Відбулися помилки під час отримання повідомлень.

melnik_93 (автор теми)

Відправив запити щодо отримання відомостейз ЄРПН. При отримання повідомлень вибиває повідомлення " Відбулися помилки під час отримання повідомлень. Помилка при отриманні пошти: The unknown error was occured: 80090326 " Перед відправкою запитів сонату обновив до версії 0.24.17.2 . Відключав і антивірус і фаєрвол нічого не допомагає. Не знаю вже що робити .

Вiталій (адміністратор)
natali.sh4
02.11.2022, 14:20 (Відредаговано: 02.11.2022, 14:20)

Доброго дня. Сьогодні при отриманні квитанцій з ФСС виникла така помилка "Відбулися помилки під час отримання повідомлень. Помилка видалення квитанції за прямим доступом: Помилка перевірки підпису". При отриманні повідомлень з ДФС начебто все гаразд. Що треба зробити? Бо ці квитанції з ФСС завантажуються кожен раз по новому після натискання "перевірити пошту"

natali.sh4

Проблема сама зникла. Квитанції перестали завантажуватись по новому

Вiталій (адміністратор)
02.11.2022, 17:32 (Відредаговано: 02.11.2022, 17:33)

Таке повідомлення зазвичай означає помилку (переважно не тривалу) в роботі приймального серверу установи. Або ж ваші сертифікати не було заблоковано надавачем (КНЕДП) - якщо помилка не проходить довгий час. Із Сонатою це не пов'язане.

shavintoly

Доброго дня. При перевірці пошти у програмі при закінченні перевірки є таке повідомлення: Відбулися помилки підчас отримання повідомлень.Помилка під час отримання пошти: The function reguested is not supported (Запитана функція не підтримується). Навіть після оновлення є таке повідомлення. При тому пошта отримує повідомлення, які посилаються з програми (тестове повідомлення від Соната). Якщо можна допоможіть у цій ситуації. Дякую.

Вiталій (адміністратор)

Така помилка виникає, коли не працює шлюз ФСС - https://sonata.biz.ua/topic/2883#end

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua