ЗАПИТ про отримання витягу з реєстру платників єдиного под...

agony (автор теми)

здравствуйте! при подаче "ЗАПИТ про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку" приходит кв№1 - не принято и выдает такую ошибку:

Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - запит містить некоректні дані і не може бути оброблений. Опис помилки:

Согласно модели содержимого родительского элемента "DECLARHEAD", элемент "C_STI_ORIG" является непредвиденным. Требуется: C_DOC_STAN..

как это исправить?

Віталій Міхов (адміністратор)

Зачекайте наступного оновлення Сонати, яке вийде за день-два, та спробуйте подати Запит знову. Тільки треба буде створити його заново, копія не підійде.

agony (автор теми)

спасибо!

30.07.2021 ситуация та же "Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - запит містить некоректні дані і не може бути оброблений. Опис помилки:

Согласно модели содержимого родительского элемента "DECLARHEAD", элемент "C_STI_ORIG" является непредвиденным. Требуется: C_DOC_STAN.. Соната обновлена была в 2021г. уже несколько раз. но ничего не изменилось. Опять не принято...

Віталій Міхов (адміністратор)

Формат цього запиту в Сонаті точно такий, як опубліковано на сайті ДПС.
Він просто в них не працює.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua