Заява про застосування спрощеної системи оподаткування не пр...

inga.zaytseva0505 (автор теми)

Здравствуйте! Не могу подать Заяву по единому налогу, в случае отказа от единого налога. При подаче без Розрахунку доходу за попередній період приходит отказ "помилка XML Документ 'J0102003' повинний входити в пакет, але не містить елемент "LINKED_DOCS" , при добавлении"Розрахунку,..."и формировании пакета - Согласно модели содержимого родительского элемента "DECLARHEAD", элемент "LINKED_DOCS" является непредвиденным. Требуется: SOFTWARE.. Как с этим бороться? И принимают ли сейчас такие Заявления в электронной форме?

Віталій Міхов (адміністратор)

Надішліть нам на support@sonata.biz.ua квитанцію з помилкою для того випадку, коли подається Заява із Розрахунком у пакеті, щоб ми могли проаналізувати точний текст помилки.

inga.zaytseva0505 (автор теми)

Добрый день! На заяву с Розрахунком приходит отказ кв.№1 с таким текстом: Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:

Element 'LINKED_DOCS' is unexpected according to content model of parent element 'DECLARHEAD'. Не знайдено наступний реквізит: SOFTWARE..

На Заяву без розрахунку (в моем случае, отказ от единого налога) - отказ с текстом : Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML Документ 'J0102003' повинний входити в пакет, але не містить елемент "LINKED_DOCS"

Віталій Міхов (адміністратор)

Справді, електронна схема (формат) цього документу, опублікована на сайті ДПС, не передбачає прикріплення додатків. При цьому, додаток там бути повинен. Це помилка ДПС, яка розробила некоректний формат документу.
Ви можете звернутися щодо цього на гарячу лінію податкової (сервіс "Пульс") - https://tax.gov.ua/others/puls-

inga.zaytseva0505 (автор теми)

Спасибо за ответ, но проблему не решает. Буду подавать на бумаге.

Доброго дня! У нас теж проблема з цією заявою. Помилка слідуюча: Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки: Element 'C_DOC_STAN' is unexpected according to content model of parent element 'DECLARHEAD'. Не знайдено наступний реквізит: C_STI_ORIG..

Віталій Міхов (адміністратор)

Ви створювали її у Сонаті чи імпортували? Вона пройшла перевірку коректності у Сонаті?

Створювили у сонаті. перевірку пройшла коректно.

Віталій Міхов (адміністратор)

У наступній версії Сонати ми спробуємо виправити помилки ДПС, наявні у електронному форматі цього звіту.
Після оновлення треба буде створити Заявку заново, копія не спрацює.

Дякую

juliasha777

Доброго дня, відправила заяву F0102003 (внесення змін) щоб додати нові кведи прийшли дві квитанції, пакет прийнято 14го 07. Через 2 дня відправила запит про отримання витягу, нічого не приходить (доставлений на шлюз). Прийшла в податкову, кажуть заяви немає, не бачуть. Що порадите?

Віталій Міхов (адміністратор)

Вам потрібно було взяти ці квитанції з собою у податкову. Квитанція №2 - офіційне підтвердження отримання податковою вашого документу. А бачать вони там його чи ні - це вже їх проблема.

juliasha777

Так, я їм показувала, вона каже краще напишіть вручну. Мабуть в них якісь проблеми. Тільки що зайшла у свій Електронний кабінет, (не Сонату). У розділі Вхідні\вихідні документи є квитанція 2-прийнято. Це означає що все нормально? Відправлені документи через Сонату там не дублюються?

Віталій Міхов (адміністратор)

У розділі Вхідні\вихідні документи є квитанція 2-прийнято. Це означає що все нормально?

juliasha777

Так. Напевно, в податковій є проблеми із комунікацією між Києвом та регіонами стосовно електронних документів.

Відправлені документи через Сонату там не дублюються?

juliasha777

Ні, видно тільки квитанції.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua