Митна декларація

ay4work (автор теми)

Вибачте, якщо питання не до Вас, але мене цікавить таке: 22 жовтня розмитнили товар, в електронному кабінеті платника цією ж датою є відмітка про реєстрацію митної декларації. В сонату ця митна декларація не завантажується. Питання: чи повинна завантажуватись МД в сонату? На основі чого формується податковий кредит при імпорті? В сонаті взагалі немає ніяких відміток про цю митну декларацію. Як мені подавати звіт по ПДВ, якщо в мене є податковий кредит (по імпорту), але він ніяк в системі не відображається, бо не завантажується МД.

Вiталій (адміністратор)

в електронному кабінеті платника цією ж датою є відмітка про реєстрацію митної декларації. В сонату ця митна декларація не завантажується.

ay4work@gmail.com

У Сонати (як і будь-якої іншої програми) немає "прямого зв'язку" з кабінетом. Щоби щось у програмі з'явилося, треба відправити до ДФС відповідний запит.
Наскільки я знаю, у ДФС немає механізму отримання електронних митних декларацій, тому навряд чи ви зможете її якось отримати. Інакше, у кабінеті була б не відмітка, а сам документ, який можна зберегти.

Питання: чи повинна завантажуватись МД в сонату?

ay4work@gmail.com

Ні.

На основі чого формується податковий кредит при імпорті?

ay4work@gmail.com

Я гадаю, що це питання не до нас, а до податківців, оскільки воно стосується методології розрахунку ПДВ. Ми консультуємо з технічних питань, пов'язаних із нашою програмою.

В сонаті взагалі немає ніяких відміток про цю митну декларацію.

ay4work@gmail.com

Так, і не повинно бути, адже відповідний механізм не розроблений ДФС.

Як мені подавати звіт по ПДВ, якщо в мене є податковий кредит (по імпорту), але він ніяк в системі не відображається, бо не завантажується МД.

ay4work@gmail.com

Ви можете скористатися одним з варіантів:

  • просто внести (додати) відсутні дані до звіту (декларації з ПДВ) вручну.
  • внести дані по МД та усім іншим накладним за період до реєстру виданих та отриманих ПН (звіт J/F1201508), налаштувати у прорамі консолідацію з реєстру та консолідувати дані у декларацію.
  • самостійно створити податкову накладну, що відображатиме вашу МД (з тим самим переліком товарів та сумами); у її властивостях встановити "Вид документу - МДЕ", зберегти. Потім консолідувати декларацію ПДВ як зазвичай (зі списку накладних) - суми цієї "ПН-МДЕ" зайдуть до потрібних рядків.
ay4work (автор теми)

Дуже вдячна за відповідь!

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua