ДУЖЕ повільно відбувається перевірка пошти

575897 (автор теми)

в мене в Сонаті створено до 25 акаунтів. працюю з 2015 року. всі з ПДВ. З кожним місяцем все довше відбувається відправлення та прийняття звітності. Так, сьогодні я 30 хвилин по одному з ФОПів відправляла запити на податкові накладні і приблизно стільки ж - отримувала ці податкові накладні. це з урахувнням того, що останній раз я це робила 10 днів тому. Потім я за 2 хвилини роблю декларацію. Тобто весь мій час уходить на очикування дива. І так - 9 раз. Тобто мій робочий день складається з того, що я ЧЕКАЮ проходження пошти. Яким чином можна пришвидчити роботу? ( Видалити попередню інформацію - ПН, ЗВІТи тощо, збільшити оперативну память ПК)?

Віталій Міхов (адміністратор)

Яким чином можна пришвидчити роботу?

  1. Тут є кілька порад щодо поштових налаштувань у профілі - https://sonata.biz.ua/help/profil_poshtovi_nalashtuvannja.html
  2. Як вказано у самому вікні поштового акаунту, використовуйте поштову скриньку Сонати виключно для звітності (або створіть нову скриньку тільки для звітності).
  3. Окрім того, ви можете спробувати варіант прямого з'єднання (у поштових налаштуваннях профілю, "Відправлення звітності - За допомогою прямого з'єднання"). Але перед цим треба переконатися, що ви прийняли усі квитанції/запити/накладні, які повинні були прийняти поштою. І тільки після того перемикати налаштування.
575897 (автор теми)

це все вже зроблено

Віталій Міхов (адміністратор)

Тоді зателефонуйте до нашої техпідтримки за одним з телефонів - https://sonata.biz.ua/help/support, до вас підключаться та з'ясують, що саме призводить до такої затримки.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua