Ошибка при заполнении строк, статистика не принимает отчет

denperek (автор теми)

Здравствуйте! При заполнении строк 8030 и 8040 (отчет S0301114) программа ругается на то что сумма меньше минимальной зарплаты. Бухгалтеру вставляет меньшую сумму, но в статистике отчет не принимается. вставте опис до зображення

вставте опис до зображення

Вiталій (адміністратор)

Здравствуйте! При заполнении строк 8030 и 8040 (отчет S0301114) программа ругается на то что сумма меньше минимальной зарплаты. Бухгалтеру вставляет меньшую сумму, но в статистике отчет не принимается.

denperek@gmail.com

Отже, Соната та Держстат вас повідомляють, що така сума у цих полях бути не може; бухгалтер її все-одно вписує - і отримує помилку. Я не бачу тут помилки Сонати. Перевірка у нашій програмі повинна працювати синхронно із Держстатом, а у даному випадку все так і відбувається.
Якщо ж проблема у тому, що Держстат не хоче приймати заповнений вами звіт - то вам треба у такому разі звернутися до Держстату.

Bilenshina

При перевірці коректності звіту S2703112 "звіт про об'єкти погосподарського обліку" з'являється повідомлення, Помилка: Значення рядка 201 графи 2 повинно дорівнювати сумі усіх рядків Розділу 3 по графі 3, як здати звіт?

Вiталій (адміністратор)

По-перше, помилка, показана Сонатою, жодним чином не заважає вам зберегти, підписати та подати звіт до установи.
По-друге, якщо програма каже, що якесь значення має чомусь дорівнювати, то зазвичай це обумовлено правилами заповнення даного звіту. І вам треба зробити так, щоб дані звіту відповідали вказаному у помилці співвідношенню.
Тобто, змініть показники звіту, щоб виправити помилку.

balabanovalv1982

Добрий день Помилка у заповненні статистичного звіту S 1499201 Помилки: Якщо назва одиниці вимірювання продукції < 10> не містить 'елемент', 'пара' або 'штука', то дані в гр.1 повинні вводитися з одним десятковим знаком після коми Якщо назва одиниці вимірювання продукції < 10> не містить 'елемент', 'пара' або 'штука', то дані в гр.2 повинні вводитися з одним десятковим знаком після коми . ПЗ "Соната" автоматично проставляє після коми шість нулів у строках звіту

Вiталій (адміністратор)

Здравствуйте! Ошибка при проверке корректности в отчете S0400120: "A504 Помилка: Якщо принаймні один з рядків 404, 413, 414, 427, 428 або 429 більший за 0, то рядок 504 теж повинен бути більшим за 0" хотя значения перечисленных строк в моем отчете равны нулю. Спасибо!

Вiталій (адміністратор)

Там трохи некоректний текст помилки, мають бути рядки 405, 418, 419, 435, 436, 437.
Сьогодні вийде оновлення Сонати з виправленнями щодо цього звіту. Спробуйте повторити перевірку після цього.

Олена ДВС

Не приймає звіт № 2-інновація При необхідності виправте документ та надішліть його знову. Помилки: Невірно формується xml-файл, полe 'RAY' не відповідає довіднику КАТОТТГ. Код КАТОТТГ правильний

Вiталій (адміністратор)

Так, для цього звіту є проблема.
Сьогодні або завтра вийде міні-оновлення 1.5.2.2 з виправленням, після чого створіть копію неприйнятого звіту, підпишіть та відправте знову.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua