Стан розрахунків із бюджетом

Віталій Міхов (адміністратор)

Шановні користувачі!

Останнім часом модуль "Розрахунки з бюджетом" вертає помилку "Авторизацію на сервері ДПС не пройдено: HTTP/1.1 502 Bad Gateway". Це пов'язано із несподіваним припиненням надання інформації щодо розрахунків серверами Податкової служби стороннім програмам.
Наразі ми консультуємося із ДПС і намагаємося дізнатися про подальшу долю цього зручного сервісу.
За наявності новин ця тема буде оновлюватися.

А що зроблено за останні роки зі сторони ДПС для покращення платникам податків ? Тільки покращення в сторону погіршення і їм наплювати на те, що розробники ПЗ "Соната" щось хочуть зробити на краще.

Віталій Міхов (адміністратор)

ПС. Модуль розрахунків із бюджетом наразі працює, але деякі ФОП стикаються із помилкою "хибний підписант". Вона виникає через те, що ДПС чомусь не приймає для перевірки розрахунків із бюджетом певні ключі КЕП (можливо, це залежить від способу вказання ДРФО у сертифікаті КЕП).

Доброго вечора, а чи є можливість таким "хибним підписантам" уникнути/виправити таку помилку, чи фйнкція "розрахунки з бюджетом" так і залишиться у вашому прогр.забезп. для нас не доступною? дякую

Віталій Міхов (адміністратор)

Проблема не у нашому програмному забезпеченні, а в сервісі ДПС. Тому ми не можемо знати, запрацює це колись чи ні. Податкова нічого не це не відповідає.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua