№ 1-П (місячна) "Звіт про виробництво промислової продукції за видами"

denperek (автор теми)
29.01.2019, 10:18 (Відредаговано: 29.01.2019, 10:19)

В Сонате нет формы № 1-П (місячна) "Звіт про виробництво промислової продукції за видами". http://www.ukrstat.gov.ua/norm_doc/2018/126/126_2018.htm

Вiталій (адміністратор)

Вона є, але її час ще не прийшов.
Подання цього звіту починається з 1 лютого 2019 року. Саме тоді він з'явиться у списку бланків Сонати.
https://sonata.biz.ua/topic/2375

"1-П. Звіт про виробництво промислової продукції за видами" - в квитанції є таке: "Попередження: Якщо назва одиниці вимірювання продукції < 10> не містить 'елемент', 'пара' або 'штука', то дані в гр.1 повинні вводитися з одним десятковим знаком після коми." Але при заповнені звіту программа лається на знак після коми в гр.1. Якось би прибрати це розбіжжя, бо кожний місяць одне і теж.

Вiталій (адміністратор)

Розглянемо цю ситуацію, дякую.

Квартал
03.04.2020, 22:33 (Відредаговано: 03.04.2020, 22:33)

Створила звіт "1-П. Звіт про виробництво готовї продукції за видами" та відправила в статистику. Прийшла квитанція №2 такого змісту: "ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та надішліть його знову. Помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки: "Кількість виробленої продукції за звітний місяць (валове виробництво)": "125.6" нарушает ограничение pattern для "-{0,1}[0-9]+.[0-9]{6}". Не удалось проанализировать элемент "Кількість виробленої продукції за звітний місяць (валове виробництво)" со значением "125.6".." Доповню, що підчас перевірки коректності показувало те саме. Хоча в роз"ясненнях Держстату щодо заповнення цієї форми вказано наступне: "Значення показників форми за графами 1 - 3, 5 мають формат представлення в числах залежно від одиниці вимірювання продукції, зазначеної у графі 3 Номенклатури:

за одиницями вимірювання, в назвах яких присутні слова "мільйон", "тисяча", - з одним десятковим знаком (після коми);

за іншими одиницями вимірювання - у цілих числах.

Значення показника у графі 4 має формат представлення в числах з одним десятковим знаком (після коми)."

Прохання, перевірити та виправити заповнення цієї форми.

Вiталій (адміністратор)

Прохання, перевірити та виправити заповнення цієї форми.

Квартал

Квитанція вам надійшла від Держстату, тобто це вони, а не Соната, хочуть, щоб там було 6 знаків після коми. Тому ми у даному випадку нічого не можемо виправити.

Детальніше про цю ситуацію - https://sonata.biz.ua/topic/2404

Alina_Sim

Добрий день При відправці звіту 1-П та 1-ПЕ вискакує повідомлення про відсутність доступу до шлюзу установи, як це виправити?

Вiталій (адміністратор)

Ну, проблема у вас явно не залежить від якогось конкретного звіту, а стосується усієї звітності Держстату, бо там один шлюз (сервер).
Щось блокує Сонаті доступ до серверу Держстату - це може бути антивірус, файрвол, проксі-сервер, провайдер тощо.
Тут у нас вказані усі мережеві ресурси, доступ до яких потрібен програмі для коректної роботи (більше для спеціалістів) - https://sonata.biz.ua/topic/2529
Якщо у вас не виходить налаштувати доступ, то зателефонуйте до нашої підтримки (або вайбер, телеграм) за одним з телефонів - https://sonata.biz.ua/help/support
До вас підключаться та допоможуть вирішити проблему.

Alina_Sim

дякую!

orbitron9

Мабуть треба оновити форму S0403513 Звіт про виробництво та реалізацію промислової продукції в Сонаті?

Звіт 1П-НПП. Звіт про виробництво та реалізацію промислової продукції (рік) Період Рік,2022 р. Результат обробки ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та надішліть його знову. Документ не може бути прийнятий - закінчення дії форми - листопад 2022 р.. Відправник Центр обробки електронних звітів Держстату України

Вiталій (адміністратор)

Нова форми вийде у наступному оновленні Сонати, орієнтовно за тиждень.

orbitron9

дякую > Нова форми вийде у наступному оновленні Сонати, орієнтовно за тиждень.

Віталій Міхов (адміністратор)

orbitron9

Доброго дня. не можу подати звіт 1-П як зазвичай. Це проблема на сервері Статистики? Не вдалося відправити документ по прямому з'єднанню через помилку: Відсутній доступ до шлюзу установи Бажаєте відправити документи, що залишилися електронною поштою......@ukr.net?

Якщо я натиснула "так" звіт попаде до статистики?

Вiталій (адміністратор)

https://sonata.biz.ua/topic/2954
Наразі ніяк не можна подати звітність до Держстату. Відправлення електронною поштою, на жаль, не допоможе.

alen55
17.08.2023, 12:55 (Відредаговано: 17.08.2023, 13:38)

Шановний Віталій, дякую Вам за довготривалу співпрацю! Наразі в мене виникла така проблема: при формуванні звіту 1-П (місячна) "Звіт про виробництво промислової продукції за видами" в властивостях документа не правильно пишеться код КАТОТТГ районного відділення Держстату, хоча в самому звіті код пишеться правильний і в профілі підприємства також стоїть правильний код. При зміні коду на вірний, при спробі підписати звіт, код змінюється знову і виникає помилка при передачі звіту по прямому з'єднанню. Це все сталося з січня цього року, поки шлюз в статистиці "барахлив", вони мали можливість приймати звіти через електронну пошту, але з серпня всі звіти статистика приймає виключно по прямому з'єднанню. Допоможіть вирішити цю проблему. Заздалегідь дякую. З повагою Ольга.

Чайка Сергій (адміністратор)

Краще зателефонувати з цим питанням до тех підтримки

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua