Зупинені податкові накладні

ptms2003 (автор теми)

Здравствуйте! Зупинили регистрацию налоговой. Отправила Таблицу даних платника податку по форме: J1312302 с 7 додатками. Пришел ответ: Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML Некоректний елемент "LINKED_DOCS/DOC", NUM='2' - дублюється код пов'язаного документа - додатка 'J1360102' . Это может быть связано с тем, что я меняла название файла PDF или это что-то другое? Благодарю!

Віталій Міхов (адміністратор)

Від назви PDF-файлу це ніяк не залежить.
Я гадаю, у вашій квитанції 6 аналогічних помилок, що відрізняються тільки у частині "NUM=". Це говорить про те, що на шлюзі ДФС допускається тільки один додаток J1360102 до форми J1312302.
Щодо причин цього та способу вирішити цю ситуацію зверніться, будь ласка, до податкової.

Добрий день, а Соната планує якусь функцію, щоб втягувати квитанції по зупинених податкових накладних наших постачальників. Ми про зупинку податкових бачимо тільки в ЄРПН в Електронному кабінеті а це незручно

Віталій Міхов (адміністратор)

Вони є у вкладці "Квитанції", якщо були надіслані вам ДФС.
Оскільки самих цих накладних ви у той час не маєте (вони ще не зареєстровані), то прив'язати такі квитанції у Сонаті немає до чого. Тому їх можна побачити тільки у "Квитанціях".

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua