Звіт ЄСВ уточнений

Seroff (автор теми)

Коли створюю "уточнений" звіт, то на відміну від "звітного" утворюється додаток 4ДФ тільки за один місяць. Мені потрібно подати уточнені додатки 4ДФ за всі 3 місяці 1 кварталу 2021 р. Створювати 3 окремих "уточнених" чи все таки можна створити "уточнений" один за три місяці? Нумерувати Соната починає знову з №1. Міняти на №2 чи залишати так,як є?

Вiталій (адміністратор)
14.05.2021, 18:31 (Відредаговано: 14.05.2021, 18:31)

Просто створіть ще окремих уточнюючих додатків 4ДФ стільки, скільки вам потрібно, і додайте до уточнюючого пакету - https://sonata.biz.ua/help/doc_paketna_podacha.html

Seroff (автор теми)

Коли я натискаю правою кнопкою миші, то в мене активний рядок тільки "видалити з пакету", а "додати до пакету" ні

Вiталій (адміністратор)

То це ви робите для того додатка, що уже в пакеті.

створіть ще окремих уточнюючих додатків 4ДФ стільки, скільки вам потрібно

Віталій Міхов (адміністратор)

ПС. Також ви можете зателефонувати до нашої підтримки за одним з телефонів - https://sonata.biz.ua/help/support . До вас підключаться і допоможуть вирішити проблему.

Seroff (автор теми)

Все вийшло,треба було спочатку створити, а потім додати :)

vasiuk.elena

Добрий вечір! Не можу здати уточнюючі звіти за попередні роки. у Д1 автоматично розраховує к.19. Сума утриманого єдиного внеску за звітний місяць (із заробітної плати/ доходу/ грошового забезпечення), а треба к.20. Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць (на заробітну плату/ дохід/ грошове забезпечення ). Помилка у квитанції 2 : У Податковому розрахунку у Розділі І в рядку 4 за місяць 3 кварталу зазначено суму, яка не відповідає загальній сумі графи "Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць (на заробітну плату /дохід)" та "Сума утриманого єдиного внеску за звітний місяць (із заробітної плати/ доходу / грошового забезпечення" додатку 1 за відповідний місяць по ЗО з типом нарахування 2, 11 (крім ЗО з кодом 31, 50-63, 67,68,73,74). Вже тиждень намагаюсь виправити помилки!!!!!ЦЕ ЖАХ!!!!!!

Вiталій (адміністратор)

Добрий вечір! Не можу здати уточнюючі звіти за попередні роки. у Д1 автоматично розраховує к.19. Сума утриманого єдиного внеску за звітний місяць (із заробітної плати/ доходу/ грошового забезпечення), а треба к.20. Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць (на заробітну плату/ дохід/ грошове забезпечення ).

vasiuk.elena

Якщо ви уточнюєте період до 1 січня 2016 року, то графа 19 повинна заповнюватися, адже тоді у звіті ЄСВ вказувалася сума утримання.
Графа 20 для уточнюючих звітів у Сонаті не заповнюється автоматично, ми можемо переглянути це у наступних оновленнях.

Вже тиждень намагаюсь виправити помилки!!!!!ЦЕ ЖАХ!!!!!!

vasiuk.elena

Ви завжди можете скористатися одним із двох виходів із подібної ситуації (коли програма рахує не так, як ви вважаєте за потрібне):
- вимкнути авторозрахунок, заповнити суми вручну, не користуватися розрахунком у звіті та ігнорувати відповідні повідомлення про помилки при перевірці;
- вимкнути авторозрахунок, заповнити деякі суми вручну, заблокувати ці поля і надалі працювати зі звітом, як зазвичай.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua