Податкові накладні

JoeHorvath (автор теми)

Податкові накладні з чаркодом старим не трансформуються у накладні з новим чаркодом як це робиться у медку при переносі в XML форматі з 1С

Віталій Міхов (адміністратор)

Чи пробували ви цей пункт контекстного меню у списку податкових накладних?

вставте опис до зображення


Або цю галку у вікні імпорту?

вставте опис до зображення

sandra1966

Дякую

natalitvin

Допоможіть, будь-ласка! не відображаються в списку податкові накладні (ні видані, ні отримані). Створюю податкову накладну, зберігаю, але після того, як закриваю документ, не можу його знайти. В журналі подій всі дії з ПН є. Можу у мене щось не так в налаштуваннях? (це новий профіль, щойно створений).

Віталій Міхов (адміністратор)

Переконайтеся, що у вас не встановлено якийсь фільтр у списку накладних зверху праворуч. Повинно бути так :

вставте опис до зображення

Також, спробуйте перезапустити програму - чи не з'являться накладні?

natalitvin

В продовження проблеми: підпис на податкову накладну також не накладається. Запити підписуються нормально, а ПН - ні

natalitvin

Фільтр такий, як у Вас на екрані, "всі накладні"

Віталій Міхов (адміністратор)

В продовження проблеми: підпис на податкову накладну також не накладається. Запити підписуються нормально, а ПН - ні

natalitvin

А чому саме? Яка помилка при цьому виникає чи просто нічого не відбувається?

natalitvin

При спробі підписати зверху з"являлось вікно із червоним текстом про те, що жодного підпису не накладено (не зберегла скрін, щоб написати точно). Зараз проблема вирішена: створила профіль заново на іншому комп., підписала і відправила. Сподіваюсь, що все виправиться. Мабуть якась проблема була під час створення профілю)))

Допоможіть, будь ласка. При заповненні податкової накладної, у розділі В, у графах 4 і 5, одиниця виміру товару/послуги, видає таку помилку: RXXXXG4S Помилка: У графі 4 вказано некоректне позначення одиниці вимірювання (для коду 2702 повинно бути "пог.м") Хоча ці дані вводяться правильно. Потрібно повторно вводити код 2702 та "пог.м". Лише після цього документ приймається на реєстрацію. Це стосується тільки коду 2702 ,з іншими кодами такого не відбувається.

Віталій Міхов (адміністратор)

Не варто вводити позначення одиниць вимірювання вручну. Можна випадково поставити зайвий пробіл або англійську літеру з однаковим виглядом чи ще щось.
Обирайте одиницю вимірювання з довідника одразу, тоді помилок Соната не видає.

shavintoly

Доброго вечора. Блокують податкові накладні нещадно. Одна за одною. Готуємо розблокувальну ТАБЛИЦЮ. Кажуть що її теж ігнорують, не приймають... При поясненні у інформаційних повідомленнях достовірної інформації щодо всіх юридичних операцій (договора, та інші документи) Розширене пояснення не беруть до уваги, при тому, що після кожного блокування надсилаються одні і ті ж самі додатки, змінюється тільки шапка (назва та дата ПН). Але після блокування першої у черзі ПН, після пояснення, надійшло у ел.кабінеті повідомлення про прийняття рішенням комісії, щодо реєстрації даної ПН. Але при перевірці пошти не надійшла 2-га квитанція, позначка ПН при цьому в статусі (прийнята). Є тільки перша квитанція, в якій повідомляєтсья про зупинення. Як отримати другу квитанцію в такому випадку? Слідуюча розблокована ПН, прийшла квитанція №2. Дякую.

Віталій Міхов (адміністратор)
03.12.2021, 09:46 (Відредаговано: 03.12.2021, 09:48)

Якщо квитанція вам була надіслана та сформована у ДПС коректно, то вона прикріпиться під накладною, як зазвичай.
Якщо назву файлу квитанції (та інші її параметри) ДПС сформувала не зовсім коректно (невідповідно до параметрів накладної), то така квитанція не прикріпиться. Її можна знайти у списку "Квитанції" за фільтром "не прикріплені".
ПС. Якщо квитанція взагалі до вас не надійшла, то можна спробувати повторне відправлення. Якщо обрати у контекстному меню накладної "Відправити повторно", то в теорії повинні знову надійти її квитанції. Принаймні, так працює для звітів, для накладних ми не перевіряли. Іншого варіанту отримати квитанцію, яка "не дійшла", немає.

Гостья

Не распечатываются НН из программы. Пишет "Не вдалося надрукувати документ. Спробуйте встановити/перевстановити программи для роботи з PDF...."

Віталій Міхов (адміністратор)

Зателефонуйте до нашої підтримки за одним з телефонів - https://sonata.biz.ua/help/support
До вас підключаться та допоможуть вирішити проблему.

Евгения

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как копировать весь рядок в налоговой накладной?

Віталій Міхов (адміністратор)

Такої можливості у програмі немає.

Евгения

очень жаль. было бы удобно.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua