Формат DBF (ЕСВ+ПДФО)

Олександр Д (автор теми)

Доброго дня. Де можна ознайомитись із структрою dbf. Те що я знайшов у вас на форумі не всі поля описані. Наприклад (Додаток 5) не підтягує поле №16 (Документ підстава про початок, кінець трудових відносин) а кидає в 17 (підстава припинення). Дата Початку та дата закінчення (поле 10) також не підтягує (який тип поля - Строка, число чи дата).

Вiталій (адміністратор)

https://sonata.biz.ua/topic/2349
Не знаю, чи це ви бачили, але там описані всі поля для Додатку 5.

Наприклад (Додаток 5) не підтягує поле №16 (Документ підстава про початок, кінець трудових відносин) а кидає в 17 (підстава припинення). Дата Початку та дата закінчення (поле 10) також не підтягує

Олександр Д (автор теми)

Якщо якесь поле не "підтягується" при імпорті, то це не значить, що у нас на форумі воно не описане, чи не так? Не підтягує, бо назви полів у вашому DBF-файлі не відповідають формату, опублікованому на форумі.

(який тип поля - Строка, число чи дата).

Олександр Д (автор теми)

Соната намагається втягнути будь-яке поле, як текст. Якщо поле у DBF іншого формату - тоді втягує його текстове представлення. Щодо дат початку та закінчення у вказаній вище темі є спеціальна примітка.

ВАЖЛИВО! Змінився формат полів "дата початку" та "дата закінчення" (гр.10). Раніше це було двозначне число (день місяця), тепер - восьмизначне число, повна дата у форматі "ДДММРРРР".

Олександр Д (автор теми)

На рахунок дати так я бачив але всерівно не підтягує і в такому форматі "ДДММРРРР". В додатку 5 є поле Документ підстава, і на форумі немає опису цього поля, тільки Підстава "PID_ZV".

Вiталій (адміністратор)

З датою є помилка, вже виправлена, але виправиться у програмі тільки після наступного оновлення, яке вийде незабаром.
Щодо підстави - це значить, що у тих файлах, які в нас були для прикладу від 1С, підстави для графи 16 не було, або назва поля була незрозумілою. Якщо у вас є пропозиції щодо назви цього поля, ми можемо їх врахувати.

Олександр Д (автор теми)

Професійна назва роботи - PNR C 250 Код ЗКППТР - ZKPP C 5 Код класифікатора професій - PROF C 6 Посада - POS C 250 Документ підстава - PID C 250 Військове звання - VZV C 250 Структура файлу додатку 5. Це такі поля були добавлені. Взято з опису програми М.Е.Doc

Вiталій (адміністратор)

Ми врахуємо це у наступному оновленні.

Олександр Д (автор теми)

Добрий день. Ще питання по Додатку 4ДФ. Структура файлу, поля Сума військового збору (нараховано, перераховано) чи враховано це при імпорті.

Вiталій (адміністратор)

В останній версії Сонати графи 5 та 5а імпортуються коректно, відповідно до формату на форумі.

Олександр Д (автор теми)

Все знайшов, дякую.

Бачив в інтернеті, написали помісячну обробку по звіту ДФ для 1с 7.7, експорт в xml. Чи буде Соната такий місячний ДФ xml перетворювати на відповідний додаток Об.Звіту, як це робить з xml старої табл. 6 ЄСВ?

Вiталій (адміністратор)

Наразі й так додаток 4ДФ є помісячним, тому я на знаю, що тут треба перетворювати. Якщо XML з цієї обробки відповідає формату поточного звіту 4ДФ - Соната його без проблем імпортує.

Конкретно для 1с 7.7, як мені відомо, не робили Об'єднаного звіту в пакеті регламентованої звітності, тому в частині ДФ, а це не тільки наймані працівники, користувач 7.7 викручується самостійно. Хтось написав обробку/звіт ДФ-помісячний, як я зрозумів, на основі старого квартального звіту, екпотрує його в xml (але не готовий додаток). Потім цей файл в медку, чи арт-звіті можна перетворити на відповідний додаток Об'єднаного звіту. Тому повторюю питання, чи соната теж на це спроможна?

Вiталій (адміністратор)

Ми ж не можемо реалізувати у Сонаті імпорт XML-файлу якоїсь програми (обробки), про яку от тільки тут перший раз почули)
За яким стандартом обробка формує цей XML, де взяти його приклад, де дізнатися інформацію про значення окремих тегів документу і т.д.?
У вас є приклад такого файлу чи якась технічна інформація від автора обробки?

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua