Вийшла нова версія програми 0.25.9.1

Віталій Міхов (адміністратор)
05.08.2019, 16:12 (Відредаговано: 06.08.2019, 15:31)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.25.9.1

Додано:

  • Нові форми ДФС - нові форми сервісних запитів та витягів акцизу, а також розрахунок, перевірка та експорт у PDF до них: J/F1305201, J/F1305301, J/F1305401, J/F1305501, J/F1405201, J/F1405301, J/F1405401, J/F1405501, J/F1302001.
  • Банківські рахунки - підтримка (у профілі Сонати) номерів банківських рахунків у міжнародному форматі IBAN.

Виправлено:

  • Логіка акцизу - некоректна перевірка заповнення реквізитів складів у деяких випадках в акцизних накладних.
  • Логіка ПДВ - некоректне заповнення та перевірка Додатка 5 до декларації ПДВ за наявності "сільськогосподарських" накладних.

Перейти до сторінки завантаження

Завантажити зі стороннього ресурсу

nk-interoil

Звонил сегодня в Медок, сказали обмен акцизными через сервер ДФС не возможен так как у ДФС нет такого сервера для акцизных, только для РК НН, и сказали что экспорт с медка с печатями и без шифрования у них не предусмотрен и только разрабатывается. Звонил в ДФС сказали через кабинет вытянуть 2 экз акцизных нельзя, не предусмотрено. Короче 2 экз АН получить невозможно

nk-interoil

Если у кого то получилось зарегистрировать 2 экз АН поделитесь как

ofsetdruk

Не вийшло ніяк. Постачальник вже разів вісім надсилав мені акцизну в різних формах (як йому техпідтримка казала). Один раз змогла втягнути файл, але після відправки прийшла квитанція 1 з відмовою через невірну послідовність накладання підписів (перераховані тільки підписи покупця, а про постачальника немає нічого, хоча в пункті "підписи документа" зазначено реквізити постачальника).

ofsetdruk

Вчора намагалась зареєструвати 2 екз отриманої АН та після відмови відправила на реєстрацію АН по іншій операції. Квитанції до моєї АН чомусь причепились до 2 екз. отриманої АН. Як це виправити?

Віталій Міхов (адміністратор)

Звонил сегодня в Медок, сказали обмен акцизными через сервер ДФС не возможен так как у ДФС нет такого сервера для акцизных, только для РК НН

nk-interoil@ukr.net

Це наполовину брехня) Сервер обміну у ДФС дійсно один, але він же підтримує, як обмін ПДВ, так і акцизу.
На скріншоті - квитанція цього серверу обміну, яку ми отримали щойно, при обміні акцизом між тестовими контрагентами у Сонаті. Вона аналогічна квитанціям при обміні ПДВ.

вставте опис до зображення

Ця можливість з'явилася на сервері обміну ДФС ще два тижні тому. На даний момент обмін акцизом між клієнтами Сонати відбувається через нього (якщо у профілі вказано відповідне налаштування).
Тож, нічого не заважає і не заважало Медку зробити так само.

Короче 2 экз АН получить невозможно

nk-interoil@ukr.net

З Медка - схоже, що так. З інших програм - проблеми немає.

Вчора намагалась зареєструвати 2 екз отриманої АН та після відмови відправила на реєстрацію АН по іншій операції. Квитанції до моєї АН чомусь причепились до 2 екз. отриманої АН. Як це виправити?

ofsetdruk@email.ua

Тобто, квитанції до першого примірника, зареєстрованого вами, прикріпилися до другого примірника зовсім іншої накладної, отриманої від контрагента? Такого бути не повинно. Зателефонуйте до нашої тех.підтримки за одним з телефонів - https://sonata.biz.ua/help/support. До вас підключаться та визначать причину проблеми.

Хорошо, а что делать в этой ситуации, мне тоже пытаются отослать 2-й экземпляр акцизной накладной и ничего не получается. У контрагента - медок.

Віталій Міхов (адміністратор)

Наразі це питання вирішується.
Я можу порекомендувати вам звернутися з офіційним листом до ІДД ДФС з цього приводу - http://sfs.gov.ua/pro-sfs-ukraini/struktura-/spetsializovan-departament/idd/informatsiya/ (код 6004). Тому що, поки немає офіційних звернень від платників, ДФС вважає, що жодних проблем теж немає.

Так что со 2 екземпляром акцизных накладных, есть какие-то движения?

nk-interoil
07.08.2019, 17:36 (Відредаговано: 07.08.2019, 17:44)

ответ дфс на мою скаргу Відповідні роз’яснення надані із використанням Бази знань, яка розміщена в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (електронна адреса: http://zir.sfs.gov.uа): (Загальні питання, категорія 140, підкатегорія 140.01, запитання з Бази знань: «Який статус мають послуги, які надаються Контакт-центром ДФС факсом, телефоном, електронною поштою?».) В той же час, відповідь на запитання: «Яким чином СГ, який реалізує пальне надсилає для реєстрації другий примірник акцизної накладної розпоряднику акцизного складу - отримувачу пального?», на момент Вашого звернення в Базі знань відсутня. Після опрацювання ДФС, відповідь на нього буде розміщена у розділі «Запитаннявідповіді з Бази знань» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, який знаходиться на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби (www.sfs.gov.ua) в категорії (116), де Ви зможете самостійно ознайомитись з нею, або повторно направити звернення електронною поштою чи зателефонувати до Контактцентру Державної фіскальної служби України. т.е. дфс само не знает как надо отправлять 2 экз АН

так подождите, а штрафы кто платить будет? мы или дфс, из за того что мы не можем получить 2-й экземпляр акцизной, что за бред? Мало того что куча времени потрачено на изучение новых "покращенных" законов по акцизу, еще теперь и это, всему есть черта в конце концов.

nk-interoil

Норми пунктів 120-2.1-120-2.3 статті 120-2 та пункту 128-1.2 статті 128-1, якими запроваджені нові штрафні санкції, застосовуються з 1 жовтня 2019 року, а норми пункту 128-1.3 статті 128-1 - з 1 січня 2020 року. 120-2 это регистрация ан

avtogaz17

Отримала акцизну накладну 1-й екз. від постачальника, скопіювала з неї 2-й екз на підтвердження, після відправки прийшла квитанція 1 з відмовою через невірну послідовність накладання підписів. Постачяальник нервує, а я не можу підтвердити отримання акцизної накладної.

fop.kovtonyk
08.08.2019, 17:50 (Відредаговано: 08.08.2019, 17:51)

коли будуть якісь рішення по отриманні та реєстраціі 2 кв? Я не отримую ліміту пального!

nk-interoil

Отримала акцизну накладну 1-й екз. від постачальника, скопіювала з неї 2-й екз на підтвердження, після відправки прийшла квитанція 1 з відмовою через невірну послідовність накладання підписів. Постачяальник нервує, а я не можу підтвердити отримання акцизної накладної.

avtogaz17@gmail.com

так и есть я тоже так делал, а еще подписывал первый экз и отправлял, тоже был отказ

krembud2007

Добрый день. Подскажите пожалуйста планируется решение проблемы обмена акцизными накладными между программными обеспечениями медка и сонаты, или нас просто вынуждают всех приобретать медок? Спасибо.

1-й екземпляр регистрирует поставщик, потом им же формируется 2-й екземпляр, где я так понимаю указывается регистрационный номер первого экземпляра, подписывается и отсылается получателю, получатель регистрирует и получает лимит - такая "простая" технология.

Обмен документами у Медка осуществляется через сервер документооборота ПТАХ. К сожалению Соната не поддерживает обмен через данный сервер.

Выгрузки 2-го экземпляра акцизной с печатями и подписями с именем в формате ДФС Медок сейчас делать не может, обещают сделать это в следующем обновлении на след. недели. Вот такая веселая ситуация.

https://forum.medoc.ua/viewtopic.php?f=6&t=15069&p=185892#p185892 - можете глянуть сюда.

Віталій Міхов (адміністратор)
09.08.2019, 09:46 (Відредаговано: 09.08.2019, 10:21)

так и есть я тоже так делал, а еще подписывал первый экз и отправлял, тоже был отказ

nk-interoil@ukr.net

Для коректної реєстрації другого примірника АН, він повинен мати підписи, як покупця, так і продавця. Тобто, продавець має сам підписати цей документ перед вами, а отже - маніпуляції з першим примірником не вирішать проблеми. Коректний спосіб реєстрації другого примірника описано тут - https://sonata.biz.ua/topic/2469. Зверніть увагу, що це загальна інструкція, і вона не передбачає ситуацій, коли якась програма (Медок) не вміє або не хоче працювати з наявними сервісами для передачі накладних між контрагентами.

Добрый день. Подскажите пожалуйста планируется решение проблемы обмена акцизными накладными между программными обеспечениями медка и сонаты, или нас просто вынуждают всех приобретать медок? Спасибо.

krembud2007@ukr.net

Ще раз зазначу, ця проблема може бути вирішена тільки одним з наступних способів:

  • ДФС внесе зміни у Порядок щодо передачі другого примірника, або зміни до приймального шлюзу щодо підписів другого примірника. Тоді можна буде створити та зареєструвати другий примірник покупцем самостійно, втягнувши перший з ЄРАН за допомогою запиту. Ми сподіваємося на цей варіант.
  • Медок додасть можливість експортувати акцизну накладну з підписами, яку потім можна буде передати поштою та імпортувати до Сонати, а надалі - підписати зверху та відправити на реєстрацію. Це найзручніший варіант, але за нашою інформацією він буде реалізований у Медку в наступному оновленні.
  • Медок реалізує обмін акцизом через сервер ДФС, що у Сонаті підтримується вже кілька тижнів. Цей варіант найкращий для користувачів, але він позбавляє Медок способу монополізувати ринок та загнати усіх акцизників до себе, тому вони навряд чи це зроблять. Хоча там роботи програмісту на годину.

Отже, жоден з варіантів не передбачає якісь зміни з боку Сонати і від неї не залежить, тому задавати таке питання нам дещо некоректно.


ПС. Зверну вашу увагу на норму закону щодо штрафів (про яку вже вище писали):
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2628-19/paran729#n729
"25. Норми пунктів 120-2.1-120-2.3 статті 120-2 та пункту 128-1.2 статті 128-1, якими запроваджені нові штрафні санкції, застосовуються з 1 жовтня 2019 року, а норми пункту 128-1.3 статті 128-1 - з 1 січня 2020 року."
Отже, до 1 жовтня штрафувати за несвоєчасну реєстрацію другого примірника АН не будуть. Певно, зважаючи на налагодження цього процесу в ДФС.

nk-interoil

надо написать скаргу в антимонопольный комитет на медок

avtogaz17

Перепробовала все варианты , сначала поставщик составил 1-й экз., после 2-й экз. акцизной накладной, но отправить мне 2-й экз. у поставщика не получилось с Медка в Сонату, тогда отправил поставщик мне 2-й экземпляр акцизной накладной на эл.почту, с эл.почты импортировала в Сонату, подписала, и отправила на регистрацию. Пришла квитанция ни с чем: Порушення вимог п.5 постанови КМУ від 24 лютого 2016 №114 "Про затвердження порядку ведення Єдиного реєстру акцизних накладних", а саме: невірна послідовність накладання підписів., потом попробовала подписать и отправить 1-й экз акцизной накладной от поставщика - не прошла, затем создавала сама 2-й экз. - снова не прошла. К большому сожалению, алгоритм регистрации акцизных накладных, предлагаемый вами, не работает(((

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua