немає квитанцій від держстату

78domly (автор теми)

Прийшло повідомлення про те, що звіт доставлений. І два дні немає ні квитанції 1, ні 2. Зазвичай були швидко.

Вiталій (адміністратор)

Система прийняття звітності Держстату наразі працює ненадійно - http://www.km.ukrstat.gov.ua/ukr/index.htm
Зателефонуйте до власного відділення та уточніть, чи треба нести звіт на папері.

78domly (автор теми)

Дякую, дійсно не працює. А на сайті Дніпропетровської - хоч би слово

Вiталій (адміністратор)

На основному сайті Держстату теж нічого. На жаль, так вони "працюють" у цифрову епоху.

Здравствуйте. Почему-то перестали отправляться отчеты в статистику, т.е. они отправляются, но не доходят никуда (я звонила даже в Киев: не видят их там), так и остаются висеть в состоянии "Відправлений". До 5-го января всё принималось. Может что-то сбилось после переустановки Сонаты 11.01.18, хотя с ДФС-ными отчетами проблем нет.

Вiталій (адміністратор)

Зробіть "Меню - Допомога - Надіслати інформацію... - Зберегти у файл", отриманий файл "debug.zip" відправте нам на support@sonata.biz.ua з коротким описом проблеми.

Доброго дня! Порадьте, будь ласка, як вирішити таку проблему: Сьогодні, 26.01.2018р., оновила версію Сонати до 0.22.18 і подала звітність до органів статуправління, зокрема 2-інвестиції (річна) S1002008. Звіт знаходиться в статусі "Відправлений" і більш ніяких квитанцій, повідомлень.... Дзвонила до місцевих органів статистики - звіту вони не бачать, ніяких перебоїв у роботі їхнього сервера немає. Що робити далі аби звіт таки потрапив до органів статистики в електронному вигляді, а не паперовому.

Вiталій (адміністратор)

Зателефонуйте до нашої технічної підтримки за одним з телефонів - https://sonata.biz.ua/help/support
До вас підключаться та визначать причину проблеми.

Дякую за пораду. Техпідтримка порадила почекати до понеділка, почувши по телефону результат тестування електронної пошти. Чекаючи понеділка, не втрималася і відправила звіт повторно о 15:19. І о чудо! Прийшло повідомлення, що звіт доставлено на шлюз о 15:06, а потім ще одне повідомлення про доставлення на шлюз о 15:20. Трохи згодом прийшло ще 2 квитанції №1 (час однаковий 15:53) і 2 квитанції № 2 (час однаковий 15:53), що "Звіт прийнято". Тож, дійсно, щось там Держстат трохи мутив по-тихому. Добре все, що добре закінчується. Ще раз дякую за відгук на повідомлення та участь у вирішенні проблеми.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua