реєстрація коригування податкових накладних

fop.kovtonyk (автор теми)

Уже кілька разів відправляла на реєстрацію коригування податкової накладної (дод.2 до податкової накладної),але не реєструє ДФС видає помилку не вірна послідовність накладання підписів. Все інше реєструє без проблем. Що робити?

Віталій Міхов (адміністратор)

Це коригування позитивне чи негативне? Тобто, сума ПДВ, що коригується, з плюсом чи з мінусом?
У другому випадку такий РК реєструє покупець ,а підписується він ключами як продавця, так і покупця.

fop.kovtonyk (автор теми)

Коригування робить продавець ,сума ПДВ з мінусом,причина повернення авансових платежів.Може другу причину вказати,наприклад зміна кількості?

Віталій Міхов (адміністратор)

У такому випадку, продавець створює РК, підписує власними ЕЦП, відправляє цей РК вам у підписаному вигляді (обов'язково, для гарантії краще для цього використовувати сервер обміну ДФС), потім ви накладаєте зверху свої ЕЦП, і тільки потім реєструєте.
У будь-якому іншому випадку буде помилка про невірну послідовність підписів.

lybidruzi

При попытке регистрации РК выдается ошибка: Документ не може бути прийнятий - рядок 1. зміна кількості. Значення граф 3-6, 8, 11, 12 повинно бути однаковим в усіх рядках. Додаток 2 был прислан поставщиком в виде XML-файла, который я импортировала в программу. В налоговой накладной код услуги имеет формат хх.хх.хх, кличество 1,0000000000. В Додатке 2 (при открытии документа) код услуг хх.хх.х (т.е.один знак после второй точки), количество 1,0 , хотя в XML-файле эти значения одинаковы и в налоговой накладной, и в РК. Может ли это быть причиной отказа в регистрации? Что сделать, чтобы эти поля имели одинаковый формат?

Віталій Міхов (адміністратор)

Я так розумію, ви хочете змінити номенклатуру (код послуги)? Тоді робити це треба зовсім інакше - https://i.factor.ua/ukr/journals/buh911/2018/january/issue-3/article-33110.html
Якщо ж ви хочете змінити кількість, то код послуги в РК повинен бути точно таким, як в ПН.
Якщо помилка і в номенклатурі, і в кількості - то, скоріше за все, треба буде робити два коригування.

lybidruzi

Нет. Дело в том, что при импортировании XML-файла в Сонату код услуги сокращается до 5 знаков (у поставщика 63.11.11, в Сонате 63.11.1), а количество у поставщика 1,0000000000, в Сонате 1,0. Это принципиально при регистрации РК?

Віталій Міхов (адміністратор)

Дело в том, что при импортировании XML-файла в Сонату код услуги сокращается до 5 знаков (у поставщика 63.11.11, в Сонате 63.11.1),

lybidruzi@meta.ua

Він не скорочується, його просто не видно, тому що поле маленьке. Станьте у графу 4.3 мишкою та "пройдіть" курсором праворуч.

а количество у поставщика 1,0000000000, в Сонате 1,0. Это принципиально при регистрации РК?

lybidruzi@meta.ua

Це не принципово, для ЄДРПН це одне значення.

У вас проблема, певно, в заповненні граф 7...10. Скажіть, що у вас там заповнено, або надайте скріншот цієї частини РК.

lybidruzi

У нас зміна кількості. Графа 7 -1,0 ; графа8 (ціна) 250,00; графи 9,10 пусті; графа11 20; графа 13 -250,00

Віталій Міхов (адміністратор)

І більше рядків у РК немає? Тільки один?

lybidruzi

Есть еще один аналогичный ряд. Разница только в наименовании и коде услуги. Первоначально налоговая накладная была создана в 1-С. Зарегистрирована без проблем. Потом автоматически на основании этой налоговой накладной создан РК, ничего не менялось кроме знака "-" в количестве, т.к. услуги оказаны не были. И вот теперь, как покупатель, я не могу его зарегистрировать.

Віталій Міхов (адміністратор)

Переконайтеся, що в різних рядках РК вказані різні номери рядка ПН, що коригується (гр.1).

fop.kovtonyk (автор теми)
10.05.2018, 21:38 (Відредаговано: 10.05.2018, 21:43)

Ще раз про реєстрацію кор накл д.2. Скажіть будь-ласка,продавець зробив д.2--відправив покупцю---покупець підписав---через витяг підписаний д.2.прийшов мені (продавцю).Що далі робити ? Відправити на реєстрацю,так? В електронному кабінеті д.2 є як зареєстрований покупцем. ,

Віталій Міхов (адміністратор)
11.05.2018, 12:26 (Відредаговано: 11.05.2018, 12:27)

Ще раз про реєстрацію кор накл д.2. Скажіть будь-ласка,продавець зробив д.2--відправив покупцю---покупець підписав---через витяг підписаний д.2.прийшов мені (продавцю).Що далі робити ? Відправити на реєстрацю,так? В електронному кабінеті д.2 є як зареєстрований покупцем. ,

fop.kovtonyk@ukr.net

Витяг - це "Витяг з Реєстру ПН". Тобто, якщо ви отримали документ (ПН, РК) через витяг - то цей документ уже у Реєстрі, інакше ви б його витягом не отримали. Цей РК уже зареєстрований, нічого з ним більше робити не треба (та і не можна).

fop.kovtonyk (автор теми)

Дякую!!!!

ekalchenko72

Добрый вечер! Скажите, пожалуйста, могу ли я проверить уменьшающий РК на наличие подписей продавца, посланный мне на эл. почту, до отправки на регистрацию. Продавец использует Медок, а я покупатель - Сонату. Уже несколько квитанций приходит с отказом: "невірна послідовність накладання підписів". И указаны только мои две подписи (как покупателя).

Віталій Міхов (адміністратор)

https://sonata.biz.ua/topic/1611?page=7#end

ПС.

Скажите, пожалуйста, могу ли я проверить уменьшающий РК на наличие подписей продавца, посланный мне на эл. почту, до отправки на регистрацию.

ekalchenko72@ukr.net

Так, звичайно. Імпортуйте документ до Сонати та відкрийте його властивості - там будуть вказані усі підписи, якими він підписаний.

ya.maya1984

Доброго дня! Покупець повертає частину товару по двох позиціях (р.2 та р.7), роблю коригування: р.2 та р.7 повністю ставлю на мінус, причина коригування - зміна кількості, додаю р. 10 та р. 11 (так як в податковій накладній 9 позицій), вказую фактично прийняту кількість товару покупцем, причина коригування зміна кількості. ДФС відхиляє це коригування, виявлені помилки: "документ не може бути прийнятий-рядок 2. Зміна кількості. Значення граф 3-6, 8, 11, 12 повинно бути однаковим у всіх рядках." Хоча всі рядки в коригуючій податковій накладній ідентичні податковій накладній. В чому може бути причина?

Віталій Міхов (адміністратор)

Переконайтеся, що у другому рядку ви зробили все за інструкцією - https://news.dtkt.ua/taxation/pdv/47706

ПС. Як я розумію, якщо ви вже коригували цей рядок ПН раніше, то треба вказувати не дані з ПН - а дані, які були отримані у результаті коригування.

Добрый день! Можно ли Покупателю при получении розрахунка кор. от Поставщика, не регистрировать или написать отказ от регистрации, в связи с неправильной датой выписки коригування? Поставщик отказывает менять на правильную дату. Спасибо

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua