі ел.звітності працюють нестабільно. Того і запитуємо щодо Сонати(бо поки не отримали навіть повідомлення про доставку) чи у вас наразі нема збоїв у роботі ПЗ для звітності.

дякую за попередню інформацію.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua