Форма F0500106 новый отчет ЕСВ+1ДФ

Ярослава Уніченко (автор теми)

Когда будет новая форма в программе?

zvitdpiiau

Коли ж буде об'єднана звітність? Дуже треба! В Медку, Фрайзвіті, ЕК - вже є, чому ж Соната затримує ? В мене 8 роботодавців (не самі прості) коли ж чекати і ліцензії скоро закінчаться, може варто перейти на інших постачальників послуг? Якщо не можете зробити, хоч би попередили клієнтів!

Віталій Міхов (адміністратор)

Оновлення з новими формами ЄСВ вийде завтра у першій половині дня.

Якщо не можете зробити, хоч би попередили клієнтів!

zvitdpiiau

Не вигадуйте. А про вихід нових форм ЄСВ ми вже повідомляли:

ЄСВ буде в оновленні наступного тижня. Більш точну дату поки важко назвати.

Віталій Міхов (адміністратор)


В Медку, Фрайзвіті, ЕК - вже є, чому ж Соната затримує ?

zvitdpiiau

У тому ж Медку може звіт і є, але перевірка сум та інші функції відсутні або працюють некоректно: "Контролі для звіту знаходяться у розробці та будуть додані в наступних оновленнях програми" як у них кажуть. То навіщо з першого дня випускати звіт, який нічого не перевіряє, замість того, щоб за тиждень випустити повноцінний? Кабінет взагалі нормальних перевірок не має.

Ольга K.

Як можна відкликати прийнятий звіт по новій формі

Віталій Міхов (адміністратор)
22.04.2021, 12:03 (Відредаговано: 22.04.2021, 12:03)

Звітність не можна "відкликати". Можна скасувати її показники, відправивши уточнюючий звіт, в якому (для ЄСВ) в усіх рядках усіх додатків буде вказана "Ознака" - "1".

Ольга K.

доброго дня, якщо прийнято звіт лише з 1 додатком 4дф, а треба додати ще 2 додатки, формуємо звітній уточнюючий і додаємо лише додатки за ті місяці,,що не були включені в основний Звітний, або треба відправляти всі додатки за 3 місяці знову одним пакетом

Віталій Міхов (адміністратор)

Додатки, які не треба коригувати (у вашому випадку, одна штука 4ДФ), відправляти більше не треба. Тобто, вам треба відіслати ще два додатки 4ДФ у пакеті, наскільки я знаю.

звітній уточнюючий

Ольга K.

"Звітний новий".
"Уточнюючий" можна буде відправити тільки по закінченню строку подання.

Які новини по новому звітному? ніяк не приймаєтся, то не потрібно заповняти 07-110, то помилка чому не заповнені

Віталій Міхов (адміністратор)

Після вихідних буде оновлення з виправленнями по ЄСВ.

sonata.semenov

F0103307/31] Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до Декларації та є її невід`ємною частиною (не подано Додаток 1 або не зазначено позначку щодо його подання або у Додатку 1 у розділі 4 зазначено податковий (звітний) період, що уточнюється, який не співпадає із податковим (звітним) періодом). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п. 49.3, п. 49.8 ст. 49, п. 296.3 ст. 296 Податкового кодексу України.

что делать?

Віталій Міхов (адміністратор)

Квитанція каже, що разом із цим документом обов'язково повинен бути Додаток 1.

krutone4ka57

Доброго дня. Послала Уточн.звіт за І квартал 2020.За всіма показниками все вірно, но не принятий єтот звіт вже 5 разів. Пише - [J0500106/44]«Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов`язкового реквізиту у рядку 032 розрахунку або додатків 4 ДФ (не відповідають Кодифікатору адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад або в додатках 4 ДФ розрахунку). Перевірено на підставі п. 48.4 ст. 48, п. 49.3, п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України з урахуванням положень постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX.» та зазначається перелік документів з помилковим значенням ряд. 032 Я у рядку 032 5 разів замінювала коди територ.громад від області до району у місті. Повертає і все. Інших кодів немає. Що робити у такому випадку?

Олексій Доронін (партнер розробника)
21.05.2021, 15:04 (Відредаговано: 21.05.2021, 15:05)
geleylena

Подскажите, в сроки подачи отчета у меня принялся только отчет по подразделению (Розрахунок 2 з додатками), а по основному предприятию (Розрахунок 1 з додатками) не приняли : "Помилка - Після успішного подання Розрахунку з типом «Звітний» подання Розрахунку з типом «Звітний» або "Звітний" та «Довідковий» заборонено". Сейчас, если подаю его с типом "Звітний" , пишет ту же ошибку. Может уже есть информация как досдать второй отчет за основное предприятие.

Віталій Міхов (адміністратор)
  1. Зараз ви "звітний" ЄСВ за І квартал ніяк не подасте, адже строк подання вже вийшов. Тільки "уточнюючий".
  2. Наразі все ще не ясно, чи виправила ДПС помилку, за якої неможливо було подати кілька цих звітів за наявності філії. Спробуйте зв'язатися з гарячою лінією ДПС або зателефонувати до місцевої податкової.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua