Як імпортувати квитанцію до Сонати?

plant2010 (автор теми)

Відправила в Сонаті звіт, але друга квитанція про прийняття не прийшла. У кабінеті платника податків звіт прийнятий, тобто друга квитанція є. Скачавши її там, намагаюсть імпортувати в Сонтату, але видає постійно помилки. Чи можливо імпортувати квитанцію? як це зробити? Дякую.

Вiталій (адміністратор)

Для імпорту до Сонати квитанція повинна мати такий самий вигляд, як у випадку надходження від ДФС - тобто, бути зашифрованою та мати транспортний заголовок. Ми не маємо інформації, чи підтримує Кабінет такий варіант експорту - щодо цього зверніться до підтримки Кабінету.
ПС. Ви можете у Сонаті здійснити для цього звіту повторне відправлення (у контекстному меню списку звітів - "Відправити повторно"). При цьому у більшості випадків надходять "загублені" квитанції, дублювання звіту не відбувається.

plant2010 (автор теми)

Уточніть, будь ласка, що таке транспортний заголовок. Дякую

Вiталій (адміністратор)

Це блок тексту на початку файлу квитанції, який починається службовим словом "TRANSPORTABLE".

Евгения

Добрый день. Спрошу в этом пункте. Через личный кабинет зарегистрировала НН. Через функцию импорта перенесла НН из личного кабинета в Сонату. Но НН в Сонате помечена, как корректная. То есть, как будто она создана и не отправлена и не зарегистрирована. На эту НН сделала запрос "Перевірити стан виділених документів", чтобы загрузить квитанцию о регистрации этой НН. Квитанция в ответ на запрос не загружается. Как быть?

Вiталій (адміністратор)

У відповідь на запит до ЄРПН квитанції не надходять, тільки витяг.
З одного боку, цього достатньо для зміни стану ПН і з юридичного боку, бо витяг - офіційний документ про реєстрацію ПН.
З іншого боку, якщо вам потрібна саме квитанція, то ви можете спробувати "забрати" її з кабінету та імпортувати до Сонати. Але при цьому квитанція повинна бути зашифрована та мати транспортний заголовок (саме в такому вигляді, як вона надходить від шлюзу ДПС). Я не маю інформації, чи може кабінет експортувати квитанцію в такому вигляді.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua