Не получается регистрация РК, полученной из МЕД.ка

soooft (автор теми)

Помогите, пожалуйста, с регистрацией РК дод.2 полученной от поставщика через МЕД.Ок на уменьшение. У меня ключи АСЦК УКРАИНА. Поставщик отправляет через Медок, я его получаю. Подписываю и отправляю его на регистрацию? От ДФС получаю квитанцию Не принято Невірна послідовність накладання підписів. Что делать?

Вiталій (адміністратор)

Яким саме чином відбулося відправлення цього РК з Медка та відповідно отримання у Сонаті?
Коректно це можливо при використанні серверу обміну ДФС. Якщо РК було відправлено вам на пошту, то немає гарантії, що він був вивантажений з Медка правильно - із підписами контрагента.

Ваш постачальник повинен: або відправити цей РК через сервер обміну ДФС (не поштою, не через внутрішній сервер Медка), або вивантажити його з підписами та надіслати вам поштою. У другому варіанті ви одразу після імпорту до Сонати переконайтеся, що на РК накладено підписи постачальника (через Властивості).

soooft (автор теми)
13.07.2017, 16:29 (Відредаговано: 13.07.2017, 16:31)

уже второй день пытаемся 1)через властивости проверяла полученный от медка файл - есть подписи продавца и покупателя

2)сегодня контрагент уже загрузил себе Сонату и отправил мне РК уже через Сонату Проверила электронную почту, зарегистрированную в почтовых налаштуваннях своей Сонаты - увидела полученный файл отправителя sonatatangram@ukr.net значит это отправлено не через сервер дфс? Проверила почту в своей сонате Соната показала что принята налоговая накладная ищу но не вижу ее ни в отриманих налоговых накладных ни в квитанциях где она может быть что предпринять?

Вiталій (адміністратор)

уже второй день пытаемся 1)через властивости проверяла полученный от медка файл - есть подписи продавца и покупателя

soooft@rambler.ru

У такій ситуації - робите підписання ще й у себе, контролюєте через властивості - там до підписів контрагента додаються ваші. Такий РК повинен коректно прийнятися на шлюзі (за винятком ситуацій, коли в них банально щось тимчасово не працює).

Проверила электронную почту, зарегистрированную в почтовых налаштуваннях своей Сонаты - увидела полученный файл отправителя sonatatangram@ukr.net значит это отправлено не через сервер дфс?

soooft@rambler.ru

Так, якщо є на пошті, то сервер ДФС не використовувався. До речі, він зараз "впав", наскільки я знаю, і не працює. Також не надходять витяги, ПН та квитанції.
ПС. Вам краще зателефонувати до нашої тех. підтримки за одним з телефонів - http://sonata.biz.ua/help/support для більш акцентованої допомоги, бо усі розповсюджені причини проблеми ми вже вроді перебрали з вами.

kepatusik

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, з Сонатою працюю не так давно,(раніше на іншій фірмі був Медок), мені продавець відправляє через Медок РК, просто через їхнє «відправити контрагенту», чи зможу я її наразі побачити в Сонаті, чи треба це якось по особливому робити? І що значить, Ви писали вище «постачальник повинен: або відправити цей РК через сервер обміну ДФС» - це як? Мається на увазі з Медка чи через електронний кабінет платника податків?

Вiталій (адміністратор)

мені продавець відправляє через Медок РК, просто через їхнє «відправити контрагенту», чи зможу я її наразі побачити в Сонаті, чи треба це якось по особливому робити?

kepatusik@gmail.com

Ви зможете отримати цей РК тільки у випадку, якщо у відправника в Медку налаштовано відправлення РК не за допомогою "гарантованої доставки".
У поштових налаштуваннях вашого профілю у Сонаті при цьому повинна стояти галка "Отримувати РК з серверу обміну ДФС" (зазвичай встановлена).
Тоді через кілька хвилин після відправлення здійсніть у Сонаті прийняття повідомлень і отримаєте розрахунок.

І що значить, Ви писали вище «постачальник повинен: або відправити цей РК через сервер обміну ДФС» - це як? Мається на увазі з Медка чи через електронний кабінет платника податків?

kepatusik@gmail.com

Малось на увазі з Медка, але у ньому повинні бути відповідні налаштування.
Якщо ваш контрагент не знає, як відправити РК точно через ДФС, то йому треба звернутися до власної служби підтримки.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua