Звіт ЄСВ довідковий

liftservis (автор теми)

Створила та відправила звіт ЄСВ довідковий 13.05.2021р. на лікарняні за квітень 2021р. - Звіт не прийнято : "Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - документ не може бути подано за майбутній період (II Квартал,2021 р.). "

Вiталій (адміністратор)

Період звіту ви визначаєте самі у Сонаті, тож тут немає помилки програми.
Зателефонуйте до ПФУ або ДПС і дізнайтеся, як саме подається "довідковий" ЄСВ та у якому періоді.

liftservis (автор теми)

В налоговой сами ничего не знают -посоветовали заполнять как "уточнений" або "звітний новий": "в загальній частині рядки 07-110 не заповнюються", но тогда программа відает ошибку : HKVED Помилка: Це поле повинно бути заповненим R091G3 Помилка: Одна з позначок ознаки платника повинна бути встановленою R101G3 Зауваження: Якщо у пакеті документів присутній додаток 1 за 1-й місяць кварталу, то це поле повинно бути більшим за 0 R104G3 Зауваження: Якщо у пакеті документів присутній додаток 1 за 1-й місяць кварталу, то це поле повинно бути більшим за 0 R105G3 Зауваження: Значення цього поля повинно дорівнювати кількості осіб із Додатка 1, для яких вказаний код ЗО 1, 2, 3, 10...14, 25, 27, 28, 30, 32, 41, 46 або 47 (1) R108G3 Зауваження: Значення цього поля повинно дорівнювати кількості жінок із Додатка 1 (1) Что делать ?

Вiталій (адміністратор)

Ви завжди можете ігнорувати повідомлення програми і подати звіт, навіть якщо Соната каже, що там помилки.

liftservis (автор теми)

ПФУ рассказывают ,что рядки должны быть заполнены и в чем причина не принятия отчета они не знают.Говорят,что отчет блокируется на уровне ДПС из-за программного обеспечения.

Вiталій (адміністратор)

Тоді у Сонаті все коректно і нам залишається чекати, поки ДПС не полагодить своє забезпечення.

klepachi71

Доброго дня. Створила та відправила звіт ЄСВ довідковий 01.10.2021р. на лікарняні за вересень 2021р. - Звіт не прийнято : "Документ не може бути прийнятий - закінчення дії форми - червень 2021 р.. ", хоча 25.09.2021р. здавався без проблем. Підкажіть, будь ласка, має бути якесь уточнення форми? чи як на зараз здавати?

Вiталій (адміністратор)
zvitdpiiau

klepachi71, мало того, що форму змінили і оновлення поки нема, так не можна взагалі вже з 01.10.2021 подавати "Довідковий" за місяці 3 кварталу, взагалі не можна! треба здавати звіт "Звітний" за 3 квартал для лікарняних за місяці 3 кварталу. )))

zoryana_xomenko
05.10.2021, 10:32 (Відредаговано: 05.10.2021, 10:37)

Доброго дня. Здаю декларацію ЄП 3гр., і до неї довідкову ЄСВ, так як ФОП вийшов на пенсію. В інструкції вказано : 6 Для призначення пенсії платником вказується арабськими цифрами від 1 до 12 номер календарного місяця, в якому подається декларація. Однак при заповненні значення місяць, отримано квитанцію № 1 не прийнято, з текстом : Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки: "місяць": Согласно модели содержимого родительского элемента "DECLARBODY", элемент "місяць" является непредвиденным. Требуется: HZY.. Але ж HZY це рік ? Що робити ???? Підкажіть,,,,,, При перевірці в сонаті ось так : HMONTH Помилка: Согласно модели содержимого родительского элемента "DECLARBODY", элемент "HMONTH" является непредвиденным. Требуется: HZY. (10 [line: 27, pos: 13])

Вiталій (адміністратор)

По-перше, не ясно який саме документ ви подали. Вкажіть, будь ласка, чаркод звіту (ЄСВ), на який прийшла така помилкова квитанція.
По-друге, як я розумію, ви ж не можете вказати просто місяць без року - це не матиме сенсу. Рік теж повинен бути обов'язково вказаний.

zoryana_xomenko
05.10.2021, 10:39 (Відредаговано: 05.10.2021, 10:40)

Документ F0133107 Просто у вікні місяць вимагається вказати місяць, а коли його вказуєш, - помилка... Рік вказано

Вiталій (адміністратор)

Для такого випадку треба створювати декларацію (і додаток) у періоді "місяць" - той місяць, в якому відбулася подія (вихід на пенсію).
Ви же, я так зрозумів, створили її як квартальну чи річну.
Період можна змінити у властивостях декларації. Або створити нову і вказати потрібний місяць при створенні.

Доброго дня.Відправила довідковий звіт.Отримала Кв.2.ПОМИЛКА!!! J0500107/45] Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до розрахунку та є його невід’ємною частиною (у складі додатків до розрахунку подано відомості про нарахування єдиного внеску, проте в рядку 09 «Ознака платника єдиного внеску» в графі «Відмітка "Х" про відповідну ознаку» не визначено відповідну ознаку платника єдиного внеску). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п.п. 49.3, 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України) Як виправити помилку?

Вiталій (адміністратор)

Встановіть необхідну ознаку в рядку 09, як і каже квитанція.

Евгения

Присоединюсь к теме Fyyf. Тот же самый ответ пришёл и мне в квитанции № 2. Отчёт - справочный для больничных. Если я ставлю галочку в стр 09, то Соната выдаёт ошибку, говорит, что такой отметки быть не должно. Я знаю, что могу игнорировать подобные предупреждения Сонаты. Однако. Почему такие нестыковки происходят?

Вiталій (адміністратор)

Почему такие нестыковки происходят?

Евгения

Це питання скоріше до ДПС, адже за останній місяць вони вже двічі змінювали перевірку рядка 09 для уточнюючого/довідкового. У наступному оновленні Сонати це буде враховано.

Alina_Sim

Доброго дня.Відправила довідковий звіт.Отримала Кв.2.ПОМИЛКА!!! J0500107/45] Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до розрахунку та є його невід’ємною частиною (у складі додатків до розрахунку подано відомості про нарахування єдиного внеску, проте в рядку 09 «Ознака платника єдиного внеску» в графі «Відмітка "Х" про відповідну ознаку» не визначено відповідну ознаку платника єдиного внеску). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п.п. 49.3, 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України) Пробувала ставити галочку, і відправити не коректний документ,так як з галочкою Соната повідомляє що документ не коректний. А без галочки документ не приймається. Як вийти з ситуації

Вiталій (адміністратор)

Як вийти з ситуації

Alina_Sim

Встановіть галку та подайте звіт. Соната надає можливість відправлення звітності у будь-якому випадку.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua