Вийшла нова версія програми 0.26.10.2

Віталій Міхов (адміністратор)
28.02.2020, 15:41 (Відредаговано: 02.03.2020, 16:17)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.26.10.2

Додано:

 • Нова форма Держстату - нова форма статистичної звітності, а також розрахунок, перевірка та експорт у PDF до неї: S2703009 (активна з 01.06.2020).
 • Логіка Держстату - додано перевірку кількості знаків після коми для деяких статистичних звітів: S0111004, S1001501.
 • Фільтр запитів - на вкладці запитів та витягів сторінки накладних (податкових та акцизних) додано можливість створення користувальницького фільтру за чаркодом.
 • Сертифікати - додано нові кореневі сертифікати ЦСК Казначейства.

Виправлено:

 • Імпорт документів - проблема імпорту документу, підписаного не за правилами звітності: за допомогою сторонніх програмам чи веб-сервісів, а також модулю "Довільне підписання".
 • Номер філії - проблема отримання інформації за запитом до ЄРПН із модулю "Звірка ПДВ" для накладних та РК, виписаних філіями, чий номер починається на 0.
 • Домашня сторінка - некоректні посилання у блоці "Корисні посилання".
 • Довідники - відкориговано назви деяких ДПІ Херсонської області.
 • Довідники - поправлено пошук у довіднику одиниць виміру в податкових накладних.
 • Копіювання звітів - виправлено період під час створення копії для поточного періоду щодо заяв та запитів, які подаються поточним місяцем.
 • Підписання ЄСВ - помилка, за якої при підписанні звітів ЄСВ старого формату (E04I, E05I...) до властивостей звіту записувалася некоректна інформація про підписантів.
 • Бланки звітності - текст та поведінка деяких кнопок на бланках: S1605308, J/F1312002, J/F0217021, J/F0200121, J/F0215221, J/F0299321.
 • Властивості звіту - помилка, за якої при зміні властивостей уточнюючої декларації з ПДВ стан її додатків ставав "звітним".

Змінено:

 • Форма Держстату - внесено зміни до бланку форми № 51-вант (S1605308).
 • Критерії ризиків - оновлено список кодів УКТЗЕД/ДКПП, за якими податкова визначає відповідність накладних до критеріям ризиковості операцій.
 • Довідники - оновлено довідник об'єктів оподаткування.
 • Список профілів - зовнішній вигляд та модель поведінки повного списку профілів Сонати (за кнопкою "Усі профілі") приведено до загального формату, прийнятому у програмі. Виправлено повідомлення "Зачекайте..." у цьому списку та ряд невеликих помилок. Додано можливість видалення неактивних профілів (у тому числі групою).
 • Звірка ПДВ - дещо змінено період, який встановлюється за замовчуванням при відкритті модулю "Звірка ПДВ". Тепер якщо поточна дата більша за 22 число, то звірка пропонує для перегляду поточний місяць, а не попередній.

Перейти до сторінки завантаження

Завантажити зі стороннього ресурсу

Добрый вечер! После обновления невозможно сохранить налоговую накладную и невозможно импортировать из другой программы. Access violation at address 006D55E9 in module "sonata.exe". Read of address 00000000. Помогите, пожалуйста, завтра последний день регистрации налоговых накладных.

Добрый вечер! У меня тоже самое!!!!! После обновления невозможно сохранить налоговую накладную и невозможно импортировать из другой программы. Access violation at address 006D55E9 in module "sonata.exe". Read of address 00000000. Помогите, пожалуйста, завтра последний день регистрации налоговых накладных.

Теж не працює імпорт ПН. Помилка

Помогите нам !!!!

Віталій Міхов (адміністратор)

"Меню - Налаштування - Документи - Перевіряти УКЗЕД на ризикованість" - зніміть галку, збережіть налаштування, перезапустіть Сонату. У понеділок буде виправлення.

СПАСИБО! Помогло!

Віталій Міхов (адміністратор)

Виправлено у версії 0.26.10.1.

Список профілів - зовнішній вигляд та модель поведінки повного списку профілів Сонати (за кнопкою "Усі профілі") приведено до загального формату, прийнятому у програмі. Виправлено повідомлення "Зачекайте..." у цьому списку та ряд невеликих помилок. Додано можливість видалення неактивних профілів (у тому числі групою).

Если новая лицензия подключена, то в списке профилей она не видна до тех пор, пока не произойдет сохранение профиля. Понять, есть ли лицензия из списка не всегда можно.

Віталій Міхов (адміністратор)

Ліцензія оновлюється при активації профілю, так було і раніше.
Оновлення ліцензій для усіх профілів зі списку (а їх можуть бути сотні), займе багато часу.

А если по одному предприятию проверить прямо из списка, не активируя профиль (у меня активация профиля занимает 40-50 секунд)?

Віталій Міхов (адміністратор)
02.03.2020, 16:03 (Відредаговано: 02.03.2020, 16:03)

Спробуємо додати таку функцію у наступних версіях.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua