ПРОБЛЕМА:Программа на вашем хост-компьютере разорвала установленное подключение.

afanasenko_ov (автор теми)

При відправці звіту вибиває цю помилку, як виправити?: Программа на вашем хост-компьютере разорвала установленное подключение.

Чайка Сергій (адміністратор)

Щось блокує Сонату. Треба коректно налаштувати ваш антивірусник або файервол.

soooft
04.08.2017, 12:46 (Відредаговано: 04.08.2017, 12:47)

аналогично а раньше проблем не было и антивирусник отключен такая ошибка появилась после того, как были получены новые ключи и сертификаты АЦСК новые сертификаты ввели через криптобиблиотека- переглянути сертывыкати - импортувати ключ ввели в профиле предприятия и ... и еще пишет помилка при перевірці налаштування ВИхідного серверу the token supplied to the function is invalid

time out error occured (почта на мете юэй - в ней пометки поп3 есть и раньше со старыми ключами работала) подскажите. что делать?

Вiталій (адміністратор)

Від ключів це не залежить.
Зверніться до комп'ютерного спеціаліста, нехай він проаналізує, що може не давати програмам доступу до інтернет з вашого комп'ютера.
На жаль, через форум чи усну консультацію, це навряд чи вдасться зробити.

shavintoly

Аналогічна проблемка, Колись була така ж, але перейшов на ресурс пошти "яндекс", там все працювало без проблем. Потім, все заблокувалося..... спробував знову зробити пошту на ukr.net, все працювало до сьогодні, знову щось заваджає, а що - невідомо.... Чи може сама пошта щось заблокувала, все включено........спробую другий ресурс........ Щойно створив пошту на meta.ua, все працює, пошту перевіряє , надсилає повідомлення, так, що справа не в машині..... і не в блокування антивіруса, чи файрволу, щось тут із самою поштою ukr.net.....можливо потрібно зв'язуватись із провайдером, можливо на їх серверах щось блокується.......

Вiталій (адміністратор)

можливо потрібно зв'язуватись із провайдером, можливо на їх серверах щось блокується.......

shavintoly@ukr.net

Такий варіант теж можливих, хоча і рідко. Іноді провайдер може заблокувати доступ до пошти із вашого IP-діапазону, якщо поштовик поскаржиться їм на спам від когось із ваших "сусідів" по IP.

В мене теж така проблема. Зразу все було в порядку. Програма приймала квитанції і відправляла звіти. А зараз теж пише: Программа на вашем хост-компьютере разорвала установленное подключение." Як мені виправити ситуацію?

Вiталій (адміністратор)

Порада вам буде така сама, як і іншим користувачам вище:

Зверніться до комп'ютерного спеціаліста, нехай він проаналізує, що може не давати програмам доступу до інтернет з вашого комп'ютера. На жаль, через форум чи усну консультацію, це навряд чи вдасться зробити.

Блокувати може антивірус, файрвол, проксі-сервер чи системні налаштування безпеки.

Раиса#1458

Не могу получить квитанции.Что делать?

Вiталій (адміністратор)

Чому саме не можете, якась помилка з'являється, яка саме?
ПС. У вікні прийняття пошти можна натиснути "Детально" і дізнатися про подробиці операції.

auto-favor

В последнее время стало невозможно работать в программе. При отправке запросов и при получении почты приходит сообщение - Программа на вашем хост-компьютере разорвала установленное подключение. Причем это какая-то лоторея. Может запрос отправиться нормально и прийти ответ на запрос, А чаще всего выскакивает сообщение о разрыве соединения. База стоит на двух компьютера. На одном Win XP, на другом Win10 результат на обоих одинаков - сообщение о разрыве соединения. Антивирус пробовал отключать - безрезультатно. Почта на ukr.net. Пробовал изменять на gmail.com - ответ тот же - Программа на вашем хост-компьютере разорвала установленное подключение. В чем может быть причина такой нестабильной работы программы?

Вiталій (адміністратор)

У помилці "Программа на вашем хост-компьютере разорвала установленное подключение" мається на увазі не Соната, а якась інша програма. Яка саме, Соната дізнатися фізично не може. Отже, Соната працює стабільно, як і працювала. Але якщо сторонні програми обмежують їй доступ до мережевих ресурсів, то вона тут нічого не вдіє.
Окрім антивірусу перешкоджати також може файрвол, проксі-сервер або налаштування операційної системи. Також, іноді така проблема буває через блокування провайдером поштових портів для вашої IP-адреси.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua