ЗВІТ ПРО КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ, ВИБУТТЯ Й АМОРТИЗАЦІЮ АКТИВІВ

elenasemerei (автор теми)

Добрий день. У ЗВІТі ПРО КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ,ВИБУТТЯ Й АМОРТИЗАЦІЮ АКТИВІВ S1002008 програма видає помилки A511_1 Помилка: Значення рядка 511 графи 1 повинно бути меншим за рядок 111 графи 1 A514_1 Помилка: Значення рядка 514 графи 1 повинно бути меншим за рядок 114 графи 1 A517_1 Помилка: Значення рядка 517 графи 1 повинно бути меншим за рядок 117 графи 1 A534_1 Помилка: Значення рядка 534 графи 1 повинно бути меншим за рядок 134 графи 1 хоча в мене ці рядки - всі 0.

Вiталій (адміністратор)

Ці правила перевірки прописані Держстатом, і таку помилку вам видасть не тільки Соната, але і квитанція.
Зараз Держстат розглядає наше звернення з цього приводу.
Надішліть нам, будь ласка, на support@sonata.biz.ua XML-файл відправленого звіту (експорт непідписаних даних) та PDF-файл квитанції з помилкою на нього (експорт у PDF). Бо Держстат нам не вірить і вимагає "доказів" :)

Вiталій (адміністратор)

Судячи з вашого листа, звіт ви поки не відправляли, тому ми наразі не можемо більше допомогти із цією ситуацією. Бо, як я казав, ця проблема створена Держстатом, а для звернення до них потрібна квитанція з помилкою.

ПС. Із Сонати звіт можна відправити, навіть якщо його стан не "Коректний".

tatka_2103

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. Помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки: "Освоєно за квартал": "336" нарушает ограничение pattern для "-{0,1}[0-9]+.[0-9]{6}". Не удалось проанализировать элемент "Освоєно за квартал" со значением "336"..

Вiталій (адміністратор)
  1. Я не знайшов у звіті S1002008 поле "Освоєно за квартал"; тим більше, що цей звіт річний, а не квартальний. Ви певні, що не переплутали звіт?
  2. Ви створювали цей звіт у Сонаті чи імпортували з іншої програми?
  3. Чи перевіряли ви цей звіт у програмі перед відправленням до Держстату? Помилок не було?
tatka_2103

Доброго дня, звіт квартальний, перед відправленням перевірила, без помилок, формувала в Сонаті

Вiталій (адміністратор)

Завжди вказуйте, будь ласка, точний чаркод звіту (для Держстату починається на літеру S), тоді ми значно швидше зможемо розібратися у ситуації та допомогти вам.
Отже, це звіт "№ 2-iнвестицiї (квартальна)" S1000212. Із куцого тексту помилки можна зробити припущення, що мова йде про Розділ 3.
Для цього розділу є така особливість - значення у графі 1 повинно бути з шістьма знаками після коми (наслідок невдалої технічної реалізації звіту Держстатом), причому всі вони повинні бути нулями (наслідок порядку заповнення звіту). Тобто, замість "336" там повинно бути "336.000000", тоді звіт прийметься.
ПС. Я не вірю, що звіт у такому вигляді міг перевіритися у Сонаті без помилок. Щойно перевірив - Соната повідомляє про цю помилку при перевірці, та й просто при збереженні чи підписанні:

promzerno

Добрий день! Другий день не можу здати кап.інвестиції, приходить квитанція з таким описом. Що це може бути? Я ж сама не задаю послідовність підписів, вона ж якось підтягується програмою. Дякую. ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. Невірна послідовність підписів документа Підписи документа: - перший - печатка, 24348831 ТОВ Фірма "ПРОМЗЕРНО" - другий - директор, 24348831, 2507502063 Олійник Л.О. - третій - директор, 24348831, 2507502063 Олійник Л.О. .

Вiталій (адміністратор)

Якщо ви маєте на увазі статистичний звіт про інвестиції, то вам треба спробувати подати Заявку S1391101. У ній повинні бути вказані директор, бухгалтер та печатка - переконайтеся, що типи посади та ПІБ чітко співпадають.
Після прийняття цієї Заявки (позитивна квитанція №2) створіть копію не прийнятого звіту з інвестицій та спробуйте відправити.

promzerno

Дякую! Але там теж проблема. У нас директор і бухгалтер одна особа. Результат обробки В НАСЛІДОК ПОМИЛОК ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО І НЕ ЗБЕРЕЖЕНО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. Невірний формат документа - рядок 2. В документі дублюється ДРФО '2507502063'. Відправник Центр обробки електронних звітів Держстату України

Вiталій (адміністратор)

Дякую! Але там теж проблема. У нас директор і бухгалтер одна особа.

promzerno@ukr.net

Наскільки я знаю, у такому випадку звітність підписується тільки директором.
Ви не зможете підписати звіти різними електронними підписами однієї людини. Точніше, підписати зможете, але такі звіти не приймуться у держ. органі.

promzerno

Дякую!

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua