Яка кількість Додатків має бути при звільненні у середині кв...

pol_krolik (автор теми)

Працівник звільнився у лютому місяці, скільки Додатків треба формувати у програмі 2 ( січень-люти) чи 3 ( січень-лютий-березень пустий з нулями? звіт не приймається ні в одному н і в другому випадку! як правильно зробити?

Вiталій (адміністратор)

https://buh.ligazakon.net/news/202779_dps-vimaga-podavati-porozhn-dodatki-do-obdnano-zvtnost-z-pdfo-ta-sv

Податківці кажуть, що треба подавати додатки за усі три місяці, якщо потрібно заповнити бодай один з них.
Але, по факту наскільки я знаю, порожній додаток не приймається на шлюзі ДПС. Очевидно, це ще одна помилка системи обробки звітності ДПС при роботі з новими звітами ЄСВ. Нам залишається тільки чекати, поки виправлять.
Спробуйте подати відповідно до рекомендацій податкової після вихідних.

Здравствуйте. Та же ситуация. В налоговой и ПФУ ничего объяснить не могут. отчет не принимается. Что делать? Может кто то больше знает.

Вiталій (адміністратор)

Ніхто не може знати про процес перевірки звіту на шлюзі, окрім спеціалістів ДПС та ПФУ, які цей шлюз обслуговують.
На жаль, з ними неможливо зв'язатися, а самі ці установи не налагодили співпрацю власних спеціалістів навіть із власною гарячою лінією.
Тому, точну інформацію у такому випадку годі знайти.
Я чув, що ДПС та ПФУ не можуть дійти згоди у питанні, чи треба подавати порожні додатки. Тому, будь-який варіант такого подання буде помилковим - або з боку ДПС, або з боку ПФУ.

Працівника прийнято в травні. Згідно листа ДПС сформувала звіт з 3-мя місяцями в кожному додатку до розрахунку - не прийнято. То б то ничего не змінилось. В ПФУ та ДПС відповіді не отримала. Як звіт здавати не розумію. Може є якась інформація нова?

Вiталій (адміністратор)
13.07.2021, 19:54 (Відредаговано: 13.07.2021, 19:55)

У нас нової інформації, на жаль, немає.
І це не дивно, зважаючи що у ДПС та ПФУ не можуть відповісти. Адже більше отримати немає звідки.

Тетяна Півницька

Доброго дня! Здаю об'єднаний ЄСВ за 2й квартал. Видає помилку код 01. В травні не працювало жодного працівника. Як це відобразити? Пустий додаток 1 надсилаю - помилка, взагалі видаляю - помилка... Як здати звіт просто не розумію...

Вiталій (адміністратор)

Зателефонуйте до кол-центру ДПС, будь ласка, нехай пояснять, як вам бути у цьому випадку. Гадаю, ДПС і ПФУ знову не дійшли згоди у цьому питанні.

В мене додаток 1 за квітень і травень пустий ,а в червні є нарахування.Здавала пусті додатки -звіт не прийнято.Спробувала видалити пусті додатки і в податковому розрахунку в графі 061 підтянуло"кількість додатків-1,кількість аркушів-1". Прийшла друга квитанція-звіт прийнято.

Вiталій (адміністратор)

Дякуємо за інформацію.

Доброго дня! Стосовно об'єднаної звітності за 2 квартал 2021 року. Якщо працівник прийнятий на роботу 25 травня 2021 року. Додаток 1 за квітень м-ць - я повинна заповнювати? Я Вже відправила без 1 додатка за квітень м-ць 2021 року і мені прийшла така квитанція такого змісту : "Помилка: Додаток 1 за місяць 1 кварталу не містить жодних значень.

Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.

Дані не завантажено до Реєстру застрахованих осіб ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ!

Вiталій (адміністратор)

Доброго дня! Стосовно об'єднаної звітності за 2 квартал 2021 року. Якщо працівник прийнятий на роботу 25 травня 2021 року. Додаток 1 за квітень м-ць - я повинна заповнювати?

IvanTat

Це питання стосується методології заповнення звітності, а не програми Соната. Тому, зверніться із ним до спеціалістів ДПС або ПФУ, будь ласка.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua